Olbaltumvielu-ogļhidrātu mija

 Olbaltumvielu-ogļhidrātu pārmaiņus diēta

Īss apraksts diēta

Olbaltumvielu-ogļhidrātu mija - uzturs paredzēts maigs svara zudums bieži lieto sportisti.

Šī diēta ietver pārmaiņus dienas ar augstu un zemu carb diētu.

Lai saprastu fizioloģisko pamatu efektivitātes olbaltumvielu ogļhidrātu pārmaiņus iespējamo, salīdzinot šo diētu ar normālu uzturu, visbiežāk balstās uz cietas samazināšanu ogļhidrātu daudzumu. Ķermenis, saņēma mazāk ogļhidrātu pirmajās divās vai trīs dienas sāk dedzināt taukus, tad ieslēdziet anti-stresa mehānismu aizsardzību pret badu, kas palīdz ietaupīt svaru. Tas notiek šādi: jo pasliktināšanos ražošanas vairogdziedzera hormonu palēnina procesu pagrimums tauku, muskuļu audu sāk izjukt, ir garīga depresija, traucēta attiecību dzimumhormonu sievietēm, kas var izraisīt menstruālā cikla traucējumi.

Pārmaiņus atšķirīga satura ogļhidrātu dienas var izvairīties darbojas šis aizsardzības mehānisms, kas palīdz sadedzināt taukus, nezaudējot muskuļu masu.

Olbaltumvielu-ogļhidrātu mija sakarā ar lielo popularitāti ir pētīta un ir apstiprinājusi top sportisti un bodybuilders, autoru zinātnisko rakstu par tēmu svara korekcijas. Ir zināms arī, ka uzturs ar proteīnu-ogļhidrātu pārmaiņus veiksmīgi izmēģināta uz Krievijas sportistiem.

Ir novērots, ka diēta darbojas 70% gadījumu. Negatīvi atsauksmes proteīna-ogļhidrātu pārmaiņus nāk galvenokārt no tiem, kuri uzskata diezgan sarežģīta diētu nevarēja pareizi aprēķināt kaloriju saturu.

Menu diētu olbaltumvielu-ogļhidrātu pārmaiņus

Proteīnu-ogļhidrātu menu mija un pareizais līdzsvars augsta ogļhidrātu un malouglevodnyh dienas spēlē lielu lomu. Optimālā iemiesojumu četrām dienām, kurās:

1. Pirmais un otrais diena zemu carb. Olbaltumvielu uz kilogramu svara var lietot 3-4g, un ogļhidrāti - tikai 0, 5G.

2. trešo dienu diēta - augstu ogļhidrātu. Atļauja tiek piešķirta izmantot ogļhidrātus pie 5-6g uz kilogramu ķermeņa svara, proteīns tiek samazināts līdz 1-1, 5 g.

3. Ceturtajā dienā ļāva 2-2 2-3g 5g olbaltumvielu un ogļhidrātu uz kilogramu ķermeņa svara.

Sample menu proteīnu-ogļhidrātu pārmaiņus četras dienas. Preces var aizstāt, jo vissvarīgākais proteīnu-ogļhidrātu diētu - sekojam pārmaiņus principu:

Par pirmo un otro dienu ar zemu patēriņu ogļhidrātu:

 • Pirmā maltīte: trīs olu dzeltenumus, pieci olu baltumus, dārzeņu salāti ar tējkaroti augu eļļas.
 • Otrā metode: olbaltumvielu dzēriens ar pienu un zemu tauku saturu.
 • Trešā milti: vistas krūtiņa, greipfrūtu.
 • Ceturtais triks: liellopu gaļa, pupas.
 • Piektkārt milti: divi gabali zivju, dārzeņu salātiem, garšvielām ar tējkaroti augu eļļas.
 • Seši ēdieni: kokteilis olbaltumvielu un piena.

Trešā diena ar augstu saturu ogļhidrātu:

 • Pirmā maltīte: trīs olbaltumvielas olas, vienu tasi auzu ar rozīnēm.
 • Otrais milti: daļa brūno rīsu vai normālai, pusi vistas krūtiņu, šķēle maizes no kviešu miltiem.
 • Trešais paņēmiens: makaroni - izgatavots tikai no cietajiem kviešiem.
 • Ceturtais milti: rīsu un vistas krūtiņa pusi.
 • Piektā ēšanas vienu gabaliņu liesa zivs, trīs maizes šķēles no kviešu miltiem.

Ceturtā diena mērenu ogļhidrātu uzņemšanu:

 • Pirmā maltīte: trīs olbaltumvielas olas, glāze auzu ar rozīnēm.
 • Otrais milti: Protein krata-piens, trīs šķēles pilngraudu maizes.
 • Trešais paņēmiens: dārzeņu salāti, vistas krūtiņa, daļa no rīsiem.
 • Ceturtā maltīte: trīs šķēles pilngraudu maize, zivju un dārzeņu salātiem.
 • Piektkārt milti: proteīnu kokteilis.

Produkti var cept, vārīt, lēnas uguns. Sāls nedrīkst ēst, cukurs arī ir aizliegta, bet ļāva aizstājējus. IN Kad izvēlne proteīnu-ogļhidrātu pārmaiņus visefektīvāk var paātrināt vielmaiņu
 To var izmantot kā garšvielu garšvielām, sīpoliem, garšaugiem, ķiplokiem. Atļauts dzert kafiju un tēju.

Ja tas ir grūti nedēļā veikt proteīnu-ogļhidrātu mija var būt piecas dienas nedēļā ir zems carb pārtikas produktus, un nedēļas nogalē, "uzpildīt degvielu" ogļhidrātus. Jūs varat nodarboties ar citu iemiesojumu par pārmaiņus: 2 dienas un 1 zema carb augstu ogļhidrātu vai zemu ogļhidrātu 3 pēc 1. augstu ogļhidrātu un 1 - "mērena" dienu. Jūs varat mēģināt proteīnu-ogļhidrātu pārmaiņus sešu dienu: divas dienas zemu ogļhidrātu, divi - augstu ogļhidrātu un vēl divas - ar mēru.

Priekšrocības un trūkumi uzturā

Šajā izvēlnē olbaltumvielu un ogļhidrātu mija visefektīvāk var paātrināt vielmaiņu, kas ir svarīgi, lai tauku dedzināšana. Ar šādu diētu muskuļi ir ārā no briesmām, kā arī ar prātu. Spriežot pēc atsauksmēm par olbaltumvielu-ogļhidrātu pārmaiņus, novēroto vienmērīga uzturā psiho-emocionālo stāvokli, kas ir svarīgi, lai tiem cilvēkiem, kuri zaudē svaru par darbu un citām ikdienas pienākumu izpildes laikā.

Olbaltumvielu-ogļhidrātu diētu trūkumu var saukt mija samazināta likme svara zudums, salīdzinot ar citām, daudz parasto uzturu. To var izskaidrot ar faktu, ka šajā režīmā jauda metabolisms ir lēnāks. Kad tas ir redzams, ka, apmainoties ar tauku diētu laikā, ir šāda: tauku dedzināšana zemu ogļhidrātu dienas un tad to ražošanu augstu ogļhidrātu uzturvielu dienas. Tāpēc, pirmkārt, svarīgs rādītājs šeit nav skaidrs svara izmaiņas, un tilpuma izmaiņas, un, otrkārt, pamatojoties uz pārskatiem par proteīna-ogļhidrātu pārmaiņus daudzu dietologiem, šī diēta ir vairāk piemērots tiem, kuri vēlas, lai saglabātu savu svaru pašreizējā līmenī.

Яндекс.Метрика