Pacēlums kaulu

 No cilvēka kāju struktūra. Metatarsālos
 Hock - daļa no pēdas starp tarsālajās kauliem un falangu. Hock izveidojuši piecas ilgi kauliem.

No pleznas struktūra

Katrs pleznas kaulu ir bāzes ķīļveida ķermeni un galvu. Otrais pleznas kauls ir garākais un pirmais - visvairāk masveida un īss. Pirmais pleznas kaula ir sadalīts divās zonās. Par abām vietām blakus pleznas sesamoid kauliem. No pleznas kaulu struktūra ir līdzīga struktūra metakarpālo kaulu, bet vadītājs no pleznas kaulu tiek spiestas uz sāniem un sašaurināts.

Ķermenis Katras pleznas kaula ir trīs sejas un starp sejām ir bezmaksas telpas - starpribu telpas. Viņa locītavu virsmu no pleznas kaulu ir saistīti ar tarsālajās kauliem.

Piektajā pleznas locītavu aspekts ir tikai vienā pusē (mediālā). Piektais pleznas kaula mazliet bedrains. Ar kalnainā daļa piektā kaulu pievienots peroneus garais izstiepējmuskulis cīpsla ir īss.

Pirmā pleznas kaula bāze veido kopīga ar mediālā spārnkauls. Pamatojums otro un trešo pleznas kaulu ir savienotas ar sānu kaulu un spārnkauls. Piektais kaulu ir savienots ar cuboid kaulu.

Šīs pleznas kaulu veido kaulus tarsālo, garenvirziena un šķērsvirziena arkas, tā izliekums vērsts uz augšu. Pleznas arka atrodas rajonā galvas metatarsālos un pēdas pamata - in tarsālajās kauliem.

No mutes amortizācijas funkciju arkas tiek veikta, ejot un statiskā slodzes laikā un nepieļautu audu bojājumus un radīt apstākļus normālai asins plūsmu.

Nobīde vadītāji pleznas kaulu

Proksimālo Falanga un pleznas galvas forma metatarsofalangeālā locītavas. Kaulu locītavu kapsula sastāv no ārējā slāņa, ko pārstāv blīva šķiedraina auduma un iekšējo slāni, ko veido sinoviālā membrāna.

Nobīde galvas pleznas kaulu, kas izraisa iekaisumu un turpmāku kaitējumu kopīgai attīstībai capsulitis un sinovīts. Palielināts galvas metatarsālos aptvēra calloused ādu. Sāpes locītavā - galvenā iezīme nobīde galvas metatarsālos.

Ārstēšana ir izvēlēts, pamatojoties uz pakāpi deformācijas galvas pleznas kaulu. Kad sākotnējās izpausmes deformācijas var izmantot Ortozes (starpzoles, starppirkstu spilventiņi, arch atbalsta).

Rekonstruktīvā ķirurģija metodi var likvidēt dzīvoklis valgirovanie un pirmo pirkstu. Saskaņā ar vietējo anestēziju, fiksācija veic metāla spieķi pirmais pleznas kaula pareizā stāvoklī (koriģējošas osteotomijā), rezekcija (noņemšanas) deformētās galvas pleznas kaulu ("izciļņiem"). Pēc operācijas, pacients asociēta pēda arku balstiem.  No galvas pleznas kaula nobīde

Lūzums pleznas kaulu

No pleznas kaula lūzumi un ir traumatisks stress (nogurums). Traumatisks lūzums (bez aizspriedumiem vai kompensēt), var būt saistīts ar podvertyvaniya kājām vai tiešā trieciens. Pie pagrieziena uz pleznas kaula bez pārvietošanu fragmenti kaulu pareizā stāvoklī. Mijā kompensē pārkāpums anatomisko stāvokli fragmentiem.

Traumatisks lūzums no pleznas kaulu redzams tipisks lūzums traumas laikā, sāpes lūzumu, saīsinot pirkstu vai noraidīt to malā. Jomā lūzuma var parādīties zilumi vai pietūkums.

Lūzums Jones - viena no šķirnēm lūzumu metatarsālo. Šis pagrieziena punkts veidojas pie pamatnes piektā pleznas kaula un raksturo kavējas savienību vai nonunion. Viena veida lūzums ir lūzums no pleznas kaulu Jones. Bieži lūzums Jones misdiagnosed kā sastiepums.

Nogurums lūzums metatarsālos - neuztverama plaisas rodas sakarā ar deformācija, osteoporoze, patoloģiska kaulu struktūru, ilgtermiņa atkārtotu kravu.

Kad stresa lūzumi pleznas kaulu sāpes notiek pēc vai laikā stresu, sāpes lūzuma uz tausti, pietūkums.

Ja neapstrādātas vai nav pienācīgi apstrādāta pleznas lūzumu laikā var attīstīties komplikācijas - artrīta, deformācijas, lūzumi nonunion, hroniskas sāpes kājā.

Ārstēšana lūzuma atkarīgs no atrašanās vietas, rakstura, un arī par klātbūtnē slīpo. Izmantot šādu metodi ārstēšanā kaulu lūzumu pleznas:

  • Ģipša imobilizācija - izmanto mijā metatarsālo kaulu, bez aizspriedumiem;
  • Ķirurģiska iejaukšanās.

Kad kārta tiek salīdzināta ar ofseta kaulu fragmenti, un pēc tam noteikt tos implantus.

Яндекс.Метрика