Kaunuma lūpu

Liels Labia

Lielas kaunuma ir divas krokas ādas uz katru pusi no dzimumorgānu spraugas.  Sieviešu dzimumorgāniem. Liels un mazs kaunuma lūpu

To galvenā iezīme ir mehāniska aizsardzība apvalks no negatīvo faktoru vidi, kā arī uzturēt vajadzīgo temperatūru sieviešu dzimumorgānu. Šī iemesla dēļ, tie satur daudzus tauku šūnām, bet, sākoties pubertātes uz ārējām malām sāk augt mati, kas arī palīdz uzturēt vēlamo temperatūru.

Kaunuma lūpas ietverta nedaudz nervu galiem, tāpēc tie nav erogenous zonā. Tie ir biezāka: taukaudi, Bartholin dziedzeris, vēnu pinumu.

Bieži āda uz tiem ir pigmentēts un toni atšķiras no pārējā ķermeņa ādas. Daudzas meitenes nav liela izmēra, dažreiz pat mazāk salīdzinoši liels Labia minora. Tas attiecas uz individuālajām īpašībām personas un nevis novirzi no normas.

Ir svarīgi ievērot personīgo higiēnu, kā sviedri un tauku dziedzeri ir iezīme iekaisusi, izraisot cistas tauku dziedzeru un matu folikulu vārīties.

Kaunuma lūpu

Labia ir daļa no vulvas (ārējo dzimumorgānu sieviešu) un veido divas krokas ādas, zem liela labia garenvirzienā. Mazi lūpas ir tādā pašā krāsā kā iekšējās virsmas ar lielākiem. Meitenes bieži spilgti rozā krāsā, brīvos malas bieži darbojas caur seksa trūkumu.

No kaunuma minora bāze ir atdalīta no liela Interlabial rievā. Katrs mazais priekšā lūpu ir divas kājas - iekšējās un ārējās. Iekšējie lūpu kājas ir savstarpēji saistīti un pievieno aizmugurē galvas klitora, klitora veidojošie iemaukti. Un ārējās kājas ir savienotas ar aizmugures klitora, priekšāda klitora, lai veidotu daļu no tā augšējās virsmas.

Kaunuma lūpu grūtniecības laikā

Grūtniecības Labia laikā mainīties. Tas ir normāli un dabisks process. Tas ir saistīts ar izmaiņām hormonu līmeni organismā. Ievērojami palielina asinsriti iegurņa orgānos, kā rezultātā Labia grūtniecības laikā ir pieaudzis izmēros.

Apmēram nedēļu pēc apaugļošanās, tie uzbriest, kļūst mīksta un sulīga, bieži vien radot viņiem varikozas vēnas. Papildus vēnām, viņi bieži pop up visu plombu veidu.

Parasti šie simptomi izzūd pirms dzimšanas.  Iekaisums kaunuma majora

Kādā rodas slimības dedzināšana un nieze Labia?

Bieži vien, dedzināšana, sāpes un nieze Labia var būt pazīmes dažāda veida infekcijām:

  • Trichomoniasis - seksuāli transmisīva slimība, kas izpaužas kā rezultātā darbības Trihomoniāze. Bieži vien uz iepriekš minētajiem simptomiem, šajā gadījumā pievieno dzeltenīgi novadīšanas ar nepatīkamu smaku.
  • Kandidozes - slimība, dzimumorgānu gļotādā, ko izraisa rauga līdzīgu sēnītes Candida.
  • Bakteriālā vaginoze - maksts baktērijas aizaugšanu. Slimība parasti notiek tad, kad bieži maiņa seksuālo partneru un lieto prezervatīvus, ilgstošas ​​antibiotiku lietošanu un kontracepcijas tabletes, kas ir daļa no kuriem ir Nonoxynol-9.
  • Vulvovaginītu - iekaisuma slimība Labia, bieži ir saistīta ar sliktu personīgo higiēnu.

Tūlītējas šo slimību ārstēšanā trūkums var radīt sarežģījumus, kuru vidū ir arī sieviešu neauglību. Tāpēc, ja ir dedzinoša sajūta, sāpes un nieze dzimumorgānu lūpām ieteicams konsultēties ar ginekologu.

Pimples uz kaunuma lūpu

Bieži vien, pinnes uz kaunuma lūpu ir rezultāts neatbilstību noteikumiem personīgo higiēnu. Tādā gadījumā, jums ir jāpārliecinās, ka inficēšanās nav notikusi, kā Wen iekaisusi, tad tas būs iespējams izņemt ķirurģiski.

Uz kaunuma lūpu var rasties zemādas izciļņiem popping up dēļ pārkāpjot organisma ražošanu aizsardzības šūnu, proti, sakarā ar zemāku imunitātes maksts sfērā.

Sāpīgas sarkanas pūtītes popping up reibumā šādiem faktoriem:

  • Bieža stress un pastāvīga miega trūkums. Tas noved pie traucējumiem nervu sistēmu, jo to, ko un popping pimples.
  • Endokrīnās slimības, hormonālie traucējumi.

Kad liels sarkans pimples uz kaunuma lūpu labāk konsultēties ar ārstu.

Яндекс.Метрика