Krusta kauls

Krustu kauls ir vienots kauls veidojas sakausē kopā pieci struktūrām krustu skriemeļiem.  Krustu kauls - vienots kauls, kas sastāv no pieciem krustu skriemeļiem
 Pateicoties šai kodolsintēzes krustu spēj pārvadāt smagu kravu, kas uz viņu saistībā ar vertikālā stāvokļa cilvēka organismā. Tā ir forma trijstūri, kura bāze ir sagatavots, un top -down. No krustu bāze ir savienots ar ķermeni pēdējā mugurkaula jostas un veido izvirzītu apsitnis (projekcijas).

Iegurņa (priekšā) virsma krustu ir gluda un ieliektas. Tas parāda četras paralēlas šķērsvirziena līnijas, ko veido kodolsintēzes mugurkaula struktūru. Atpakaļ virsma ir izliekta un raupja. Tas ir piecas garenvirziena kaulu kores, kas ir drūzma locītavas, kas šķērsvirzienā un mugurizauguma procesiem krustu skriemeļiem.

Sāpes krustu

Starp visiem sāpēm, kas rodas mugurkaula, ir spēcīgākais sāpes krustu. Medicīnā, viņi sauc hieralgia. Sāpes krustu biežāk rodas sievietēm. Tas ir saistīts ar faktu, ka sievietes ķermenis no skriemeļiem nav tik spēcīgs kā vīriešiem, un tādēļ tie ir daudz mazāk labi panes īstenošanu. Papildus krustu sievietes krist smagumus grūtniecības un dzemdību laikā. Cēloņi sāpes krustu var būt:

  • Traumatiskiem bojājumiem;
  • Kroplības no sakrālās mugurkaula;
  • Iegurņa tromboflebīts un / vai iegurņa limfmezglu vēnas;
  • Osteohondroze;
  • Spondilolistēze;
  • Tumors;
  • Infekcijas slimības;
  • Pagarinājumi sigmoid resnās;
  • Vielmaiņas traucējumi.

Bez sāpes krustu, var rasties sievietēm menstruāciju laikā, kad dzemdes un nepareizu nostāju vairākos ginekoloģisko slimību. Vīriešiem, sāpes krustu var izraisīt hronisku prostatītu vai LPH.

Sāpes krustu: Ārstēšana

Kad sāpes krustu rajonā jākonsultējas ar ārstu neirologu. Ja nepieciešams, viņš iecels konsultācijas saistīti profesionāļi: traumatologs, ginekologs, urologs.

Sāpes krustu pirmajā vietā jābūt vērstai likvidēt cēloni izskatā šis simptoms. Turklāt, tas parāda Uzticot pretsāpju medikamentus, masāža, manuālā terapija. Ja nepieciešams, ārsts var izrakstīt vairākus fizioterapija. Sāpes krustu un nodrošina regulāras nodarbības fizikālā terapija pacientiem.

Lūzums krustu

 Veidi lūzumus krustu
 Krustu kauls lūzums parasti notiek rudenī uz sēžamvietas vai tiešā ietekme un ievērojami mazāk par saspiežot iegurņa kauliem uz anteroposterior virzienā. Cietušie sūdzas par sāpēm krustu. Skatoties manāms pietūkums traumas. Smagas lūzumi krustu var pavadīt spēcīgu asiņošanu. Tas rada sāpes izstaro uz krustu mugurkaula jostas daļā un cirksnis.

Ja jums ir aizdomas lūzums krustu jāveic radiogrāfijas divās prognozēs. Ja jūs vēlaties veikt rentgenu un slīpu sagitālā projekciju.

Mijā krustu kaula ārstēšanas lielākajā daļā gadījumu, konservatīvi. Piešķirt stingru gultas režīms (guļus uz vēdera), par 3-4 nedēļām. Ķirurģiska ārstēšana tiek veikta ļoti ierobežotu indikācijām (masveida asiņošanu no bojāta kuģiem, nestabilas lūzumus). Operācija pieturas produktu asiņošanas (hemostāzi), pēc kura fiksācija veikta ar īpašu skrūvēm laikā. Cietušie nav pārcelties uz aktīvo režīmu, lai pabeigtu lūzumu sadzīšanu, kā Nespēja to darīt, var novest pie attīstību sekundāro neiroloģiskiem traucējumiem.

Pēc atcelšana gultas režīms sākt pakāpenisku ieslēgšanu cietušās pacientam izrakstīt fizikālā terapija, masāža. Rāda fizikālā terapija sesijas.

Яндекс.Метрика