Zemākas dobi Vienna

Apakšējā dobu Vīne - kuģis, kas izveidots, apvienojoties kreisās un labās gūžas vēnas līmenī  Zemākas dobi Vienna cilvēks
 ceturtais-piektais mugurkaula jostas daļu. Diametrs zemākas dobās vēnas svārstās 20-34 mm. Garums krūtīm - 2-4 cm vēdera 17-18 cm.

No zemākas dobās vēnas struktūra

Vienna iemaisa retroperitoneāla telpu aiz iekšējo orgānu no aorta pa labi. Tā iet aiz augšējo daļu divpadsmitpirkstu, saknes apzarnis un galvas (TIP) aizkuņģa dziedzera un aknu nonāk vagā, absorbējot vēnām aknās.

Iet caur caurumu ar tādu pašu nosaukumu cīpslas zonā diafragmas, Vīnes ietek aizmugures zonā krūškurvja dobumā. Šī elastīgā, kolagēna un muskuļu šķiedras vēnas sienas tiek ieausti sienas diafragmas.

Sasniedzot perikarda dobumā, Vienna nonāk pareizo ātriju. Pie stacijas ieejas labās Atrium VENA Vienna nedaudz sabiezē. Vārsti šajā vēnā tur.

Diametrs zemākas dobās vēnas mainās elpošanas ciklā. Kad jūs izelpot Vīne paplašinās un sašaurinās iedvesmu laikā. Diametru zemākas dobās vēnas Mainot atvieglo atzīšanu un diferenciāciju no citām lielākajām vēnām.

No zemākas dobās vēnas sistēma

Sistēmas IVC attiecas uz jaudīgākajiem sistēmā cilvēkiem. Tas veido aptuveni 70% no vēnu asins plūsmu.

No zemākas dobās vēnas sistēma ir veidota kuģus, kas savāc asinis no vēdera sienu un iegurni, apakšējo ekstremitāšu.

Šis Vienna ir parietālo (parietālo) un splanchnic (viscerālas) pieplūdumu.

Ar parietālās pietekas ietver:

  • jostas vēnas (no trīs līdz četri katrā pusē) - savāc asinis no muskuļu un ādas no muguras, no sienām kuņģa, kā arī muguras pinumu;
  • diafragmas vēnas - cēlušies no apakšējās virsmas diafragmas;
  • iliopsoas, sānu sakrālā, apakšējo un augšējo sēžamvietas vēnas - asinis tika savākti no vēdera muskuļiem, gurniem un iegurni.

Ar iekšējo orgānu pietekām ietver:

  • dzimumdziedzeru vēnu - olnīcu un sēklinieku vēnu, asinis tika savākti no olnīcas (olas);
  • nieru vēnu - savienoti līmenī ar skrimšļa uz zemākas dobās vēnas starp jostas skriemeļiem (pirmais un otrais). Atstāja nieres Vīnes daudz ilgāk, nekā labajā nieru vēnas. Viņa šķērso aortu priekšā.
  • virsnieru vēnas - labi Vienna iekļūst zemākas dobās vēnas un pa kreisi Vīnes savieno ar nieru vēnas.
  • aknu vēnas - veikt asins prom no aknām.

Visi vēnas (izņemot lielākais) veido daudzi pinumu un ārpus aģentūrām pārdali asinīs. Bojājumu gadījumā uz vēnu asins plūsma tiek virzīta ar nodrošinājumu (aplinkus ceļus,).

Tromboze no zemākas dobās vēnas

Uz zemākas vena cava tromboze veido apmēram 11% no kopējā skaita vēnu trombozes iegurņa un apakšējo ekstremitāšu. Vēnu tromboze var būt primārā un sekundārā (atkarībā no iemesla attīstību).

Primārā tromboze  Kompresijas no zemākas dobās vēnas grūtniecības laikā
 Tā attīstās kā rezultātā ļaundabīgo vai labdabīgi audzēji, iedzimtiem defektiem, traumu vēnā. Cēloņi sekundāro trombozes var dīgšana vēnu audzējs vai tās kompresiju. Bieži sekundārā IVC tromboze stiepjas augšup pa vēnām no otra (mazāka).

Medicīnā, izolēts tromboze no distālās daļas vēnas, kā arī nieru un aknu vietām. Tromboze distālās daļas vēnas parādās cianozi un tūska apakšējo ekstremitāšu, apakšējā vēdera, jostas vietas. Dažreiz tūska attiecas uz sākuma krūšu kurvja. Augšējā robeža cianozi un tūska ādas atkarīgs no tā, cik trombozes.

Tromboze no nieru vēnu segmenta smagas Vispārēji traucējumi, kas var izraisīt nāvi.

Tromboze aknu vēnu segments bieži pavada pārkāpjot pamatfunkcijām aknu un turpmāko trombozes portāla vēnas. No trombozes simptomi, aknu reģions ietver sāpes vēderā, paplašināšanos liesā, aknās, ascīts, dispepsija, ādas krāsas izmaiņas.

Kompresijas no zemākas dobās vēnas

Kompresijas no zemākas dobās vēnas var būt saistīts ar palielināti limfmezgli, kā arī retroperitoneālajā fibrozi un aknu audzēju.

Kompresijas no zemākas dobās vēnas un aortas paplašinātās dzemdes grūtniecēm (guļus), ir iemesls sindroms un hipotensija iestājoties par utero placentā apgrozībā pārkāpumiem.

Kompresijas vēnām grūtniecības laikā var izraisīt arī flebīts, tūskas no apakšējo ekstremitāšu un venozo stāzi.

Яндекс.Метрика