Vienas dienas badošanās

 Vienas dienas badošanās - efektīvs veids, lai ārstētu
 Bads ilgu laika periodu (vairākas dienas), var būt grūti un pat bīstami veselības notikumu. Bet vienas dienas badošanās ir tikai dabiski, veids, kā ārstēt vai atvieglot simptomus gandrīz jebkuru slimību.

In austrumu valstīs, piemēram, Indijā un Tuvajos Austrumos, vienas dienas badošanās tiek praktizēta pastāvīgi un ir ļoti svarīga norma. Tas ir spēcīgs, efektīvi, ātri un bezmaksas veids, kā ārstēšanu.

Vienas dienas badošanās ir ideāli piemērots iesācējiem, gan vairāk pieredzējušiem cilvēkiem. Jaunpienācēji pirmo reizi būs grūti uzturēt visu dienu bez ēšanas, un, ja tiek novērota sausa badošanās, tas joprojām ir bez ūdens, bet visas turpmākās reizes tiks dota daudz vieglāk.

Svarīga piezīme: katru dienu badošanās nav ieteicams grūtniecības laikā, bērni līdz 12 gadu vecumam, un, ja nepieciešams, lietot medikamentus.

Dienas badošanās reizi nedēļā ļauj organismam attīra un atpūsties.

Bieži 1 diena badošanās seko galvassāpes, reibonis, diskomfortu un citu abstinences simptomus, jo īpaši iesācējiem, bet tas viss ir daļa no tīrīšanas procesu organismā: lieko tauku vai svars tiks sadedzināti, kā arī ķīmisko vielu un citas indes, kas izdalās no organisma . Tikai slims vai nodilusi audums tiks iznīcināti badošanās laikā, jo organisms nav pietiekami stulba, lai iznīcinātu savu veselīgu audus.

No vienas dienas ātra rīcība

Vienreizēja vienas dienas badošanās nespēs dziedēt ķermeni no slimībām un ilgi, lai pilnībā atjaunotu to, bet, ja jūs ievērot gavēni periodiski - noteikti gūs labumu, būs redzams. Bieža vai atkārtota badošanās, piemēram, katru otro dienu badošanās būs daudz efektīvāka.

Viens veids, kā strādāt dienu gavēni - samazināšanu vai artēriju sašaurināšanos un audos, ļaujot attīrītas no iestrēdzis asinsvadu sieniņām un audu toksīnus. Turklāt tukšā dūšā retināšana, kas ir attīrīta no saviem toksīniem, kas var izraisīt reiboni, kas notiks, tiklīdz valsts asinīm normāli laikā.

Vienas dienas badošanās māca organismam pašpārvaldes un disciplīnu. Tas palīdzēs atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem vai atkarībām, kas iznīcina veselību organismā un palīdz apgūt jaunas un pozitīvas paradumus.

Badošanās reizi 7 dienās nav tik liels upuris, it īpaši, ja jūs ņemt vērā iegūto veselību organismā kā atlīdzība.

Sākt vienas dienas badošanās būtu vakarā, uzreiz pēc pēdējās vieglu maltīti. Ar laiku organisms ir nomodā, puse no perioda gavēni jau būs beidzies. Tas ir labāk, lai pagarināt gavēšanu un 36 stundas, bet tas ir tikai tiem, kam ir pieredze šajā jautājumā.

No vienas dienas badošanās ir ļoti vienkārša - pēc tam, kad 24 stundas pēc starta, jūs varat izmantot ūdeni vai atšķaidītu citrona sulu ar medu, un pirmajā dienā atbrīvošanu ir labāk ēst augļus, riekstus, dārzeņi un zema tauku satura piena produktiem.  Badošanās Ekadasi - regulārs vienas dienas badošanās 2 reizes mēnesī

Badošanās Ekadasi

Badošanās Ekadasi - regulārs ikdienas atturēšanās no pārtikas un ūdens, vērot divas reizes mēnesī uz 11 un 26 Mēness dienas, ti, 11 dienas pēc jauna mēness un pilnmēness, ko sauc austrumos Ekadasi dienas.

Ekadasi Badošanās palīdz attīrīt fizisko, garīgo un garīgo ķermeni. Saskaņā ar Ajūrvēdas, piemēram barošanas Ekadasi dienas saņemt, jo tas ir 11 un 26 Mēness dienas ir dienas, kad atrakcija starp Zemi un Mēnesi, ir spēcīgāka nekā parasti, kas savukārt ietekmē bēgums un plūsmas rezervuāros, un līdzīgi struktūras cilvēkiem (asins, limfas). Šī darbība pārtraukumiem hormonu un cilvēku ķermeņa šķidrumos līdzsvaru, kā rezultātā nelīdzsvarotību un garīgās patoloģiju un sprieguma. Ja šajās dienās izmantot smago un treknu produktu, tas būs grūti, lai organismam sagremot, un viņš pavadīs visu savu enerģiju šajā procesā. Un, ja šajās dienās ļauj zarnas mazliet atpūsties un pilnīgi badoties ķermeni, nevis karsējot ēdienu, attīra no toksīniem, kas labvēlīgi ietekmē veselību organisma kopumā.

1 diena Ekadasi gavēnis nozīmē sev ideāli pilnīgu noraidījumu pārtiku un ūdeni, kas palīdz ne tikai fiziski veselīgāki, bet arī attīrīt sliktu karmu un lai mazinātu negatīvo ietekmi uz notiekošo grēka.

Par priekšvakarā Ekadasi badošanās ir labāk nevar ēst smago pārtiku, jo tas novedīs pie vēlmi nākamajā dienā. Daily gavēnis sākas saullēktu un beidzas pēc saullēkta nākamajā dienā. No ikdienas badošanās būtu pareizs, bet tas ir, jums ir nepieciešams, lai sāktu nākamo rītu ar glāzi ūdens ar citronu sulu un sāli, un pēc 10 minūtēm jūs varat patērēt jebkāda veida augļiem, un vēl 10 minūtes, lai ēst jogurtu.

Ja persona ir grūti uzturēt 1 Ekadashi badošanās dienu, ēdiens var lietot šajā dienā nedaudz svaigi augļi, dārzeņi, sulas, rieksti, žāvēti augļi, ūdens un piena produktiem.

Яндекс.Метрика