No acu muskuļi

Cilvēks acis ieskauj seši acs muskuļu: četras līnijas (augšā un apakšā, sānu un papēža) un divi slīpi (augšējā un apakšējā).  Seši acu muskuļi

Visi muskuļi acs, papildus inferior slīpi, sākot no cīpslas gredzenu, kas atrodas iekšpusē acs dobuma un atšķiras senāk, veidojot konusveida muskuļu piltuvi. Visi acu muskuļus, bet top slīpi, piestiprināts tieši pie sklēras.

Augšējā slīpā acs muskuļu tiek nosūtīts uz priekšu, lai skrimšļa bloku. Bloks tas pārvēršas cīpslu, un iet caur cilpu bloku, dramatiski maina kustības virzienu. Saskaņā augšējā rindā acs muskuļu, tas iekļūst sklēras acs ābola aiz ekvatora.

Zemāks slīpa acs muskuļu sākas no iekšējās sienas orbītas un, grīdlīstes acs ābola, ir savienots ar sklēras aiz ekvatora.

Augšējā slīpā acs muskuļu ir innervated aizgrābjošs, āra tieša acu muskuļu - abducens, un visi citi muskuļi innervated ar oculomotor nervu.

Ārējās acu muskuļi tiek ievietoti šajā secībā (ASC): zemākā slīpi acs muskuļu (visplānākais), un tad augšējo slīpi, top taisni, taisni apakšā, ārējo un iekšējo tiešo tiešo - visspēcīgākais muskuļu.

Funkcijas acs muskuļu

Ar savu rīcību muskuļi acs tiek iedalīti šādās grupās:

  • paaugstinot muskuļu (augšējā un apakšējā slīpā līnija);
  • piešķirot muskuļus (obliques un ārējo līniju);
  • Adductors (iekšējās apakšējās un augšējās pozīcijas);
  • pazemina muskuļu (slīps augšējā un apakšējā līnija).

Tāpat skeleta muskuļiem, muskuļi acīm var samazināt bez saīsinot (izometriski kontrakcijas) vai saīsināšanai (izotonisks kontrakcijas).

Pateicoties izotonisks kontrakcijas sānu rectus acs muskuļu acs ābola rotē uz ārpusi. Iekšzemes tieša acu muskuļu pārvēršas acs ābola. Infrarectus kļūst acs ābola leju un augšējo RECTUS - up. Zemākas slīpā acs muskuļu acs ābols pagriežas uz augšu un uz āru, un augšējo slīpas muskuļu - uz leju un ārā.

Laikā ātras acu kustības acu muskuļus līgumu ar jaudu 0, 11-0, 13 kg. Pagriežot acs ābola, lai četrdesmit grādiem muskuļu līgumus ar jaudu 0, 045 kg.

Iemesli pušums acu muskuļus

Kopīgs iemesls acu kakla muskuļi ir viņu nogurums. Turklāt, acu sāpes var rasties sakarā ar nesaskrāpē virsmas acs vai kontaktlēcām lietošanai nepareiziem brilles. Dažreiz pušums acu muskuļus, kā rezultātā pārsprieguma sejas muskuļus.

Turklāt, acu sāpes var būt saistīta tieši ar c acu slimību - uveītu konjunktivīts un citi. Šajā gadījumā sāpes bieži pavada vispārējs vājums (slikta dūša, galvassāpes), un redzes traucējumiem.

Apmācība acu muskuļus

Visefektīvākais līdzeklis, lai nostiprinātu acu muskuļus - spirdzinošs nodarbību apvienojumā ar īpašu vingrinājumu muskuļus acs.  Par muskuļus acs, iekšējā un ārējā vingrinājumi

Mājās, apmācībā sesijas ir aicinātas iekļaut elpošanas vingrinājumi, iešana, roku kustības, vingrinājumi, lai plecu vingrinājumi muskuļiem acu vingrinājumi kāju muskuļus un ķermeņa, sevis masāža no kakla un acu relaksācijas vingrinājumi.

Vilcienu acu muskuļi jāiekļauj vingrinājumi iekšējiem un ārējiem acu muskuļus.

Apmācīt ārējos acu muskuļus:

  • sēdus stāvoklī lēnām pāriet viņa skatiens no griestiem līdz grīdai un atpakaļ, pēc tam no kreisās uz labo pusi un atkal atpakaļ (atkārtot 10-13 reizes);
  • pagriežot acis dažādos virzienos (atkārtot 4-7 reizes), kā arī bieži mirgot 15-20 sekunžu laikā.

Apmācība iekšējo acs muskuļu:

  • uz loga, lai uzlīmi apaļas formas acu augstumā, ar kuru diametrs ir 5,4 mm attālumā, kas ir 30 cm no acs;
  • paskatījās uz etiķetes, jebkurai attālo objektu pa logu.

Vingrinājumi nostiprināt muskuļus acīm jāveic divas reizes dienā. Pirmajās divās dienās - trīs vai četras minūtes, trešais un ceturtais - piecas minūtes šādās dienās - desmit minūtes.

Profilaksei un ārstēšanai tuvredzība (tuvredzība) amerikāņu oftalmologs William Bates tika ierosināts kopumu vingrinājumi katram traucējumu veidam atsevišķi, un pamata vingrinājumi spēkā esošajiem acu nogurumu un jebkuru traucējumiem.

Bates uzskatīja, ka brilles, uzlabojot redzamību, pasliktināt asinsriti traucējumi acs, un uzlabot redzi un acu sasprindzinājumu.

Vingrošana Bates metode ietver pasīvo relaksāciju (garīgās pārstāvību, Palming) metodi dinamisko relaksācijas (solarization, elpošanas un mirgo), Centrālā atslēga metodi (analītisks meklē, ātri skatieniem, šūpošanos un pārvietojas, lasot smalka drukāt, šūpojot).

Metodes atjaunošana Norbekova un Zhdanov, nedaudz papildina un modificē, kopēšanas tehnika, oftalmologs William Bates.

Яндекс.Метрика