Muguras smadzenes

Muguras smadzeņu - centrālās nervu sistēmas no mugurkaula, kas ir kabeļa garums ir 45 cm un 1 cm plata.

Struktūra muguras smadzeņu

Atrodas muguras smadzenes Struktūra muguras smadzeņu
 ar mugurkaula kanālā. Aiz muguras, un priekšā ir divas rievas caur kuru smadzenes ir sadalīta labajā un kreisajā daļās. To sedz trīs membrānām: sirds un asinsvadu, arahnoidālā un cietu. Atstarpe starp arahnoidālā un asinsvadu piepildīta ar muguras smadzeņu šķidrumā.

In centrā muguras smadzeņu pelēkās vielas var uzskatīt par finansējuma samazinājumu, kas atgādina taureni. Tas sastāv no pelēkās vielas un mehānisko neironiem. Ārējais slānis smadzenes ir baltās vielas axons savākti dilstošā un augošā ceļiem.

Pelēkā jautājumā divu veidu ragiem: priekšā, kas ir mehānisko neironi, un aizmugures atrašanās neironiem.

Muguras smadzeņu struktūra sastāv no 31 segmentiem. Katrs stiept priekšējie un aizmugurējie saknes, kas apvienojas, lai veidotu muguras nervu. Kad jūs izejat smadzeņu nervu uzreiz krist pie saknēm - muguras un priekšā. Muguras saknes veido aferento neironu un axons tie ir vērsti uz aizmugures raga pelēkajā vielā. Šajā brīdī tie veido sinapsēm ar efferent neironiem, kuru axons veido priekšējos muguras nervu saknes.

Jo muguras muguras saknes ir mezgli, kas atrodas jutīgās nervu šūnām.

In centrā muguras smadzeņu vada mugurkaula kanālu. Uz galvas muskuļi, plaušas, sirds, krūšu dobumā un augšējo ekstremitāšu nervu pagarināt no augšējiem segmentiem kakla un krūšu daļas smadzenēs. Vēdera orgāni un muskuļi ķermeņa segmentu darbojās jostas un krūšu kurvja daļas. Muskuļi vēdera lejasdaļā un apakšējo ekstremitāšu muskuļi tiek kontrolēta un zemu jostas sakrālās segmentiem vadu.

No muguras smadzeņu funkcijas

Ir divas galvenās funkcijas muguras smadzenēm:

 • Vadīšana;
 • Reflex.

Vadīšanas ir funkcija, kas nervu impulsiem augošā ceļiem smadzeņu pāriet uz smadzenēm, un dilstošā ceļus no smadzenēm uz darba struktūru ienākošo komandas.

Reflex ir funkcija muguras smadzenēm ir, ka tas ļauj veikt vienkāršus refleksus (ceļgala reflekss abstinences rokas, saliekšanu un paplašināšanu augšējo un apakšējo ekstremitāšu, un citi.).

Kontrolē muguras smadzenēm tiek veikti tikai vienkāršus mehāniskos refleksus. Visas citas kustības, piemēram, staigāšanu, skriešanu, utt .. Nepieciešams obligātu līdzdalību smadzenēs.

Patoloģija muguras smadzeņu

Ja mēs doties no cēloņiem nenormālības muguras smadzenēm, ir trīs grupas viņa slimības:

 • Kroplības - pēcdzemdību vai iedzimtas anomālijas smadzeņu struktūras;
 • Slimības, ko izraisa audzēju, neuroinfections, pārkāpjot muguras asins cirkulāciju, iedzimto slimību nervu sistēmu;
 • Muguras smadzeņu traumu, kas ietver sasitumi un lūzumi, smalcināšana, smadzeņu satricinājums, mežģījumi un asiņošanu. Tās var parādīties gan patstāvīgi un kombinācijā ar citiem faktoriem.

Jebkurš muguras smadzeņu slimība būt ļoti nopietnas sekas. Par konkrēta veida slimību ietver traumu Punkcija muguras smadzenēm
 muguras smadzeņu, saskaņā ar statistiku, kas ir sadalītas trīs grupās:

 • Crash - visbiežākais muguras smadzeņu traumu. Speciāli traumatisks brauc ar motociklu, jo nav aizmugures sēdekļa atzveltne, aizsargājot mugurkaulu.
 • Nokrist no augstuma - var būt gan izlases un tīša. Jebkurā gadījumā, bojājumu risks muguras smadzenēm ir diezgan liels. Lielākā daļa sportistu, ekstrēmo sporta veidu fani un lecot no augstuma traumēti šādā veidā.
 • Mājsaimniecības un ārkārtas traumas. Bieži vien tie ir rezultāts nolaišanās un kritumu nepareizā vietā, krītot no kāpnēm vai aizsalst. Arī šī grupa var attiecināt nazi un ložu brūces un daudzos citos gadījumos.

Kad muguras smadzeņu traumas, pirmajā vietā ir bojāta diriģents funkcija, kas noved pie ļoti postošas ​​sekas. Piemēram, smadzeņu traumas uz kakla izraisa smadzeņu darbību, kas saglabājas, bet zaudēt sakarus ar lielāko daļu ķermeņa orgānu un muskuļu, kā rezultātā paralīze organismā. Šādi traucējumi notiek bojāto perifēro nervu. Ja bojāti jušanas nervu, jutība ir traucēta noteiktās ķermeņa zonās, un kaitējumu mehānisko nervus, izjaucot noteiktus muskuļus.

Lielākā daļa nervi sajauc, un bojāt gan neiespējamību kustību, un sajūta zudumu.

Punkcija muguras smadzenēm

Jostas punkcija ir ievešana subarachnoid telpā īpašu adatu. Held mugurkaula punkciju speciālās laboratorijās, kur tā tiek noteikta caurlaidību organismā un izmērīt spiedienu cerebrospinālajā šķidrumā. Punkcija tiek vesta terapijai un diagnozei. Tas ļauj diagnosticēt klātbūtni asiņošana, un tā intensitāte, konstatēts iekaisums smadzeņu apvalkus, nosaka raksturu insulta, noteikt izmaiņas raksturu cerebrospinālajā šķidrumā, ka signāls par centrālās nervu sistēmas slimības.

Bieži vien izdarīt punkciju ieviest radiopaque un ārstnieciskas šķidrumus.

Ārstnieciskiem nolūkiem, punkcija tiek veikta, lai iegūtu asins vai strutaina šķidruma uzkrāšanos un administrēšanai antibiotikas un antiseptiķi.

Indikācijas punkciju muguras smadzenēm:

 • Meningoencefalītu;
 • Negaidīta asiņošana subarachnoid telpā sakarā ar plīsumu aneirismas;
 • Cisticerkoze;
 • Mielīts;
 • Meningīts;
 • Neurosyphilis;
 • Traumatisks smadzeņu traumas;
 • Liquorrhea;
 • Ehinokokoze.

Dažreiz laikā smadzeņu operācija, izmantojot punkciju no muguras smadzenēm, lai samazinātu intrakraniālais spiediens parametrus, kā arī, lai atvieglotu piekļuvi vēzi.

Яндекс.Метрика