Miega artērijā

Vispārējs raksturojums miega artērijā

 Shēma miega artērija cilvēkiem
 Miega artērija ir pārī artērija, kas nāk no krūšu dobumā. Galvenā funkcija kopējās miega artērijā - asins piegādi smadzenēm, acīm un lielākā daļa no galvas.

No miega artērijā struktūra

Bieži miega artērija ir sadalīts divās daļās: kreiso un labo. Labais nāk pie brachiocephalic stumbrs un atstāt uz aortas loka reģionā. No tā izriet, ka kreisās artērijas vienu līdz trīs centimetriem garāks nekā labajā artērijā. Turpinājumā, kopējā miega artērija pārvietojas vertikāli paaugstinātos no aorta, kas iet krūtis un atrodas kakla rajonā. Jo kakla reģionā miega artērija atrodas priekšā virsmas šķērsvirziena procesiem kakla skriemeļiem un muskuļos, kas aptver tos. Side barības vada un trahejas, aiz sternocleidomastoideus muskulī.

Kā pacelšanas miega artērijā nav sadalīts un tikai pie augšējās malas vairogdziedzera skrimšļa par dakšām ārējā miega artērijā un iekšējā miega artērijā. Vietā pārseguma ir pagarināts daļa no miega - miega deguna blakusdobumu, kas atrodas netālu no miegains pheochrome organismā.

Funkcijas miega artērijā

Galvenā funkcija no miega artērijā, kā minēts iepriekš, ir asins apgāde no smadzeņu, acu un lielākā daļa no galvas. Normālās asins piegādi smadzenēm līmenis ir apmēram 50 ml uz 100 gramu audu. Šī miega artērija asins apgādes līmeni sniedz tikai veselus artērijas ar normālu INTIMA un normālu platums kuģiem.  Ultraskaņas pārbaude miega artērijā

Kuģu platums var būt traucējumi dažādiem iemesliem un apstākļiem, piemēram, ateroskleroze, tuberkuloze, sifiliss. Lieki ierobežojums, proti, miega artērijas stenoze notiek sakarā ar veidošanos plāksnē miega artērijā. Tādējādi radot turbulenci apritē asinīs, kas var izraisīt trombozi un cerebrālo trieku. Arī trieka smadzeņu var rasties sakarā ar kuriem gabaliem noārdīšanas plāksne no miega artērijā mazo kuģu smadzenēs, kas izraisa bloķēšanu un tromboze.

Obstrukcija ir domāts ar pilnīgu izzušanu artēriju lūmenu. Obstrukcija ir attīstība miega artērijas stenozi. Kritiskā traucējumus asins plūsmas miega artērijā operācijas novērš problēmas un uzlabo smadzeņu asinsriti un novēršanu insulta.

Vēl viens slimība ir līkumainību miega artērijā. Šis ir viens no visvairāk slikti zināmo slimību miega artērijām. Līkumainību miega artērijas ir cēlonis vienai trešdaļai no letālu insultu. Bieži slimība iedzimta, bet dažkārt attīstās gaitā hipertensijas. Slimība nedrīkst radīt nekādus simptomus, bet kādā brīdī var sākt cerebrovaskulāras negadījumus.

Яндекс.Метрика