Falangu pirksti

Falanga cilvēka pirkstiem ir trīs daļas: proksimālās, galvenais (vidēji) un beigās (distālās). Distālā daļu  Falanga cilvēku pirkstiem
   nagu kaulu nagu ir labi marķētas pauguram. Visi pirksti veido trīs falangas, ko sauc par primāro, sekundāro un nagu. Vienīgais izņēmums ir thumbs - tie sastāv no divām falangu. Lielākā bieza falanga pirkstiem veido liela un ļoti ilgi - vidējais pirksts.

Struktūra

Par pirkstu falangas ir īsas cauruļveida kauli un izskatās kā maza garenos kauliem, kā pusi cilindru, izliektās daļas saskaras aizmugurē rokas. Galos falangas novietoti locītavu virsmu iesaistītas veidošanās starpfalangu locītavu. Šie savienojumi ir ginglymoid formu. Viņi var darīt kāju pagarinājumu un saliekšanu. Šie savienojumi ir labi nocietināta nodrošinājumu saišu.

No falangas pirkstiem izskatu un slimību diagnostika

Dažās hroniskām slimībām iekšējo orgānu Falanga pirksti mutācijas un iegūt sava veida "stilbiņi" (sfēriska kluba apmeklējumu) un nagi sāk līdzināties "Hour Glass". Šādas izmaiņas ir novērotas hroniskas plaušu slimības, cistisko fibrozi, sirds slimības, infekciozs endokardīts, mieloleikozi limfomas, ezofagītu, Krona slimība, aknu cirozi, difūza goiter.

Lūzums falangas pirkstiem

Lūzumi falangas pirkstiem bieži rodas kā rezultātā tiešas trieciens. Lūzums nagu phalanxes parasti vienmēr sadrumstalotība.

Klīniskās pazīmes: sāpes Falanga pirksti, uzbriest, funkcija bojātā pirkstu kļūst ierobežota. Ja pārvietoto lūzums, tas kļūst ļoti redzama deformācija falanga. Lai lūzumus falangas pirkstiem bez aizspriedumiem dažreiz misdiagnosed stiepšanās vai pārvietošanas. Tādēļ, ja sāpes Falanga pirksti un sāpes cietušais asociējas ar traumām, tad pārliecinieties, ka X-ray (rentgenoskopijā vai rentgenoloģiskās divās prognozēm), kas ļauj pareizu diagnozi.

Ārstēšana lūzumu falanga pirkstu bez novirzot konservatīvi. Uzlikt alumīnija autobusu vai ģipša pārsējs trīs nedēļas. Tad nosaka fizioterapija, masāžas un fizikālās terapijas sesijas. Full mobilitāte  Lūzums falanga īkšķis
 savainots pirksts parasti atgūt mēneša laikā.

Mijā falangas no pirkstiem kompensēt veikt salīdzināšanu kaulu fragmenti (pārvietot), saskaņā ar vietējo anestēziju. Tad novietojot metāla siksna vai ģipša pārsējs uz mēnesi.

Mijā naga falanga uzrādīt savu apkārtraksts apmetums fiksācijas pārsēju vai plāksteris.

Sāp Falanga pirksti: cēloņi

Pat mazo locītavu cilvēka organismā - starpfalangu locītavas var ietekmēt slimības, kas pārkāpj viņu mobilitāti un ir kopā ar excruciating sāpes. Šādas slimības ir artrīts (reimatoīdo, podagra, psoriātisko) un deformējošas osteoartrīts. Ja šīs slimības neārstē, kad tie noved pie attīstības smagas deformācijas bojāto locītavu gaitā, kaitējot to motora funkciju un atrofiju muskuļiem pirkstiem un plaukstām. Neskatoties uz to, ka klīniskā aina no šīm slimībām līdzīgs ārstēšanas ir atšķirīgi. Tāpēc, ja jums sāp falanga pirkstiem, jums nevajadzētu pašārstēšanos. Tikai ārsts, kam ir nepieciešamās izmeklēšanas var veikt pareizo diagnozi un nozīmēt nepieciešamo ārstēšanu, attiecīgi.

Яндекс.Метрика