Efektīva Diēta

Ikviens zina, ka pamatā jebkuru efektīvu diētu ir tikai divi komponenti faktors - ēst mazāk un vairāk nodarboties ar sportu. Tik vienkārši, kā tas var likties, praksē tas parasti ir diezgan grūti zaudēt svaru.  Efektīva diēta jāietver īstenošanu

Visefektīvākais diēta svara zudums var iekļaut dažādus produktus, bet kā likums, ir daži vispārīgi padomi, lai palīdzētu samazināt svaru ātrāk un saglabāt rezultātu uz ilgu laiku.

Padomi efektīvs svara zudums uztura

Dietologi konsultēt laikā sekot visefektīvākos uztura ievērot dažus vienkāršus noteikumus, kas palīdzēs zaudēt svaru visefektīvāko un nesāpīgs. Lai to izdarītu:

  • Dzert daudz ūdens vai citu mazkaloriju dzērieniem. Tāpēc, ka cilvēki bieži jauc slāpes ar bada, galu galā, nevis glāzi tīra ūdens patērē kalorijas. Ja garša tīra ūdens nepatīk, tad tas ir iespējams pievienot dažas karotes citrusaugļu sulas. Jūs varat arī nomainīt ūdeni jebkuru augļu vai zāļu tējas;
  • Izlemt, ko efektīvu svara zudums jāpievieno diētu, un nav izslēgts no tā. Dietologi iesaka sākt ar palielinot augļu un dārzeņu, it īpaši sezonāli. Tas ļauj saglabāt ierasto apjomu uzņemto uzturu un uztura daudzveidību, kā arī augļi un dārzeņi pakāpeniski aizstās lieko daudzumu treknu produktu, papildus svara zudums, kas palīdzēs uzlabot veselību un labklājību;
  • Tur ir tikai tad, kad patiešām ir sajūta bada. Ieteicams kontrolēt sajūtu pilnības. Neatstājiet ēdamgalds ar noguris un uzpūties vēders. Kuņģis ir mazs, līdzīga lieluma dūre. Tas ir vērts atcerēties, pirms liekot sevi netirgo pārtiku. Tas palīdz pieturēties atbilstību saprātīgām porcijās, lai kontrolētu jūtas no bada un sāta;
  • Esiet salasāms vakara uzkodas laikā. Lielākais risks ir pārtikas ieradums, piemēram, cepumi vai čipsi pie TV. Nepilna laika, visbiežāk saistīta ar atpūtu un relaksāciju pēc darba dienas, tāpēc šajā laikā vislabāk ir ēst mazkaloriju uzkodas;
  • Kalendārs vairs pastaigas un ģimenes pikniki. Vieglākais veids, kā izpildīt efektīvu diētu, atsauksmes, prom no mājām, kur tā ir viegli padoties kārdinājumam snacking.

Dietologi uzskata, ka mazākas maltītes visu dienu palīdz labāk kontrolēt apetītes un svara un tādējādi, efektīvu svara zudums. Tāpēc galvenais maltīti vajadzētu pievienot 4-5 vieglas uzkodas deserti, vēlams sastāv no augļiem.

Olbaltumvielas rada sajūtu pilnības ātrāk, tāpēc diēta ir efektīva, atsauksmes jāiekļauj olbaltumvielas, vairāk nekā ogļhidrātu un tauku. Adekvāta olbaltumvielas palīdz saglabāt muskuļu masu un palīdz sadedzināt taukus, saglabājot sajūtu sāta. Uzturā efektīva svara zudums diētas vajadzētu iekļaut veselīgu olbaltumvielu avotiem - jogurts, rieksti, siers un pupiņas.

Bieži vien, lai izvairītos no pasūtītu picu pietiekami gatavi rūpēties par, lai jūs varētu ātri sagatavot veselīgas maltītes mājās. Jo tas ir nepieciešams, lai vienmēr ir bijusi ledusskapī, saldēti dārzeņi, konservēti augļi, gaļas produkti, no kuriem ir iespējams pusstundas sagatavot noderīgu un viegli sagremojama pārtika.

Citas sastāvdaļas efektīvu svara zaudēšanas diētu

Visefektīvākais diēta papildus pareizu diētu jāietver psiholoģiskos faktorus un pareizu izmantošanu.

Pēc daudziem dietologiem, pārēšanās, vairumā gadījumu ir saistīti ar stresa situācijās, kad pārtika spēlē lomu mierinātājs. Gadījumā, ja stresa, psihologi iesaka neēst, un vērst savu uzmanību, lasot dažus nodaļas romānu un klausoties mūziku, vai baudīt Austrumu prakses dziļa elpošana.

Vēl viens svarīgs komponents visefektīvākajiem diētām svara zudums ir fiziskās aktivitātes. Tas ir psiholoģiski svarīgi ņemt vērā tos kā sodu, kas ir iekšējs noliegums un noraidījums, un koncentrēties uz to, ka pasākums palielina iekšējo enerģiju, uzlabo garastāvokli un miegu. Tas palīdzēs veidot pozitīvu ieradumu aktīvi nav piespiedu kārtā, un efektīvu svara zudums.  Psiholoģiskais faktors - svarīgs komponents efektīvu diētu

Neievērojot efektīvu diētu

Izvēloties efektīvu diētu svara zudums būtu jāzina, ka ātrie uzturs, kas papildus greipfrūtu vai kāpostu zupa nenodrošina neko izraisīt strauju svara zudumu, bet, lai saglabātu sasniegtie rezultāti būs ļoti grūti. Tāpēc, ja mērķis ir nevis zaudēt svaru par konkrētu svinības, un samazināt svaru pastāvīgi, jums vajadzētu izvēlēties citu efektīvu diētu paredzēts uz ilgāku laiku.

Viena no galvenajām kļūdām zaudēt svaru, ir noteikt nereālus mērķus. Tātad, ja jūs lūgt - samazināt svaru līdz 10 kg, uz nedēļu, tad nekas, bet vilšanās, tā nebūs. Reāls mērķis ir svarīgs faktors efektīva svara zudums. Tātad, pirms sākat ievērot diētu, vislabāk ir konsultēties ar dietologa, kurš, pamatojoties uz individuālajām īpašībām un vēlmēm, lai izstrādātu atbilstošu uzturu.

Vēl viena izplatīta kļūda, kad zaudēt svaru izlaižot brokastis. Kļūdaini uzskata, ka tas ir vieglākais veids, kā samazināt skaitu ikdienas kaloriju, bet kā rezultātā bada būs jāsamazina snacking darbā un par pārtikā pieaugumu pusdienās. Pēc daudzu dietologi, ikdienas brokastis palīdz saglabāt pareizu gremošanu un veselīgu svaru.

Arī saskaņā ar efektīvu diētu, atsauksmes nedrīkst svērt kontrolēt svaru katru dienu. Tas bieži rada neapmierinātību un jūtas vilšanās. Ja jums ir mērķis zaudēt svaru mēnesī, tas būtu jāsver ne vairāk kā vienu reizi nedēļā, kas tiks atzīmēts pozitīvus rezultātus un dotu ticību saviem spēkiem.

Vēl viena kļūda ir nopirkt saldumus "nākotnei." Raksturīgi, stresa situācijās, vai pat nelieli traucējumi kārdinājums apēst kaut ko saldu. Tāpēc, psihologi konsultē sagatavošanā saraksta, lai iepirktos ir skaidri ierobežot sevi, lai produktu sarakstā. Tas ātri noregulējiet psiholoģiski un uztraukums neēd cepumus un augļus.

Arī efektīvu diētu laikā nevajadzētu nodarboties pārāk daudz vingrinājumu, bet drīzāk gribētu aerobikas nodarbības. To var pastaigas vai skriešanas, riteņbraukšana vai peldēšana. Līdz ar to ir nepieciešams, lai atrastu šādu klasi, kas dos vislielāko prieku, nevis radīt nogurumu.

Яндекс.Метрика