Naglas

Nagu ir ciets, raga, plastmasa veido uz ādas pirkstiem un rokām. Nagu augšana notiek no epidermas sumkoobraznogo ieplakām, kas atrodas uz muguras pusē roku un kāju pirkstiem. Nagi un toenails

Izglītība notiek viņa nagu matricā (saknes), kas ir speciāls audums, kas aizņem apakšā viņa maisā. Matricas blakus uz naga, kas atrodas distāli no ķermeņa, ar kuru apakšējā virsma, naga plātnes stingri savienots ar garenvirziena kores uz hyponychium gabals. Hyponychium - muguras reģions epidermas starp naga un galu pirkstu vai pirksta. Nagu kores sauc jomas ādas krokās, kas aptver nagu sāniem un proksimālais.

Epitēlija miza, kas ir brīvi blakus naga, ko sauc par kutikulu.

In dabiskais stāvoklis naga ir gaiši rozā krāsā, turklāt uz zemes Starpsezonu Lunes, kurš ir balts. Iemesls gaišā krāsā ir intensīvāks akas šūnu dalīšanās darbības šajā jomā, sniedzot vājāka kapilārus un veidošanos starpšūnu keratohyalin. Atkarībā no indivīda un vecumu un izmēru biezumu naga var ievērojami atšķirties.

Histoloģiski atšķirīgs produktu diferenciācija matrica naga. Virskārta veido kārtojumu, blīvs un plakana, būtiski iegarena testamenti šūnas, un iekšējais slānis ir liela koncentrācija kubikmetru šūnas, kas atšķiras pēc electro-optisko un histochemical īpašībām.

Labvēlīgie mehāniskās īpašības naga nodrošina tās kārtains struktūru ar elastīgu apakšējo daļu un cieto jumtu. Uz apakšējā pusē brīvajām nagu blakus trešais slānis, kas ir produkts diferenciācija hyponychium. Klātesot patoloģisko procesu tā var augt.

Nagu augšanas ātrums ir atkarīgs no ar ātrumu, veidojot jaunas šūnas matricas. No matricas šūnas, atšķirībā mehānisma epidermas keratinizācijas, tiek konvertēti bez keratogialinovoy posmos un ragu ir slāņainos struktūras šūnās, kas satur atliekas kodolu.

Visā cilvēka dzīvē nagus uz rokām un kājām ir pastāvīgi pieaug, ja tas nav pretrunā ar traumatisku vai sāpīgu triecienu. Šajā vecumā pieauguma temps samazinās. Paredzamā pieauguma temps toenails ir 1 mm mēnesī, un nagu plate aug pilnīgi aptuveni 1-1, 5 gadiem. Turklāt dažādas pirkstu nagi aug dažādos tempos. Zemākais ātrums uz lielajiem pirkstiem. Nagi aug vairākas reizes ātrāk. Bērni un jaunas sievietes, nagi aug ātrāk nekā gados jaunākiem vīriešiem, bet pēc 40 gadiem, šis rādītājs ir atšķirīgs. Jo dienas nagu augšanu ātrāk nekā tumsā. Augšanu nagu traumas, grūtniecības, pieauga pēc ķirurģiskās izņemšanas naga. Bet slikts uzturs un dažādas kopīgas slimības nagu augšanu, gluži pretēji, palēnināt.

Simptomi nagu slimību

Cilvēka nagi cieš no dažādām slimībām. Šeit ir visbiežāk sastopamie simptomi ir:

 • Oniholizisa - atdalīts no naga naga plāksnes;
 • Leukonychia - slimība, kuras nagu kļūst balta;
 • Pachyonychia - sabiezējums no naga plātnes;
 • Gapalonihiya - slimība, kuras nagu plate ir pārāk plāns;
 • Onihoreksis - garenvirzienā sadalīšana no naga plātnes;
 • Onihogrifoz - mainīt biezumu un krāsu nagu plāksnes, kad tas ir noliekta formā knābja;
 • Naga hiperkeratoze - sabiezēšana naga, kas bieži notiek, reaģējot uz sēnīšu slimībām;
 • Koilonychia - mainot formu nagu plāksnes veidā karoti;
 • Onihoshizis - krusts sadalīšana no naga plātnes;
 • Onihomikoze - nagu sēnīte;
 • Onihomadezis - pilnīga atkrišana no naga plātnes;
 • Ieaugušu nagu - ieaugušu nagu. Sēne uz nagiem

No šīm slimībām ir visbiežāk onihomikoze (nagu sēnīte) un ieaugušu nagu (ieaugušu nagu)

Onihomikoze ir izturīgs infekcijas slimība, kas vairākus mēnešus var izdzīvot pat kritušo nagu plāksni. Catch tas var caur piesārņotu kurpes un sabiedriskās vietās - saunas un pirtis, sporta zālēs un peldbaseinos.

Tā sākas nagu sēnīti, parasti uz ādas un starppirkstu krokās, kopā ar intensīvu niezi un dedzināšana, ādas lobīšanos. Ja ne uzreiz sākt ārstēšanu nagu sēnīti, tas pārvēršas smagākā formā var izraisīt plaisas un čūlas, čulgas uz ādas. Un tikai pēc tam, ka slimība izplatās toenails.

Ārēji, nagu krāsas izmaiņas, tas kļūst necaurspīdīgs, tad sāk izjukt un drupināt. Ja nagu sēnīte netiek ārstēta, tā izplatīsies pa visu nagu un pārcelties uz tās interjeru. Tāpēc būtu grūti pārvarēt, pat pēc izņemšanas no naga.

Parasti, medicīniskā ārstēšana nagu sēnīti, izmantojot speciālo ziedes un tabletes.

Ieaugušu nagu (ieaugušu nagu) - slimība, ko izraisa ieaugušu naga plātnes malā naga reizes. Visbiežāk tas notiek uz vienu pusi. Slimība pavada simptomi sāpes, apsārtums un pietūkums naga reizes. Attiecībā uz slimības progresēšanas var novērot hypergranulation un strutas.

Visbiežāk slimība rodas uz kājām, bet gadās, ka tas parādās uz nagiem un rokām. Visbiežāk šī slimība var redzēt grūtniecēm, un cilvēki pubertātes.

Cēloņi slimības ir dažādi faktori. Tas iedzimtību un nagu deformācija, pedikīrs nepareizi vai hormonālas izmaiņas organismā, sekas sēnīšu slimībām.

Яндекс.Метрика