Sirds

Sirds ir doba muskuļu orgāns, kam konusveida forma. Tās galvenais uzdevums ir nodot No sirds struktūra
 ieplūstošo asinis ar venozās stumbriem artērijā. Sirds muskuļa relaksācija sauc diastole un samazināšana - sistole.

No sirds struktūra

Sirds atrodas kreisajā pusē krūšu. Ārpuses, tā aptver somiņu veido sirds soma, iekšā kas satur nelielu daudzumu serozs šķidruma. Vidējais muskuļu daļa sirds sauc miokarda. Inside sirds dobumā dalīts ar starpsienām četrās palātās, divām ātrijos un divas sirds kambarus. Asinis nonāk kreiso ātrijs ar plaušu vēnās, kā arī tiesības uz dobu vēnām. No kreisā kambara ārā aorta augošā loka, un no labā - plaušu artērijas, plaušu stumbra veidošanos. Kamerā, sirds pārklāti ar ļoti gludu ādu - ar epikardā.

Tiesības Atrium un kreisā kambara aizvērt sistēmisku cirkulāciju, un pa kreisi ātrijs un tiesības kambara - nelielu apli.

No sirds struktūra, kas labi un pa kreisi atsevišķs atšķirīgs. Piemēram siena no labā kambara ir gandrīz trīs reizes mazāks nekā kreisā kambara. Tas ir saistīts ar to, ka asinis, vienlaikus samazinot tā tiek iestumts sistēmiskā apritē un iet uz visiem orgāniem un audiem no ķermeņa. Papildus spiediena pretestību un lielu apli ir daudz augstāks nekā maza.

Vārstuļu

No sirds struktūra ir unikāls, jo asinis tur plūst tikai vienā virzienā. Tas tiek nodrošināts ar tās vārstu aparātu. Vārsti īstajā laikā atvērt, ļaujot asins plūsmu, vai otrādi, tiek slēgti, novēršot pretplūsmas (atvilni).

Starp kreisā kambara un Atrium atrodas divas locīšanas (mitrālā) vārstu. Tai ir divi sargi. Laikā, kad tā atveres asinis no kreisā Atrium caur atrioventrikulārā caurumu nonāk kreisā kambara. Ar samazinājumu (sistole), kreisā kambara vārstu bukleti ir slēgti, un asinis meldri uz aorta.

Vai trikuspidālā trikuspidālā vārsts atrodas starp labo kambara un ātrijā. Tajā laikā tā atklāšanas asinis plūst brīvi no labās Atrium uz labo kambara. No vārsta aizvari tiek slēgti brīdī sistoles, labo kambara. Kā rezultātā, asinis nevar ieiet atpakaļ ātriju un iestumts plaušu stumbra.

Sākumā plaušu stumbra ir tikai viens vārsts, kura uzdevums ir novērst reverso plūsmu asinis labā kambara laikā diastole tā.

Log in aorta aizver aortas vārstuļa ir trīs atloki pusmēnessveidīgs. Tā atveras, kad kreisā kambara sistole un aizver laikā diastole tā.

Daudzas slimības, ko izraisa traucējumi, sirds tā vārsta aparāta.

Asins apgādi sirds

Tieši no aorta atkāpties divus koronāro (koronārās artērijas). Tie atšķiras daudzās nozarēs, kas vērpjot apkārt kā kronis visu sirdi, nodrošinot skābekļa un barības vielu piegādi katrā šūnā. Pēc koronāro artēriju vada piekto daļu izplūst asins tilpuma stāšanās aorta.

No sirds regulēšana

Kontrakciju un relaksācijas no sirds regulē asins kalcija un kālija joniem, kā arī endokrīno un nervu sistēmu. Nervu sistēma ir tieši iesaistīta regulēšanā jaudas un sirdsdarbība. Parasimpatiskās nervu sistēma vājina spēku samazinājumu, un, gluži pretēji, padara tos simpātisks.

Endokrīnās sistēmas ietekmē sirdi ar hormonu, kas var novest pie izmaiņām sirdsdarbība, palielināt vai samazināt tos. Augstākā vērtība regulēšanai Asins apgādi sirds
 sirds darbība ir adrenokortikālu hormonus - acetilholīna un adrenalīns darbība ir līdzīga ietekme uz miokarda parasimpatiskās un simpātisks nervu sistēmu.

Sirds Slimība

Pēdējos gados pieaug visā pasaulē mirstība no sirds un asinsvadu slimībām. Visas sirds slimības, atkarībā no iemesla un rakstura to izcelsmes, var iedalīt vairākās grupās:

 • Funkcionālā;
 • Iedzimta;
 • Aterosklerotisko un hipertensijas;
 • Syphilitic;
 • Reimatiskas.

Turklāt pastāv vairāki no sirds, kas neietilpst iepriekš minētajās kategorijās slimībām, un tie būtu jāapspriež atsevišķi. Tie ir šādi:

 • Akūts dilatācija (paplašināšana) no sirds. Šī patoloģija rezultāti no izteiktu vājumu miokarda sirds un pārslodzi liela apjoma asinīm;
 • Ātriju plandīšanās - ir paātrināt regulāru priekškambaru saraušanos, kam seko sirds kambarus nav laika, lai sarukt;
 • Priekškambaru fibrilācija - šajā stāvoklī ir vērojama haotiska paātrināto samazinājums atsevišķu muskuļu šķiedrām ātrijos, kā rezultātā pilnīgi sistoles nav novērota. Priekškambaru fibrilācija ir novērota pret sirds mazspēja;
 • Paroksismāla tahikardija - atkārtojas lēkmes palielinājās krasi sirdsdarbību;
 • Notiek fona aterosklerozes koronārās trombozes;
 • Miokarda infarkts;
 • Sirds mazspēja, kas ir galīgais rezultāts jebkuras sirds slimības.

Diagnoze sirds slimības

Mūsdienu medicīna ir liels potenciāls precīzu un savlaicīgu diagnostiku sirds slimības. Starp instrumentālās metodes kardioloģijā visbiežāk tiek izmantotas radioloģiskās, elektrokardiogrāfiskajām un Elektrofizioloģiski pētījumi par sirds kuģu katetrizācijas, ehokardiogrāfija, pozitronu emisijas tomogrāfijas un magnētiskās rezonanses. Diagnoze sirds slimība ir saistīta ar zemu risku, kas palielina ar slimības smaguma pakāpi un tehniskā sarežģītība procedūras.

Kardioloģija: ārstēšana sirds

Ārstēšana sirds slimībām iesaistīti kardiologiem. Ārstēšana sirds var būt konservatīva vai ķirurģiska. Ķirurģija ir indicēts multiplās vārstuļu aparāta. Šajā gadījumā, veikt rekonstruktīvās operācijas vai nomainiet nodilušās vārsti, mākslīga. Ķirurģiskās operācijas tiek veiktas, un vairāki iedzimtu sirds defektu.

Konservatīva ārstēšana tiek veikta uz sirds aritmijas, sirds išēmisko slimību, sirds mazspējas gadījumos. Ar neefektivitāti konservatīvā terapija ir norādes par operācijas.

Яндекс.Метрика