Tauku diēta

Tauku diēta tika izstrādāta ar poļu dietologa Jan Kwasniewski. Viņa ierosināja barošanas sistēma pēc savas būtības ir paradoksāla. Daudzi labi pazīstami dietologiem ir bail no tām sarakstu ar ieteicamo pārtikas produktiem.  Features pārtikas tauku diētu

Princips tauku diētu Kvasņevskis

Tauku diēta mērķis galvenokārt ir samazināt lieko svaru. Bet, kamēr šī tehnika ir ieteicams, lai zaudēt svaru ar tauku patēriņa palīdzību un samazinot ogļhidrātu uzturā. Pan Kvasņevskis nav svešinieks uz uzturu, veselības problēmas, viņš nodarbojas ar jaudu vairāk nekā 30 gadus. Viņa metode viņš pasludināja ne tikai kā universāls un noderīgs, bet arī iesaka ievērot to visu mūžu.

Tauku diēta Kvasņevskis piedāvā aizmirst augļus un kefīru diētu, un, lai būtu ideāls skaitlis un veselību - izmantot aktīvā treknu produktu. Pēc autora šīs elektroapgādes sistēmas, ar palīdzību viņa uzturā sāka pārstrādes mehānismu uzkrāto tauku. Sakarā ar to, ka ir no intramuskulāras enerģijas rezervēm ekonomiku.

Kvasņevskis teica, ka tas ir nepieciešams, lai izmantotu tikai pārtiku, kas dod daudz enerģijas, un ir viegli sagremojama. Kvasņevskis tauku uzturs ietver galvenokārt dzīvnieku olbaltumvielas un tauki.

Izmanto pārtikas tauku diētu - "plusus" un "mīnusus"

Tauku diēta Kvasņevskis ierosina iekļaut ikdienas uzturā no 5 līdz 8 olas, gaļas subproduktu, tauku, piena, krējuma un siera. Un tas ir vēlams, ka tie ir tauki.

Izvēlne var tikt izmantoti, kas satur vismaz ogļhidrātu pārtika: dārzeņi, makaroni, kartupeļi un miltiem. Bet tur ir diezgan daudz. Dienā, saskaņā ar ārsta, tikai gabals maizes.

Polijas dietologi iesaka ierobežot, ja ne novērst tauku uzturā augļus un dārzeņus. Pēc viņa teiktā, papildus ūdens tos gandrīz nekas. Lai nebūtu slodze kuņģa papildu darbu, viņš iesaka tos aizstāt ar tīru ūdeni. Attiecībā uz vitamīniem, ka ķermenis ir iegūt no pārtikas, Dr. Kvasņevskis uzskata, ka tie ir pietiekamā daudzumā atrodama Gaļa un subprodukti: sirds, aknām, nierēm un plaušām.

Tauku diēta Kvasņevskis kategoriski noraidīt piedāvājumus no tās, kas ir maize, klijas, pupiņas šķiedras. Saskaņā ar ārsta, tas ir absurds ieteikums izmantot šķiedras, lai uzlabotu gremošanas traktā. Viņš saka, šķiedru netiek sagremota, ko iestāde, un tādēļ nav nepieciešams to izmantot pārtikā.

Ieteikumi Dr. Kvasņevskis

Tauku diētu ieteicams ēst pārtiku nepiespiestā gaisotnē, uzmanīgi un lēnām, košļājamā to. Ēšanas laikā, ne iesaistīties skatoties TV un lasot žurnālus. Kad maltīte ir ieteicams 15 minūtes atpūsties. Nodarboties ar fiziskām aktivitātēm pēc 2-3 stundām.

Bet patiesībā nekas jauns šajos ieteikumos Kvasņevskis nav konstatēta, un tas nav iespējams vienoties ar viņiem.

Tauku diēta atļauts ēst jebkurā diennakts laikā. Princips ir: ēst, kad vēlaties. Vakariņas var kalpot diviem siera kūkas ar sviestu, nesaldinātas marmelādi un 1 tasi smagā krējuma.

Tauku diēta Kvasņevskis iesaka nevis pakāpeniski, bet uzreiz pāriet uz tauku pārtiku. Saskaņā ar ārstu, kas īsā laikā cilvēks jūtas pieaugums spēku un sparu. Vispārējo veselību ir uzlabojusies, un pats galvenais - samazinājums par lieko svaru.  Tauku lietošana - tauku bāzes diētu Kvasņevskis

Ir ieteicams 2-3 reizes dienā bez snacking. Bet es domāju, ka, ēdot augstu kaloriju pārtikas produktiem bieži ne īpaši vēlas būt uzmanības centrā ar gremošanas olbaltumvielu un tauku.

Tauku diēta Kvasņevskis: atsauksmes

Kā tas var likties dīvaini, bet Polijā ir vairāk nekā 2 miljoni. Sekotāji tauku diētu. Daudzi no viņiem praktizēt sistēmu varas daudzus gadus, un viņu atsauksmes Kvasņevskis tauku diētu liek viņiem justies lieliski. Ir daudzi klubi, kas apspriež jaunas receptes šī diēta.

Izvēlne dienu tauku diētu paraugs

  • Brokastis: ceptu bekonu ceptām olām par 3 olas tuvās tauku šķēli maizes minimuma un tasi nesaldinātas tējas.
  • Pusdienas: cepta rīvmaizē ar olu treknrakstā karbonāde 150 gramiem, pounded tauku no cepšanas kartupeļus, marinētu gurķi.
  • Vakariņas: siera pankūkas ar sviestu, marmelādi un glāzi nesaldinātas krējumu.

Daudzi cilvēki izmanto, lai tic esamību dažiem brīnišķīgi veidi, kā bez piepūles būt slim fit un skaitlis. Un, ja tas viss pastiprina paziņojumiem par atjaunošanu veselību, lietojot masīvs gardiem pārtikas produktiem, kas burtiskā nozīmē, pretoties, iespējams grūti. Daudzi no sekotāju tauku diētu Kwasniewski nedomāju, ka oficiālās dietoloģija jau sen ir rūpīgi pēta iespēju pareizu un sabalansētu uzturu. Jā, jūs varat koncentrēties uz atsauksmēm tauku diētu Kwasniewski, bet visu šo laiku nav tik daudz.

Яндекс.Метрика