Asaru dziedzeru darbības

Asaru dziedzeru darbības ir daļa no asaru sistēmā un piešķir asaru konjunktīvas maisiņā, no kuriem paveras skats uz asaru ceļu.

No asaru dziedzeru struktūra

Asaru dziedzeru darbības  Asaru dziedzeru darbības
 Tā ir lobed struktūra un cauruļveida dziedzeris, kas atrodas pieres kaulu. Šajā dziedzera no 5 līdz 10 izvadkanālu, kas sniedzas vienojošu maisā un izolēta asaru no mediālas canthus uz raudulīgs ezeru. Daļa no kanāla atveras uz laika daļu konjunktīvas, un dažas caurules atvērtu pie ārējā stūra acs spraugas konjunktīvas maisā.

Ja persona acis ir aizvērtas, viņas asaras ir uz raudulīgs sejas Creek atpakaļ gadsimtiem. Iet caur raudulīgs ezeram, asaras plūsma caurumiņiem in mediālais malām plakstiņiem.

Asaru sac ir augšējā kanāls, kas atrodas dobās kaulu ap acs dobuma. No sienām maisa sākt asaru starus, kas iet cauri asaru kanāliem.

Asaru filma ir trīs slāņi - ārējais, vidējā un hornlike (blakus radzenes). Vidusslānis ir biezākais un izdalās ar asaru dziedzeri.

Apakšējā daļa asaru dziedzeris, kas atrodas zem augšējā plakstiņa ar subaponevroticheskom telpā. Šis apakšējā daļa veido 25-30 daivu savieno kanāliem, kas ir galvenais dziedzeris.

No konjunktīvas plakstiņu asaru dziedzeru ir atdalīta daļa, kas atrodas augšējā plakstiņa un var redzēt caur konjunktīvas.

No asaru dziedzeru funkcijas

Asaru dziedzeru ir vairākas galvenās drošības un uztura funkcijas:

  • asaras atvieglo iekļūšanu barības vielu iekļaušana radzenes;
  • Asaras tīrīt acis no svešķermeņi, putekļiem un dažādu piesārņotājiem;
  • Asaras palīdzēt novērst "sausās acs sindroms", kas izriet no acu celms, nogurums un smagas vizuālo kravu;
  • ar asaru šķidruma ietver barības vielas - kālija, hlora, organiskās skābes, olbaltumvielas un ogļhidrātus, lipīdus, un lizocīmu.

Vairums asaras ir izpausme pozitīvu vai negatīvu emociju, bet viņu izvēle vienmēr ir pozitīva ietekme uz kopējo emocionālo un garīgo stāvokli personas.

Novirzes attīstībā asaru dziedzeru

Galvenais iemesls anomālijas asaru sistēmas ir intrauterīnā trauma. Bieži pie aptaujas Oftalmologs mazuļa acīm var atklāt vairākas asaru punktus uz apakšējā plakstiņa, kas atvēra kā kanāliņi un asaru maisiņā. Vēl visbiežāk anomālija tiek kompensēts asaru punktus un oklūziju no asaru dziedzeriem.

Šie iedzimtas anomālijas nepieciešama specializēta esošās acu procedūras. Gadījumā, ja obstrukcijas asaru kanāla jaundzimušajiem ir labāk neveikt darbības, jo pēc dažām nedēļām ir tā spontāni atklāšana.

Ir vairāki veidi, vietām asaru kanāla anomālijas tās attīstību. Varianti vienošanās atkarīgs no asaru kanālā veida izmaiņām deguna un deguna eju.

Slimības asaru dziedzeru darbības

Slimības asaru dziedzeru darbības var izraisīt iznīcināšanu no asaru aparāta, tostarp izvadkanālu, un asaru fragmenti.

Šādas slimības ir:

  • dakrioadenit ir iekaisums asaru dziedzeru;
  • epifora ir pārmērīga vai nepietiekama piešķiršana asaru šķidruma;
  • dakriostenoz izraisa bloķēšanu ar asaru dziedzeru un iekaisumu asaru ceļiem.

Cēloņi slimības  Iekaisums asaru dziedzeru
 Tie ir iedzimtas slimības, iekaisuma un infekcijas slimības, traumas, un audzēja.

Iekaisums asaru dziedzeru attīstās Partita vai citām infekcijas slimībām, tostarp pneimonija, gripa, vēdertīfs un skarlatīnu. Iekaisums asaru dziedzeru izraisa smagas asins slimības, sifiliss un tuberkuloze. Iekaisuma simptomi ir drudzis, galvassāpes, vājums, tūska gadsimta iekaisums gļotādas acs.

Kad blokāde no asaru dziedzeru pietūkušas limfmezglu obligācijām, un sāpes ir akūtas un aptver viskiju. Par ārstēšanu no asaru dziedzeru struktūra ietver antibiotikas, pretsāpju un aminoglikozīdiem. Smagos tūska iecelts alerģijas zāles (tavegil, citrondzeltens, uc).

Ar ilgtermiņa sašaurināšanās asaru kanālā var rasties no augšējās canthus izvirzījumu un rašanos tūska acu maisā. Tāpēc, process nav ķirurģiskas ārstēšanas asaru dziedzeru nedrīkst aizkavēties, ja viņš nedod būtiskus rezultātus. Veicot darbības kavēšanās var izraisīt nopietnas komplikācijas.

Iedzimtas slimības ir asaru dziedzeru hipoplāzija, aplāzija un hipertrofija. Šīs slimības var izraisīt attīstības anomālijas, infekcijas un nervu bojājumus.

Galvenie slimības ar asaru ceļi ir dacryocystitis un kanalikulit. Dacryocystitis bieži jaundzimušajiem un pārstāv dacryocystitis. Klātbūtnē šo slimību, lai atjaunotu normālu funkcionēšanu asaru aparāta tiek veikta operācija, par asaru dziedzeru un asaru fragmenti.

Яндекс.Метрика