No galvas muskuļi

Īpaša grupa muskuļu cilvēka organismā veido muskuļus galvas. Tās ir sadalītas  No cilvēka galvas muskuļi
 imitēt un košļājamā.

Mīmiskās galvas muskuļi, atšķirībā no visu citu kauliem pievienoti tikai no vienas puses, un otrais tie ir stingri saistīta ar audu skalpa. Daži no sejas muskuļu nesākam no kauliem no galvaskausa, un saišu. Vēl viena īpatnība sejas un galvas muskuļi ir tā, ka viņiem nav šķiedrām.

Augšējā daļa no galvas klāj supracranial muskuli. To veido divi muskuļi - priekšējo un pakauša kaula. Tie ir savienoti ar skalpa, jo īpaši atbild par kustību uzacīm.

Galvenie košļājamās muskuļi ir īslaicīgas un gremošanas. Viņiem ir viens gals pievienots kauliem no galvaskausa, un otra uz apakšžokļa.

Papildus šiem muskuļiem uz pakauša ir pievienots trapezius muskuļu ir arī atbildīgs par veidošanās stāju un slīpi galvu.

Žokļa galvas muskuļi: funkcijas

Žokļa muskuļi, kas atbild par runas, rīšanas un, pats galvenais, kā mēs zinām no saviem vārdiem, lai akta košļāšanu. Ja ir nobīde no apakšžokļa samazināšanu, un ko izraisa košļājamā kustības.

Mīmiskās galvas muskuļi: funkcija

Šo muskuļu galvas grupa izraisa bagāts sejas izteiksmes cilvēka seju. Dažādas izpausmes rezultāts no dažādām kombinācijām samazināt šo muskuļu grupu. Sejas muskuļi ir sagrupēti ap muti un acu spraugām, dzirdes un deguna atverēm. Samazinot klīrensu savu atveru palielinās un samazinās relaksācijas laikā.

Spazmas muskuļos galvas

Galvassāpes, diemžēl, pazīstami un nav baumas visvairāk pieaugušos. Visbiežākās veida galvassāpes ir spriedzes galvassāpes. Tas izriet no spazmas un galvas muskuļi - muskuļus skalpa (pakauša kaula, laika, frontālo), sejas un / vai trapecveida myshts.Fakticheski šajā gadījumā, nav galvu sāpes, un kakla un galvas muskuļi.

Kad muskuļu spazmas galvas notiek saspiežot asinsvadus, kas atrodas to kolonnā. Tas noved pie attīstības išēmijas (skābekļa trūkums) muskuļos, to pietūkums un sāpes. Tā rezultātā, pacienti sāk sūdzēties par  Spazmas muskuļos galvas
   monotons, saspiežot, stingrāku vai spiedes sāpes. Viņi tos aprakstīt gluži burtiski, "velk galvu hoop, ķivere, priekšsēdētāja vietnieku."

Kāpēc sāp muskuļus galvas?

Spazmas muskuļos galvas, kā rezultātā pieaugums galvassāpes var izraisīt dažādu iemeslu dēļ:

  • Depresija, trauksme, stress. Šajā gadījumā pacienti sūdzas ne tikai galvassāpes, bet arī dažādi psiho-emocionālie traucējumi - slikts miegs, apetītes trūkums, samazināts garīgās un fiziskās darba spējas, pauda sajūtu nogurums, aizkaitināmība, trauksme.
  • Noguris galvas muskuļi, ko rada ilgtermiņa klātbūtni pārvietotajiem pozīcijās (braukšanas, ilgtermiņa darbu pie datora, kas strādā pie montāžas līnijas ar maziem objektiem, uc).

Ko darīt, ja muskuļi ir iekaisis galva?

Ja jums ir, jo spazmas muskuļus galvas parādījās galvassāpes, jums nevajadzētu uzreiz sākt lietot pretsāpju. Daudzos gadījumos, novērst spazmas muskuļos galvas palīdz staigāt svaigā gaisā, karstu dušu, siltā vannā un masāža muskuļus tempļi, kakla un pieres. Šī masāža ir diezgan vienkārša, un to var izdarīt patstāvīgi. Ja iepriekš minētie pasākumi nedod atvieglojumu, jūs varat veikt vienu vai divas tabletes jebkuras pretsāpju medikamentu. Ja galvassāpes rodas stress jums pietiekami bieži, jums vajadzētu meklēt medicīnisko palīdzību.

Яндекс.Метрика