Kakla muskuļi

Tāpat kā visas no cilvēka ķermeņa,  Muskuļu cilvēka kakla
 kakla muskuļi forma. Kakls ir sava veida mobilo stendu par mūsu galvām, nodrošinot visas tās kustības. Lielākie muskuļi kakla ir scalene muskuļi, josta kakla muskuļi, splenius capitis muskuļu, lāpstiņas, zem mēles un Galvas grozītājmuskulī muskuļu. No kakla gar viduslīniju muskuļi, ir garenvirzienā muskuļu šķiedras. Muskuļu, kas atrodas uz katru pusi, kuru raksturo ieslīpi virzienā šķiedru.

Funkcijas kakla muskuļos

Kakla muskuļi ir svarīga loma. Viņi ne tikai atbalstīt galvu, sniegt visas viņas kustības, bet arī aktīvi piedalīties izrunājot skaņas elpošanas un rīšanas laikā.

Spazmas no kakla muskuļos

Kā rezultātā ilgu sēdošs darbs, nepareiza nostāja galvas ejot bieži attīstās spazmas kakla muskuļos. Tāpēc, cilvēki dažu profesiju (vadītājiem, grāmatvežiem, programmētāji, uc) bieži kakla kakla muskuļi. Kad muskuļu spriedze rodas to spazmas. Tā rezultātā, asinsvadi tiek saspiesti. Asinsrites traucējumi muskuļu noved pie attīstības hipoksijas tajās, pietūkums un sāpes. Spazmas no kakla muskuļiem ir ne tikai sāpes kaklā, bet arī galvassāpes, asinsrites traucējumi mugurkaula, un bieži garīgās attīstības traucējumiem.

Lai novērstu attīstību spazmas kakla muskuļos ir svarīga darba dienas laikā darīt īsus pārtraukumus, kuru laikā būtu pietiekami, lai veiktu vienkāršus vingrinājumus muskuļus kakla - noliekt galvu uz priekšu un atpakaļ, no vienas puses uz otru, rotācijas kustības galvu. Šie vingrinājumi kakla muskuļos ļautu viņiem noņemtu lieko statisko elektrību, uzlabot asins apgādi.

Ja muskuļu spazmas kaklā vēl izstrādāto iprivel izraisīt sāpes uzbrukums, jums nevajadzētu uzreiz sākt dzeramā pretsāpju. Daudzos gadījumos, vienkārši apgulties, dodieties īsā pastaigā, veikt siltā dušā vai vannā vai masāžu. Masāža var ne tikai likvidēt simptomus spazmas, bet arī stiprina muskuļus kakla.

Pušums kakla muskuļi: cēloņi

Kā dati medicīnas statistikas periodiski kakla muskuļi sāpes katru trešo personu. Cēloņi šīm sāpēm var būt  Stiprināt muskuļus kakla
 atšķirīgs. Visbiežāk ir spazmas no kakla muskuļos, bet var būt arī citi faktori, kas izraisa sāpes muskuļos kakla:

  • Kakla išiass - ir rezultāts iekaisums, nervu saknes, kas stiepjas no muguras smadzenēs. Sāpes šajā gadījumā diezgan asas, dedzināšana. Viņi bieži dot lāpstiņas, roku un kopā ar parestēzijām (traucējumu ādas jutību). Lai novērstu atkārtotus uzbrukumi išiass jāpievērš liela uzmanība, lai stiprinātu muskuļus kakla, veidošanos "muskuļu korseti", kas noņems dzemdes kakla mugurkaula un novērstu pārmērīgu spriedzi saspiežot no nervu saknes nākotnē;
  • Stiepšanās kakla muskuļus. Šī trauma bieži rodas cilvēkiem, kuri sāk darīt vingrojumus muskuļiem kakla bez pienācīgas iesildīšanās. Stiepšanās kakla muskuļus, var rasties arī gadījumos, asiem pagriezieniem galvas;
  • Miozītu - iekaisums kakla muskuļos. Tas ir sen beidzies. Miozītu izpaužas sāpes. On palpācijas (sajūta) ietekmē muskuļu nosaka tās nedaudz sabiezēšanu un maigumu.

Dažos gadījumos, sāpes muskuļos kakla un ir vairākas citas slimības: ankilozējošais spondilīts, polymyalgia rheumatica, koronārā sirds slimība. Tātad, ja jums ir bieži iekaisis kakls, jums vienmēr vajadzētu konsultēties ar ārstu, kurš veiks nepieciešamo izpēti veikt pareizo diagnozi un izrakstīt atbilstošu ārstēšanu.

Яндекс.Метрика