Elbow kaulu

Elkoņu daļas sastāv no korpusa un diviem epifīzēm - distālo un proksimālo. Ķermenis ir trīsstūrveida kaulu  Elkoņa persona
 forma, ir trīs malas: plaukstu (priekšējie), ārējie (starpribu) un muguras (aizmugure) un trīs virsmas.

No elkoņa struktūra

Priekšējā mala kaulu ir noapaļotas formas, aizmugures malu aizmugurē, un interosseous mala ir smailu forma ar skatu uz radiālo kaulu. Uz elkoņa ir barojoša caurums, kā rezultātā proksimālā virzienā barojošu kanāliņi. Uz augšu uz priekšējo virsmu kaulu pie saskarni starp augšējā galā un ķermeņa atrodas pauguram. Aizmugures virsma kaulu tiek pagriezta atpakaļ un medicīniskas - uz iekšējās puses apakšdelma.

Proksimālā epifīze ir nedaudz biezāka formu un iet uz augšu no olecranon. Front šis process trochlear robs aizņemta, ka apakšā ierobežoto koronālajā kores. No ārpuses uz elkoņa kaula coronoid procesā ir griešana - vietu locītavu riņķa radiālo galvu ar elkoņa. Uz muguras pusē radiālo griešanas sākas pēdas pacēluma grēdu, kas iet uz leju un sasniedz augšējo malas ķermeņa kaulu.

Distālā epifīze ir nedaudz noapaļota forma. Tas ir acīmredzami iespējams redzēt galvu elkoņa. Tās virsma ir gluda un ieliekta, ar skatu uz rokas. Savā perifērijā ir locītavu virsmu - locītavu apkārtmērs kauliem savieno ar rādiusu. Medialnozadnyaya virsma galvas iet styloid procesā, kas ir labi nosakāms caur ādu.

Lūzumi elkoņa

Bieži sadalīti  Lūzums elkoņa - darbība
 elkoņu daļas starp vidu un augšu no tā trešo vai augšējā trešdaļā kopā ar pārvietojot radiālo galvas, kuru var pārvietot uz augšu un uz priekšu vai uz augšu un ārā.

Tātad, nobīde no radiālo galvu pēc lūzuma elkoņa bieži rada kaitējumu filiāles radiālā nerva. Šāds kaitējums bieži notiek, kā rezultātā spēcīgu tiešu ietekmi, piemēram, nūju uz apakšdelma, pakļauti uz priekšu un uz augšu. Kā rezultātā šo ietekmes lūzums notiek ar ievērojamu fragmenta nobīde leņķī no otrā pusē atvērts elkoņa kaula pusi, un līdz ar to, ka ir mežģījums radiālo galvas. Šādi bojājumi ir raksturīgi aizstāvēt vīrieti cenšas atsist triecienu pa galvu, sauc bojājums Montedzha vai parrying lūzums.

Kā rezultātā lūzumu muguras stingri izliektu kontūru un apakšdelma un elkoņa ir pagarināts, kā rezultātā pārvietojot galvas. Palpācijas laikā pacients jūtas asas sāpes, un vadītājs rādiusu bulges.

Jebkāda kustība elkoņa locītavas (pasīvs, aktīvs, supinatsionnye, pronācija), pievieno stipras sāpes, tā ir ierobežota. Pasīvā elkoņa saliekšanu novērota atsperīgs kustību.

Яндекс.Метрика