Diētas Efektīvas

Visiem patīk, kā zaudēt svaru ātri un viegli. Tas ir tikai, vai arī šāda svara zudums? Varbūt labāk ir vērsties pie lēnas, bet ļoti efektīva diēta bez svara atgriešanās?  Īpaši efektīvs uzturs uz mēnesi

Kas ir svarīgi zināt par uzturu?

Diēta - ir ne tikai veids, kā ātri mest dažas papildu kilogramus, bet par veselīgu un pareizu uzturu princips. Lai savu izskatu uz ilgu laiku palika burvīgs, vilinošu un pievilcīgs, jums ir izmantot pareizo metodi svara zudums. Labākais variants, protams, izvēlēties efektīva diēta patiks speciālista. Viņš izvēlēsies jums visefektīvāko diētu uz mēnesi vai jebkurā citā laikā, balstoties uz savu veselības stāvokli un īpašībām organisma.

Jūs varat arī izvēlēties efektīvu diētu mājās, labi, piemēram, tur ir tik daudz uztura. Būtu tikai jāatceras, ka izvēloties efektīvu diētu, jums ir jāpārliecinās, ka tas nav radīt neatgriezenisku kaitējumu jūsu veselībai.

Kā izvēlēties efektīvu diētu?

Šodien ir tik daudz uztura, ka cilvēks stingri nolēmušas zaudēt svaru ar to palīdzību, bieži vien vienkārši zaudēja vidū tik daudz daudzveidību. Diemžēl, lielākā daļa uztura neizraisa vēlamo efektu. Bet kā atšķirt spēkā no neefektīvas diētu? Patiesībā viss ir ļoti vienkārši. No visefektīvākajiem diētu mērķis - ir noņemt lieko tauku. Un mēs visi zinām, ka lieko tauku - tas nav tērē enerģiju, ko mēs iegūstam no pārtikas produktiem, kas satur ogļhidrātus, olbaltumvielas, taukus. Olbaltumvielas ir galvenokārt patērē organismā ēku audi un šūnas, bet ogļhidrātus un taukus veido aptuveni 90% no šī paša enerģija netiek tērēta.

Tātad, lielākā daļa diētām paredzētu ierobežot uzņemto ogļhidrātu, ieskaitot visus saldajiem un cieti saturošiem pārtikas produktiem, kā jau sen ir pierādīts, ka pārmērīga patēriņa šiem pārtikas produktiem veicina svara pieaugumu. Kad mēs patērējam lielu daudzumu ogļhidrātu, mūsu ķermenis bez iespējas tos saglabāt, vienkārši pārvērš taukos. Faktiski, piegāde ogļhidrātu organismā nav lielāks par 70 g uz 70 g muskuļu un aknās (aptuveni). Tik daudz uzturs ir veidota, lai samazinātu ogļhidrātu uzņemšanu līdz minimumam.

Tomēr detalizētāka izpēte darba organismā atklāja, ka ogļhidrāti tiek pārvērsti taukus tikai ar vienu nosacījumu - lielu vienreizēju patēriņu (300-500 g, kas ir līdzvērtīgs aptuveni 500 gramus cukura). Varbūt ne visi spēj apēst tik daudz ogļhidrātu vienā reizē. Mēs secinām, ka ikdienas dzīvē, mūsu organisms izmanto ogļhidrātus veidot taukus, un apdegumus tos. Tieši tāpēc uzturs balstās uz samazinot patēriņu ogļhidrātu var saukt neefektīvs.

Tādēļ, izvēloties efektīvu diētu vajadzētu pievērst uzmanību, ka pastāv tieša saikne starp tauku uzņemšanu un aptaukošanos. Saskaņā ar zinātnieku, vairāk cilvēks patērē pārtiku ar augstu tauku saturu, jo ticamāk, draud ar lieko svaru. Tauki ir vienīgais veids enerģijas uzkrāšanai. Ogļhidrāti uzkrājas muskuļos un aknās, un pārējais tiek pārvērsti taukos. Tā var uzkrāties organismā, ne tikai desmitiem, bet simtiem kilogramiem, pietiekami daudz vietas, lai to.

Tātad, mēs varam droši teikt, ka visefektīvākā diēta bez svara atgriezīsies limita tauku uzņemšanu. Bet ogļhidrāti ir ierobežota tikai tad, kad samazinot tauku neizraisīja pozitīvus rezultātus.

Efektīva diēta par mēnesi

Visi cilvēki, kuri sapņo zaudēt svaru, jums vajadzētu zināt, ka katram cilvēkam ir sava efektīvu diētu, bet visi no tā var būt atšķirīga.

Viens no visefektīvākajiem diētu mēnesī ir visaptveroša ikmēneša uzturs, galvenais mērķis ir mainīt diētu. Šī diēta ir daudz, piemēram, tāpēc, ka tas ir daudzveidīgs uzturs, tāpēc nav garlaicīgi.

Tātad, kad kopējā ietekme diētu uz mēnesi ēst aizliegto alkoholu, visi miltu izstrādājumi, cukurs, sāls, šokolādi un majonēzi. Visa pārtika tiek izmantots tikai neapstrādātas vai vārītas. Tātad, šī diēta var iedalīt vairākos posmos:

  • 1. posms (ilgums 5 dienas). Šajā posmā, tas ļāva ēst miežu, manna, kartupeļi, rīsi, griķi, zirņi, zemesrieksti, tomātu sula, valrieksti un ciedru riekstiem, saulespuķu sēklas, lazdu rieksti, kukurūzas, auzas, prosa, kokosriekstu, lēcas, rafinēta augu eļļa, kukurūzas eļļa , ūdens vārītas.
  • 2. posms (ilgums 5 dienas). Šajā posmā pārtiku vajadzētu ēst redīsi, sīpoli, paprikas, tomāti, gurķi, kāposti, redīsi, bietes, zaļumus, ķirbju, skvošs, augu eļļas, un vārītu ūdeni.
  • 3. posms (ilgums 5 dienas). Pārtikas vajadzētu ēst dažādus augļus (bumbieru, persiku, ābolu, kivi, aprikozes, banānus, plūmes, vīnogas, ķirši, ķiršu, persiku, zīdkoks), kā arī augļu sulas, minerālūdens un vārītu ūdeni.
  • 4. posms (ilgums 3 dienas). Šo trīs dienu laikā pārtikai jābūt tikai ēst rozīnes, dateles, aprikozes, žāvēti banāni, vīģes, kā arī vārītu un minerālūdeni.
  • Step 5 (ilgums 3 dienas). Pārtikas, ir atļauta tikai medus (vēlams kristāliskās) un vārītu ūdeni.
  • Step 6 (ilgums 12 dienas). Šis solis ir šādi: 3 dienas barojas noteikumiem 4. solī, trīs dienas - saskaņā ar noteikumiem par 3. solī, trīs dienas - saskaņā ar noteikumiem 2 un trīs fāžu dienas - saskaņā ar noteikumiem par 1 soli.  Miltu izstrādājumi un cukurs - tabu kādu efektīvu diētu

Nākamajā mēnesī pēc līdzīga diēta var pašai bez ierobežojuma. Ir ieteicams reizi nedēļā organizēt gavēni un dzeramā tikai vārītu ūdeni.

Kā rezultātā šo efektīvu diētu mājās var mest 15-20 kilogramus.

Efektīva diēta 14 dienas

Ja mēnesī jums šķiet pārāk garš, to var uzskatīt par efektīvu diētu 14 dienas.

Viens no populārākajiem divu nedēļu diēta tiek uzskatīts japāņu diētu. Tās galvenais mērķis - mainīt organisma vielmaiņu, kas ļauj jums, lai izsauktu to par vienu no visefektīvākajiem diētām bez atgriešanās zaudējumiem. Galvenie atļautie produkti konkrētā diēta ir jūras veltes, ir atļauts lietot neierobežotā daudzumā. Pilnīgi aizliegts cukuru, alkoholu, maizi un sāli. Šī diēta ļauj atbrīvoties no 8 kilogrami.

Vēl viens efektīvs diēta uz 14 dienām tiek uzskatīts par griķu diētu. Ideāli tas tiem, kam patīk griķus, kā diētu laikā jūs varat ēst tik daudz, cik nepieciešams. Turklāt griķi ir ļoti noderīga, lai organismā un palīdz izvadīt toksīnus. Divu nedēļu laikā šādu diētu var atbrīvoties no 4-10 kilogramiem. Tomēr ir svarīgi gatavot griķu. Glāzi griķu nepieciešams ieliet divas tases verdoša ūdens un ievilkties 12 stundas. Šī metode ir ļoti efektīva svara zudums. Ja kāds ir grūti ēst divas nedēļas vienatnē, griķus, ļāva izmantot jogurtu. Paturiet prātā, ka uzturs ir kontrindicēts hipertensijas pacientiem un diabētiķiem.

Яндекс.Метрика