Mazais liela kauls

Ikra - cauruļveida, plānas un ilgi apakšstilbu kaulu.  Shin tiesības. Mazais liela kauls
 Tas sastāv no korpusa un diviem epifīzēm, attiecīgi, augšējo un apakšējo. Distālais vai zemākais gals kaula ir svarīga no potītes sauc sānu vai ārējā potītes. Sānu potītes stabilizators ir ārējais kaulu pēdas locītavas.

No liela kaula struktūra

Ķermenis ir prizmatisks trīsstūrveida kaulu formu, liektas atpakaļ un savīti ap garenisko asi. Augšstilbi ir trīs virsmas: aizmugures, sānu un medicīniskā, kas tiek atdalīti viens no otra ar trim kalnu grēdām.

Priekšējā mala ir forma asu kores un atdala sānu virsmu vidusdaļa. Mediālais grēda, kas atrodas starp papēža un aizmugurējās virsmas kaulu, un starp sānu un aizmugurējo virsmu aizmugures malu atrodas. Uz aizmugures virsmas atrodas uztura caurumu, kas stiepjas distāli barības barību. Uz mediālas virsmas interosseous jūs varat redzēt malu.

Augšējā epifīze no ikra kaula galvas formas, kas ar palīdzību locītavu virsmas ir savienots ar stilba. Augšējo daļu no galvas ir slīpo galu forma, un tiek saukts galvu. No galvas ķermeņa atdala ar dzemdes kakla liela kaula.

Lower epifīze kaulu veido sānu malleolus. Tā ārējā virsma ir labi nosakāms caur ādu. Uz mediālās virsmas sānu malleolus ir locītavu virsmu, ar kuru kaulu ir savienots ar ārējo daļu nobiras. Nedaudz augstāks par augšstilbi ir raupja virsma, kas pieslēdzas fibular robā no stilba.

Uz muguras virsmas ārējās potītes var redzēt pēdas peroneus garais izstiepējmuskulis cīpsla - malleolar rievas izvirzīšanās.

Veidi Lūzumu ikra

Lūzumi ir dažādos līmeņos augšstilbi. Izdevīgi, kaulu pārtraukumiem sānu malleolus. Savukārt sānu malleolus lūzums stilba notiek tās dažādos līmeņos. Parasti lūzums augšstilbi kopā ar dislokāciju vai subluxation pēdas, saīsinot kaulu un plīsumu distālās syndesmosis interosseous.

Ir slīpi, sasmalcināti, šķērsvirzienā un spirālveida lūzumu fragmentāri augšstilbi.

Galvenie simptomi lūzums ietver:  Opcijas lūzumi lieli un augšstilbi

  • sāpes palpāciju ārējās potītes;
  • pietūkums;
  • sāpes, kad aksiālā slodze uz kauliem;
  • potītes sāpes kustību.

Ārstēšana lūzumu no ikra

Galvenais mērķis ir salīdzināt konservatīvu ārstēšanu un saglabāt kaulu fragmenti. Ārsts traumatologs notika Pārvietojiet, caur kuru novērš subluxation pēdas un pārvietošanu kaulu fragmenti. Ja lūzums starp pārvietot pārvietot veiksmīgu un apmierinošā stāvoklī fragmentus, pēdas un kājas ir noteikti ar ģipša lējuma vai īpašu lencēm.

Ja jūs pārvietot nedod apmierinošus rezultātus un pārvietošanu kaulu fragmenti konservētu PRESCRIBE ķirurģija ikra, kas sastāv no vairākiem posmiem:

  • notika atvērto samazināšanu kaulu fragmenti;
  • novērsusi subluxation pēdas;
  • Kaulu fragmenti ir noteikta ar implantiem (tapas, skrūves, plāksnes).
Яндекс.Метрика