Problēma no liekā svara pēdējos gados, tikai pārstāj būt pieaugušo, un attiecas uz bērniem. Svara zudums bērniem šis ir diezgan sarežģīts uzdevums.  Baby Svars Loss - padomus un ekspertu konsultācijas

Kā es varu zaudēt svaru bērniem

Mūsdienu pasaulē, aptuveni 20% bērnu un jauniešu ir aptaukošanās. Svara zudums bērniem sarežģī fakts, ka pieaug organisms prasa samērā augstu vielu, kas ir iegūtas no uztura. Tādējādi, bērns zaudē svaru, būtu pilnīgi droša veselībai, veicot bērnu jāpaliek labu veselību un garastāvokli.

Zaudēt svaru bērniem būtu jānodrošina arī ilgstoša ietekme normalizācija ķermeņa svara. Sistēmas būtība nozīmē maiņu garšas uzvedību ne tikai audzēšanas personīgi, bet arī savus vecākus. Otrkārt, un tikpat svarīga daļa no zaudēt svaru ir atrast bērnus un korekcija psiholoģiskas problēmas ģimenē, kas tiek veiktas saskaņā ar speciālista uzraudzībā.

Ģimene ir pilnīga sistēma, kas sastāv no tās locekļiem. Acīmredzot, jaunākiem ģimenes locekļiem ir atkarīgi no vecākiem, tostarp arī attiecībā uz diapazonā no pārtikas garša un pēc kaitīgus ieradumus. Tie ir šādi:

  • sirsnīgs vakariņas vakarā;
  • nē brokastis;
  • absorbcija pārtiku, bet, skatoties televīziju;
  • "Konfiscējot" slikts garastāvoklis un stress;
  • maltītes ātrās ēdināšanas vietās;
  • ēst cepta pārtika un pārtikas produktus ar majonēzi.

Bērni uztver dzīvi, ieskaitot ēšanas paradumus, caur prizmu viedokli ģimenes. Tādējādi, svara zudums bērniem jāsāk ar korekciju ēšanas paradumiem pieaugušajiem.

Ar vecākiem ģimenes locekļiem, pamatojoties uz darba speciālista bērnu svara zudumu. Ir skaidrs, ka bērns vienkārši nebūs nekādu iespēju īstenot viņa ieteikumus, jo iegāde un sagatavošana ēdienu - prerogatīva pieaugušajiem. Tas jo īpaši attiecas uz pusaudžiem vecumā no 10-13 gadiem. Kopumā veiksmīgas svara zudums bērniem ir kopīga dalība procesā pieaugušajiem ģimenes locekļiem.

Kā ātri zaudēt svaru bērniem

Zaudēt svaru bērniem jābalstās uz noteiktiem principiem, kas atspoguļojas pareizās ēšanas paradumiem. Pirmkārt, paturiet prātā, ka tauku satur divreiz vairāk kaloriju nekā pašu daudzumu olbaltumvielu vai ogļhidrātu, tāpēc būtu jāizslēdz no uztura pārtikas produktus ar augstu tauku saturu (īpaši dzīvnieku - desas, pelmeņi, siers), vai vismaz samazināt tos daudzums.

Otrs postulāts svara zudums bērniem ir likvidēt cepta pārtika. Tā vietā, tie būtu izvēlne ēdienus, kas gatavoti, tvaicējot, izmantojot aerogrill, sautēti un cep. No uztura izslēgt pārtikas produktus ar augstu glikēmisko indeksu - no maizes miltu, saldumi, kūkas, cepumi, ceptiem kartupeļiem, uc -, jo tie stimulē apetīti un izraisīt aptaukošanos.  Galvenie principi svara zudums bērniem

Vēl viens svarīgs noteikums zaudēt svaru bērniem ir likvidēt majonēzi. Ieteicams, lai aizstātu zema tauku jogurts vai krējumu, olīvu eļļas vai sojas mērci. Kopējā dienas sāls daudzums nedrīkst pārsniegt piecus gramus, un tas būtu iodized sāls. Labākais dzēriens šajā gadījumā ir tīrs negāzēts ūdens vai zaļā tēja bez cukura.

Katru dienu ūdens daudzums būtu 30 ml uz 1 kg ķermeņa svara. Dzert tas būtu vienu stundu pirms un pēc ēšanas. Saldie dzērieni vienmēr pievienot svaru, lai tie būtu jāizslēdz no izvēlnes.

Kā daļa no svara zudums bērniem ir ļoti svarīgi ne tikai, lai samazinātu kaloriju uzņemšanu, bet arī, lai nodrošinātu līdzsvarotu uzņemto būtisku uzturvielu. Ir svarīgi arī ievērot noteiktu diētu.

Nodrošināja mācības pirmajā maiņā, bērnam ir jābūt brokastis aptuveni 07:30 un tas brokastis saņemt ceturto daļu no ikdienas prasību kalorijas. Lai gan skolā, padziļinājuma, apmēram 12.00, viņš ir ēst pusdienas, 20% no dienas enerģijas daudzuma. Ap 15.00 bērnam ir jābūt pusdienas (35% no ikdienas kaloriju), un atlikušie 20% no kaloriju saņemt vakariņas 19.00. Turklāt, bērns rāda regulāras fiziskās aktivitātes.

Яндекс.Метрика