Mīlīgs diētu

Light uzturs ir paredzēts kategoriju zaudēt svaru, kas ir grūti radikāli mainīt ēšanas ieradumus locīšanas gadus. Šajā tradicionālajā izpratnē, pat mīlīgs uzturs nav diēta, jo tā nesniedz nekādus būtiskus diētas ierobežojumi, taču vairāki noteikumi, kas jāievēro, ka var efektīvi normalizēt savu svaru nenodarot kaitējumu veselībai.  Vienkāršākais diēta - diēta slinks

Efektīva un viegli diētu svara zudums

Pat nemainot ēšanas ieradumus, var ievērojami samazināt ikdienas kaloriju daudzumu, vienkārši samazinot izmērs porcijās. Lai smadzenes netiek turēta aizdomās par krāpšanos, tas ir tikai, lai aizstātu parasto ēdienus smalkāka. Lai pakāpeniski normalizētu vielmaiņu būtu celt apjomu katrai daļai par 200 gramiem. Salīdzinājumam - tas var būt normāls vai slīpētas stikla ka pārtikas daudzums, kas varēja palikt rokās.

Vēl viens gaismas diētas noteikums - ēst lēnām, uzmanīgi košļājamā. Ir pierādīts, ka signāls, ko smadzenes radīto piesātināts ne agrāk kā 15 minūtes pēc sākuma maltīti. Tādējādi, pat slaidu salāti atstāj 15 minūtes košļājamā var radīt sāta sajūtu.

Ar noteikumiem gaismas uzturs ir milzīga loma uzturā dota dzeramo režīmu. Katru dienu ūdens daudzums ir vismaz 2 litri. Būtu jāsaprot, ka tas ir tikai tīrs ūdens bez gāzes. Jāievada ieradumos dzeramo glāzi ūdens 3 minūtes pirms katras ēdienreizes un vienu stundu pēc.

Der zināt, ka caffeinated dzērieni - tēja, kafija, un citi - ir diurētisku efektu, tas ir, kad ir jāpalielina skaits dzērumā bieži ūdens izmantošanu. Jums vajadzētu arī nonākt karsto vasaru, kad daži no šķidruma iet sviedriem.

Lai ka organisms nejuta stresu un nemēģināja akciju lieko tauku, gaisma uzturs regulē noteikumi, ēst vismaz reizi 2, 5-3 stundas. Tādējādi tas būtu 4-5 dienas maltītes. Tāpat, neēd, bet, skatoties televizoru vai datoru. Ir pierādīts, ka, neatkarīgi no procesa, mēs varam patērēt vairāk pārtikas nekā nepieciešams, un gribēja.

Tas ir noderīgi, lai likts uz ledusskapis galda kaloriju pārtikas produktiem visbiežāk izmanto, lai netiktu pārsniegt dienas likmi paredzēto viegli svara zudums diētām: sievietēm tas ir 1200 kcal vīriešiem un 1600-1700.

Ir pierādīts, ka daži pārtikas produkti un garšvielas var paātrināt vielmaiņu. Vērojot gaismas diētu, mēģiniet savā uzturā iekļaut melno un sarkano asie pipari, kanēli un kardamonu, un ingveru un kakao.

Izvēlnes ir viegli svara zudums diētas būtu daudz dārzeņu - gan svaigus, gan sautēti, cepti vai tvaicēti dārzeņi (kas nedrīkst lietot pēc 18 stundām sakarā ar lielu daudzumu cukura), dzīvnieku un augu olbaltumvielu, ogļhidrātu lēni ( graudaugi), neliels daudzums augu tauku (olīveļļa), un piena produkti. Ātri ogļhidrātu un dzīvnieku taukiem, jāizslēdz laikposmā svara zudums, un pēc tam, kad normalizējusies ķermeņa svara patērētās miniscule summām.

Speciāli slinks: vieglākais diētu

Ja kādā brīdī jūs jūtat, ka atbilstība iepriekš minētajiem noteikumiem, bija grūti jums - nav izmisums: vieglākais uzturs zaudēt svaru, un ja šādu scenāriju.

Ir pierādīts, ka sistēma atbilstība jebkuru diētu vielmaiņu palēnina nedaudz. Tas ir saistīts ar šo plato efektu, kas raksturīga visiem mazkaloriju diētām. Izvairieties "saglabāšana" veida svara būs boot diena.

Atšķirībā no budžeta izpildes apstiprināšanu, vienkāršākais diēta var iekļaut savā uzturā mīļākie kārumus (tikai nemēģiniet absorbēt tos lielos daudzumos). Ērti šī diena piešķirt produkciju. Ja mēs paciest ar produkciju nepanesamas, ļaut sev nedaudz extra, bet tikai līdz pulksten 12.

Novērojot vienkāršākais diētu zaudēt svaru, mēģiniet nomainīt atsevišķus produktus līdzīga, bet mazāk kaitīgs. Ja jūs nevarat uzreiz pamest majonēzi - aizstāt to ar mazāku tauku saturu. Tas pats attiecas uz citiem produktiem - cūkgaļa ar vistas krūtiņu, kviešu kliju maizi, nūdeles piemaksu par makaronu no cietajiem kviešiem, krēms zema tauku satura jogurtu, utt .. Arī aizstāt konservēti produkti svaigi vai saldēti.  Funkcijas viegli svara zudums diētas

Vieglākais diēta par snacking nosacījumu cenšas būt valdījumā graudaugu maize, ābols (vēlams zaļā krāsā), daži riekstiem vai nelielu gabaliņu tumšās šokolādes. Tas ir iespējams, uzkodām, jūs varat izmantot zema tauku jogurts vai kefīru. Turklāt, kefīrs un jogurts ir ideāla otrā vakariņas, kas var patērēt pat vienu stundu pirms gulētiešanas.

Veiksmīgai svara zudums, kas ir daļa no vienkāršākajiem uzturā vajadzētu pārskatīt savu sāls patēriņu un samazināt to līdz minimumam. Nav jābūt sālīšana gatavošanas laikā un pievienojiet sāli, lai pagatavotu ēdienu, kad nepieciešams. Aizstāt tas var būt arī citas garšvielas un citrona sulu.

Efektīvai svara zudums, jums ir arī normalizē miegu. Uz endokrīno sistēmu ir palīdzējusi samazināt ķermeņa svaru tā saukto "zelta stundas" - ar 23 pm līdz 1. no rīta - lai guļ.

Protams, nepieciešams palielināt plaisu starp patērēto un izšķērdēta kalorijas. Tas prasīs 40 minūtes mērenas kardionagruzok dienas. Ja vēlas, tās var aizstāt ar staigājot mēreni ātrā tempā (vēlams ārā).

Saskaņā ar PVO ieteikumiem, uzskatīja fizioloģisko svara zudums 2 kg mēnesī. Pēc noteikumus vieglu diētu, jūs varat būt pārliecināti par rezultātu.

Яндекс.Метрика