Ārstēšana bada

Ārstēšana bada kopš seniem laikiem veiksmīgi praktizē starp visām tautām. Kabbalah (ebreju mistisks filozofija un slepenais zinātne) arī paredz gavēni. Ancients veica gavēni, lai attīrītu ķermeni. Druids un Ķelti priesteri pārdzīvoja garo pozīciju, gatavojoties tam, lai sāktu uz augstāka līmeņa dievkalpojumu. Great ārsts Avicenna East bieži parakstītas ārstēšanu saviem pacientiem tukšā dūšā.  Pamatprincipi ārstēšanai bada

Nozīmīgums un principi pienācīgu badošanās

Visvairāk radošs process cilvēka organismā var patiesi saukt gremošanas process. Pēc uzsūkšanās pārtikas sasmalcina, šķeļ, pielīdzina, un tās paliekas tiek izvadīti no organisma. Lai atdalītu kaitīgo vielu atbildīgajai iestādei nieres, zarnas, ādas un plaušās. Atbrīvot visus organizācijas, kas darbojas pilnībā, cilvēka ķermenis ir jābūt noteiktiem enerģijas iespējas. Vital enerģija ir nepieciešama visiem procesiem organismā. Ārstējot bada atbrīvotā enerģija ir vērsta uz svarīgākajām funkcijām organismā atgūšanu.

Lai panāktu maksimālu panākumus iespējams ar pareizu gavēšanu līdz piecas reizes gadā. Sievietēm, ārstēšana badošanās pirmo reizi nevajadzētu ilgt vairāk nekā divas dienas, otro reizi - aptuveni četras dienas trešo reizi - sešas dienas, un atlikušais pusi astoņas dienas. Vīri - trīs dienas pirmo reizi, piecas dienas otrreiz septiņas dienas trešā, ceturtā un piektā dienas.

Starp ārstēšanas badošanās jāievēro diapazonu no 40 līdz 60 dienas. Pirms veicot ilgstošu badošanos (septiņas vai astoņas dienas), ir ieteicams atkārtot īsu divu dienu kursu.

Tūlītējs rezultāts ārstēšanā bada rezultātā palielinās asins koncentrācijas oglekļa dioksīds, holīna, histamīna pieaugumu. Visi šie komponenti veicina vēnu sašaurināšanās. Šis nosacījums rada vakuuma ķermeņa kapilāru - dzinējspēka asinsriti. Ar pareizu gavēšanu atdzīvināja dzinēja jaudu par visu cilvēka ķermeni.

Ja pēc vairākiem ārstēšanas kursus gavēšanas izdevies sasniegt vēlamo rezultātu, un nevēlos tērēt pārējo kursu, īsu tukšā dūšā (3-4 sievietes un 2-4 dienas vīriešiem) ir jāatkārto pēc divām līdz trim gadiem. Tā kā nav kontrindikāciju, bez ārsta uzraudzības var veikt tikai ikdienas vienas dienas gavēni. Kursi ilgstošu badošanos, būtu jāveic saskaņā ar speciālistu uzraudzībā.

Dienā pirms ārstēšanas veselībai gavēni nevar ēst naktī, alkoholu, smēķēšanu. Pirms badošanās ir labāk pieturēties pie gaismas veģetāro diētu.

Pirms badošanās veselībai nav fiziski slodze ķermeni. Ūdens uz atturību pārtikas laikā jūs varat dzert, cik vien vēlaties. Ūdenī var pievienot nedaudz citrona sulas. Tas ir labākais, lai sāktu pēcpusdienā vai vakarā.

Nepārtraukta svara zudums - galvenais simptoms gavēni. Lielākā daļa svara zudums vērojams agrīnajā periodā gavēni. Simptomu bada intensitāte ietekmē iekšējos un ārējos faktorus (tīrība, mitruma, fiziskā aktivitāte, nervu sistēma).

Šis ļoti plānas cilvēki pēc vienas vai divu nedēļu laikā pēc pareizā svarā ātri, un pārāk pilna parasti nav atgriezties savā iepriekšējā svara.

Ar pareizu badošanās personai ir notīrīta pilnībā. Es jūtu pilnība spēka un enerģijas. Vēlme pilnveidot sevi un būt aktīvi apstrāde bada notiek pats no sevis.

Attīrīšana badošanās

Ir vairāki veidi, kā tīrīt badu. Tā ir absolūta badošanās, badošanās, daļēja badošanās. Absolūtajai badošanās diētu pilnībā jāizslēdz no pārtikas un ūdens. Šī badošanās veids var veikt ne vairāk kā vienu reizi mēnesī (uz vienu dienu), un tikai saskaņā ar speciālista uzraudzībā. Pie pilnas badošanās ir izslēgts no diētas pārtiku. Ūdeni var dzert neierobežotā daudzumā. Pilnīga badošanās var būt īss (1-3 dienas), vidēja (7-10 dienas) un ilgtermiņa (14 dienas vai vairāk). Šī ātrās ēdināšanas veids nevar izmantot vairāk nekā 42 dienas, pretējā gadījumā jūs varat radīt neatgriezenisku kaitējumu organismā. Vidēja un ilgtermiņa badošanās var izdarīt tikai ar atļauju no ārsta. Gadījumā, ja daļējas gavēni tiek izslēgti no uztura atsevišķu produktu.

Sākt tīrīšana gavēni tikai pēc konsultēšanās ar ārstu. Neaizmirstiet, ka atturēšanos no pārtikas - ir stresa uz ķermeņa. Ārstēšana badošanās jāsākas pakāpeniski un atstāt to pārāk pakāpeniski.

Daži ārsti iesaka pēc tīrīšanas gavēni darīt ikdienas tīrīšanas klizmas ar augu novārījumu. Ārstējot bada eksperti arī iesaka, ka vismaz divas reizes dienā veikt kontrasta duša. Dušas nepieciešams nomazgāt ādu kaitīgu vielu, kas ir izlaisti procesā attīrīšanai.

Terapeitiskā pārtika atturība ir iespējama bez exercise. Par piesātinājuma skābekļa noderīgu ikdienas pastaigā (vismaz divi kilometri dienā). Arī tad, ja atturas no pārtikas ar baseinu vai peldēties dīķī ieteikto.  No ļaundabīga audzēja klātbūtni - skaidrs kontrindikācija badošanās veselībai

Indikācijas un kontrindikācijas ārstēšanai bada

Ārstēšana badošanās var izdarīt hronisku bronhītu, bronhiālo astmu, hipertensiju, neurocirculatory distonijas hipertensīvās veida un jaukta, koronārās sirds slimības, plaušu sarkoidoze, pirmajā un otrajā pakāpē, hronisks gastrīts vai holecistīts. Tas ir noderīgi, lai izmantotu, kad badošanās ārstēšana žultsceļu diskinēzija, traucējumi muskuļu un skeleta sistēmas un deģeneratīvu iekaisuma ģenēzes, prostatas vēzis, ādas paaugstināta jutība neirozes, depresīvu stāvokli.

Nelietot pacientiem ar smagu bada ārstēšanas svars, ļaundabīgo audzēju, aktīva tuberkuloze plaušu un citu orgānu, bronhektāzes, asins sistēmas slimības. Tas būtu atteikties no pārtikas atturības tireotoksikoze, sirds aritmiju, trombozes, nierakmeņi un žultsakmeņi, divpadsmitpirkstu zarnas čūla un kuņģa, hronisku hepatītu un aknu cirozi, hroniskas vēnu mazspējas. Jūs nevarat ārstēt badu bērnībā un vecumdienās, kā arī grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Simptomi bada

Ilgstoša badošanās labad veselība ir ļoti svarīga, lai pārraudzītu iespējamos simptomus. Simptomi bada var būt atšķirīgs. Ja jums ir pastāvīgs sinusa tahikardiju, pazīmes palielinot vājumu sirds, atkārtoja ortostatisko ģībonis rašanos akūtu nieru vai aknu kolikas, sasniedzot vājums, vispārējs vājums, būtu nekavējoties jāpārtrauc ārstēšana.

Яндекс.Метрика