Maksa par svara zudums

 Maksa par svara zudums apdegumus lieko tauku
 Zaudēt svaru, jums vajadzētu ne tikai uzmanīgs ar uzturu, bet arī sadedzināt papildu kalorijas, nedodot viņiem glabāšanā formā taukaudos. Regulāras fiziskās aktivitātes samazina svaru, stiprina muskuļus un padara kontūras ķermeņa vairāk tievs.

Pamatnoteikumi uzlādes svara zudums

Exercise saskaras muskuļus, veicot maksu par svara zudums, parasti ir neliels. To intensitāte, protams, nevar salīdzināt ar sporta kravu vai notikumiem, lai maksu par zaudēt svaru - tērēt lieko enerģiju, palielinot enerģijas patēriņu ar ķermeņa kustību.

Lai efektīvi samazināt lieko svaru, ir svarīgi dot slodzi uz ķermeņa visu laiku, piemēram, ievadītu režīmu dienas rīta vingrošana svara zudums. Lai gan laiks ir ne vienmēr izmantot noteiktu laiku dienā. Maksa par svara zudums būtu tikpat efektīvs, neatkarīgi no tā, vai tas ir no rīta vai vakarā. Bet maltīte no tā ir labāk atlikt laika intervālu vismaz 1, 5 stundas.

Lai panāktu ievērojamu progresu, un zaudēt svaru, vingrinājumi svara zudums ir jādara katru dienu.

Rīta vingrinājumi svara zudums iekļautas parastās fiziskie vingrinājumi, bet izpildi dažas vairāk, un nav pauzes starp vingrinājumiem. Tikai šāda intensīva gaita dos redzamus rezultātus. Katrs vingrinājums jāatkārto vismaz 10 reizes.

Par kompleksa vingrinājumi iekasēšanas jārūpējas iepriekš, padarot programmu. Cenšas darīt visu vingrinājumus no programmas katru dienu nav nepieciešama, tas ir iespējams atdalīt, piemēram, uzlādes novājēšanu kuņģa vienā dienā, lai muskuļi muguras un rokas - otro, uzlādes novājēšanu kāju - trešais utt

Uzlādes svara zudums struktūra

Kompleksā pasākumā svara zudums var iedalīt trīs posmos:

  • Warm-up (tur ir sasilšanu muskuļus);
  •   Lielāko daļu no izpildei;
  •   Relaksācijas vingrinājumi.

Visi svara zudums programmas vingrinājumi, vēlams darīt nedēļu vismaz vienu reizi. Pēc pusstundas pēc izmantošanas, jūs varat ēst mazliet, bet galvenā maltīte ir optimāla kavēšanās 2 stundas pēc uzlādes svara zudums.

Paraugu vingrinājumi svara zudums maksas

Iesildīties, parasti izvēlas kustību iesaistīt tik daudz dažādas muskuļu grupas. Tas ir nepieciešams, lai sāktu to ar soļiem un darbojas savā vietā, lekt, šūpolēm un Karuseļi ieroču, tilts dažādos virzienos. Visas kustības tiek veiktas tādā tempā un dinamiska.

Uzlādes novājēšanu kājas galvenokārt saistīta ar slodzi uz muskuļiem augšstilbiem. Lai to izdarītu, fit pārmaiņus lunges kājas ar taisnu muguru, kick viņu pēdas un kājas drift pretējā virzienā. Tas ir arī labs, lai dotu slodzi uz muskuļiem sēžamvietas. Lai to izdarītu, guļus stāvoklī ar ceļgaliem smilga kājas ir veikt savu iegurni no grīdas un nolaist to vēlreiz.

Muskuļu rāmis stiprināšana padara augšstilbiem un teļu kājas vairāk samērīgs un skaista. Lai samazinātu tauku slānis uz iekšējā augšstilbiem ir labi vingrinājumi, izmantojot step-platformu. Kā platformu mājās, jūs varat izmantot parastu kastē vai kartona.

Uzlādes novājēšanu kuņģa jāiekļauj sarežģītas vēdera muskuļus. Visbiežāk tas ir paaugstināt augšējo pusi rumpi guļus. Kā variants var pieaugt taisnu kāju un iegurņa beigas guļus līdz 45 grādiem.

Exercise slodzes vēdera uzlādes novājēšanu kuņģa jāatkārto vismaz 10 minūtes, lai nodrošinātu pietiekamu slodzes muskuļus. Ieteicams arī iekļaut vingrinājumus ar stīpu.

Nu palīdzēt zaudēt svaru push-ups. Iesācējiem ir vieglāk sākt no sienas push-ups, un tikai pēc tam pāriet uz klasisko push-ups. Kā uzlādes likmi var ieteicama svara zudums Bodyflex.

 Maksa par svara zudums ietver virkni vingrinājumi, kuru mērķis ir sadedzinot kalorijas
 Noderīga core komplekts maksu par svara zudums iekļauj šādus vingrinājumus:

  •   Guļus izstiept kājas, zeķes, tajā pašā laikā pull vairāk, un tad atkārtot to pašu uzdevumu ar atdalītas pirkstiem ar roku;
  •   Guļot uz muguras, izstiepa kājas nospiests uz grīdas, un tad atpūsties viņiem nedaudz saliektas pie ceļgaliem;
  •   Guļus pozīcijā, lai veiktu vingrinājumus bīdāmos kājām viņam un no viņa, mēģinot sagrābt jūsu pirkstiem metienu;
  •   Sēžot uz grīdas ar taisnām kājām un ņemot jūsu kājām vai potītes roku, lai mēģinātu pacelt kāju un samazināt tā, tad atkārtojiet pats par otru kāju;
  •   Stāvot vertikāli ar sakrustotām kājām, viņa rokas velkot uz priekšu un noliekt ķermeni uz priekšu nedaudz uzturēšanos nogāzē un lēnām atgriežas sākotnējā stāvoklī;
  •   Ceļos, pacēla rokas uz augšu un pāri tiem, tad sēdēt pārmaiņus uz viena gurna uz otru, novirzot smaguma centru no vienas puses uz otru.
Яндекс.Метрика