Novājēšanu kafija

Kafija - rosinoša  Kafijas zaudēt svaru iepakojumā
 dzēriens izgatavots no grauzdētām sēklām dažu mūžzaļie krūmi ģimenē RUBIACEAE sugām.

Kafija var būt gan pozitīva, gan negatīva ietekme uz cilvēku veselību un svaru, atkarībā no tā, kādā veidā un kādā daudzumā tas tiek patērēts.

Svarīgākais aspekts izmantošanā novājēšanu kafijas ir mērenība. Pārmērīga kafijas patēriņš var izraisīt pieaugumu un uzkrāšanu stresa un bezmiegs, kas noved pie pārēšanās. Ir svarīgi, lai summu kafijas patēriņa uz vienu vai divas tases dienā, vai pāriet uz kofeīna.

Pure melna kafija ir ar zemu kaloriju un labi apmierina izsalkumu, tāpēc ir nepieciešams, lai pilnībā atteikties no kafijas izmantošanu ar krējumu, pienu vai cukuru. Pievienojot lielu daudzumu krējuma un cukura kafiju palielina kaloriju saturu. Ja slēdzis pilnīgi tīru melnu kafiju nedarbojas, nomainiet krējumu nosmelt pienu un cukuru - ar saldinātāju (stevia).

Ir jāsaprot, ka tikai melnā un zaļā kafija svara zudums ir efektīvi, piemēram, speciālu kafijas dzērienu, piemēram, lattes, kapučīno, ledus kafiju, un tamlīdzīgi, gluži pretēji, izraisīt svara pieaugumu. Šie dzērieni bieži satur lielu daudzumu piena un aromatizēti cukura sīrupus, un viena porcija var saturēt tādu pašu kaloriju daudzumu, kas saturēs visaptverošu vakariņas.

Melnas kafijas efektivitāte ir zaļā kafija svara zudums. Šī grassy degustācijas dzēriens ir daudz antioksidantu, aktīvās sabojājas taukus, noņem lieko šķidrumu, uzlabo ādas izskatu un cīnās ar celulītu.

Priekšrocības novājēšanu Kafija

Pēc atsauksmēm, novājēšanu kafijas nomāc apetīti un alkas pēc saldumiem un nakts uzkodām ja ēd pēc vakariņām. Arī atsauksmes, novājēšanu kafija, kā izmanto stundu pirms treniņa, palielina aktivitāti, kas noved pie lielāku intensitāti un zaudēt lieko svaru. Kafija arī palīdz samazināt locītavu un muskuļu sāpes, bet nevar dzert kafiju tieši pirms treniņa, jo kofeīns kombinācijā ar radīto vingrojumu skābi laikā var izraisīt gremošanas traucējumus.

Lai iegūtu labākos rezultātus, kafijas lietošana zaudēt svaru vajadzētu iet kopā ar sabalansētu uzturu un regulāras fiziskās aktivitātes.

Kafija satur kofeīnu, kas ir stimulants, kas ļauj justies daudz brīdinājumu un enerģiska, kas var palielināt aktivitāti un svara zudums. Arī kofeīns ir nedaudz nomāc sajūtu bada nepievienojot kalorijas. Tas stimulē vielmaiņu, palielinot likmi thermogenesis (dedzināšana kalorijas, lai radītu siltumu un elektroenerģiju), kas arī palīdz zaudēt svaru.

Arī  Novājēšanu kafija nomāc apetīti
 to derīgās īpašības kafijas tajā ietverto ietver E vitamīnu, kas ir labvēlīga ietekme uz asinsvadiem, novēršot to trauslumu un caurlaidību.

Papildus pozitīvo ietekmi melnās un zaļās kafijas svara zudums, šis dzēriens arī samazina iespēju saslimt ar Parkinsona slimību un Alcheimera slimību, ir efektīvs migrēnas un aizcietējumiem, mazina nogurumu un uzlabo garastāvokli.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas uz zaļās kafijas svara zudums ir slimības, piemēram:

  • Glaukoma;
  • Ateroskleroze;
  • Hipertonisku slimība;
  • Bezmiegs;
  • Nieru slimības;
  • Koronāro artēriju slimība.

Arī kontrindikācijas uz zaļās kafijas svara zudums ir zarnu slimība, nervu sistēmas traucējumi, zīdīšana un vecums no 45 gadiem, un pārmērīga lietošana dzēriens var izraisīt dehidratāciju.

Яндекс.Метрика