Olvadu

Olvadi (fallopian) ir iekšējie dzimumorgāniem sievietēm. Tie ir pāris caurules, kas savieno dzemdes olnīcā.  Atrašanās vieta olvadu sievietēm

No olvadu struktūra

Attālinās no vietas, olvadu dzemdes, bez šaurs gals savā piedāvājumā brīvi vēdera dobumā. No olvados un saspringto elastīga serozu veidojas ārējā, vidējā un iekšējais muskuļu slānis gļotādas sienas.

Anatomiski olvados izolētas piltuvi ampulas, un māte šaurums. Piltuve atveras uz vēdera dobumā, tā ir izveidota ar garu, šauru veidojumu formā bārkstis, kā tas bija, aptver olnīcas. Svārstības šiem izciļņiem palīdzēt ola pa cauruli, lai sasniegtu dzemdē. Pārkāpumi viņu mobilitāti var izraisīt neauglību vai ārpusdzemdes grūtniecību.

Funkcijas olvadu

In lūmenā olvados apaugļošanas ar spermu, un tad apaugļotas olšūnas, kas olvadu glabājas pārvietojas dzemdē, kur tas piešķir pie sienas. Promotion veicina arī skropstas īpašu. No epitēlija noslēpums satur vielas, kas veicina aizskarošu apaugļošanās. Kustības sadalīšanas zigota laikā sākas, un, lai gan tas netika iekļauts dzemdē vairākas dienas, olvados baro un aizsargā to.

Ja ola ir ceļā tiekas pārtraukšanu olvadu caurlaidības formā saaugumi, polipu vai citu saaugumi, viņa nevar nokļūt dzemdē, un piešķir sienu olvados. Šajā gadījumā, tur nāk olvadu grūtniecību, kas var apdraudēt dzīvību sievietei.

Pētniecības metodes olvadu

Laparoscopic olvadu nosiešanas parasti veic vienlaicīgi laikā endoskopiskās operācijas par iegurņa orgānu citā gadījumā, piemēram, lai atdalītu saaugumi laikā. Lai veiktu pētījumu vēdera sienā veikt divus caurumus, vienu ievieš endoskopu ar videokameru, attēlu, kas tiek attēlots uz ekrāna, vēl punkciju ieviestajiem instrumentiem manipulācijām. Laparoscopic olvadu nosiešanas tiek veikta vispārējā anestēzijā, manipulācijas nesāpīgs sievietei.

GHA, vai hysterosalpingography ļauj no olvadu pārbaudi un endometriju dzemdē, deformācijas un anomālijas dzemdes un caurulēm. Metodes būtība ir tā, ka dzemdes kakls injicē kontrastu, kas nāk no dzemdes nonāk olvados un vēdera dobumā pie olvados pietiekami izturīgas. Lai noteiktu kontrasta vēdera X-ray attēlu tiek darīts. Šī metode ļauj redzēt un deformācijas caurule, kas arī var izraisīt obstrukciju un neauglību. Sievietēm, kas mēģina palikt stāvoklī, veikts pētījums par menstruālā cikla 5-9 dienā ar kopējo cikla laiku līdz 28 dienām. Ja grūtniecība nav mērķis aptaujas, HSG var izdarīt jebkurā dienā, izņemot menstruācijas.  Metode izmeklēšanas olvadu - laparoskopija

Pārbaude olvadu izmantojot ultraskaņu ir ātrākais un drošākais veids, kā pētījums. Tomēr, precizitāte pētījuma ir zemāks nekā citas metodes. Pētījumi tiek veikti neatkarīgi no menstruālā cikla laikā. Veselīga olvadu ir tikko redzams ultraskaņu, lai uzlabotu vizualizācijas, paraugu kas ar fizioloģisko šķīdumu, kas ievada dzemdes kakla, un tad tas nonāk olvados, kas var sekot, izmantojot ultraskaņu.

Patoloģija olvadu

Iekaisums olvadu (salpingīts) izraisa dažādas infekcijas izraisītājiem -. Hlamīdijas, gonococcus un citi Atbildību pastiprinoši faktori ir dažādi ķirurģiskas procedūras, aborts, menstruācijas. No salpingīts simptomi ir sāpes vēderā, palielinās strauji dzimumakta laikā, urinēšanas traucējumi, strutaini izdalījumi no dzimumorgānu trakta, dažreiz - drudzis. Ārstējot izmantotā antibakteriāls un pretiekaisuma līdzekļiem. Bieži ietekme iekaisuma kļūst saaugumi olvadu, izraisa neauglību. Smaga iekaisums dažreiz tik izkropļo un iznīcina auduma caurule, kas ir ķerties pie izņemšanas olvadu.

Caurlaidības olvadu jo saaugumi, Kinks, ierobežojumi var izraisīt ārpusdzemdes olvadu grūtniecību. Apaugļota olšūna nevar nokļūt dzemdē, un piešķir sienas caurules. Tas sāk palielināties izmēros un izraisīt plīsumu olvados. Šis nosacījums ir dzīvībai bīstama, ir nepieciešama ārkārtas palīdzību veidā ķirurģiskās izņemšanas dzemdes caurulē.

Iedzimta trūkums vai formā atpalicības olvadu bieži ir saistīti ar hipoplāziju dzemdes un olnīcu. Galvenais simptoms šajā gadījumā būs arī neauglību.

Яндекс.Метрика