Par apakšējo ekstremitāšu muskuļi

No apakšējo ekstremitāšu muskuļi atrodas apakšējā daļa no cilvēka ķermeņa un iedala muskuļus sēžamvietas, augšstilba, kājas un pēdas. Arī visi Par apakšējo ekstremitāšu muskuļi
 muskuļu grupas apakšējo ekstremitāšu dalās divās vispārīgu veidu - vidukļa un mīksti muskuļus.

Struktūra un izkārtojums, muskuļiem apakšējo ekstremitāšu

Ar teļš muskuļus ir priekšā, aizmugurē un sānu muskuļu grupas. Lielākais ir triceps, sastāv no ikru un soleus muskuļi, kas ir apvienotas ar vienu cīpsla. Triceps stilba jo tā muskuļu, tas rada pamata elastību un apjomu teļiem.

Ikru muskuļu stilba ir atpakaļ bicepss, kas ir simetrisks galvu. Šie galviņas ir noteiktas virs augšstilba kaula un stilba kaula kopā vidū vienas rokas, kas piestiprināts pie aizmugurējās virsmas calcaneus.

Soleus ir plašs un plakans muskuļu, kas atrodas virs apakšstilba muskuļa. Apakšējās ekstremitātes muskuļu ir pievienots pie liela kaula, un tā apakšējā daļa ir savienota ar Ahilleja cīpslu ar ikru muskuļa.

Ar kāju muskuļi ir aizmugures un Zoles muskuļi apakšējo ekstremitāšu. Lielākais zoles muskulis sākas no augšstilba locītavpauguru un kapsulu ceļa locītavas un galos, kas savieno ar Ahileja cīpslu. Aizmugurējie muskuļi ir izstiepēja pirkstiem.

Galvenās funkcijas kāju un pēdu muskuļu, ir:

 • Piešķirt atbalsta kājas;
 • Liekums ar potītes;
 •   Supinācijas;
 •   Lieces ceļa;
 • Pozīciju pamatnes stiprināšanai.

Sakarā ar triceps muskuļu, persona var turēt ķermeni stāvus.

Augšstilba muskuļi sastāv no četrgalvu, kas ir sadalītas tiešā, mediālas, vidējā un ārējā vastus.

Četrgalvu ir spēcīgākais muskulis, kas veido priekšā augšstilbā. Visas četrgalvu muskuļu sanākt kopā un veido vienu cīpslu.

Direct četrgalvu muskuļu ir četras galvas un sāk no zarnkaula. Šī muskuļu atrodas augšstilba priekšējā daļā, un ir konusveidīga beigās.

Mediālais četrgalvu muskulis ir plata un plakana muskuļu apakšējo ekstremitāšu, kas sākas no gūžas līnijas un kļūst patellar saišu. Vidējais vastus ir vājākā un stiepjas gar augšējās virsmas augšstilba, tiek pievienots starpposma muskuļa. Ārējais četrgalvu muskuļu, kas atrodas uz ārējās virsmas augšstilba un ir plakana forma.

Galvenās funkcijas augšstilba muskuļi, ir:

 • Pagarināšana ceļa;
 •   Īstenošana slīpumu iegurņa;
 • Locīšana pie gūžas.

Atpakaļ uz muskuļiem gūžas atsauce bicepss, kas sastāv no divām galvām piestiprinātas pie ischial pauguram. BICEPS cīpslu gali un saplūst ar galvu augšstilbi.

Galvenās funkcijas augšstilba muguras muskuļu grupas ir:

 • Locīšana apakšstilbu pie ceļa;
 • Pagarināšana gūžas;
 • Fiksācija iegurni.

Muskuļos sēžamvietas Traumas muskuļi apakšējo ekstremitāšu
 Tie ir lielie, vidējie un mazie muskuļi. No sēžamvietas pievienotajiem gūžas Maximus, kas sākas no sēžas virsmas zarnkaula un coccyx forma. Mazie un vidējie sēžas muskuļiem atrodas zem lieliem muskuļiem, ļauj celt kājas uz sāniem un dot sēžamvietas taut izskatu.

Galvenās funkcijas sēžas muskuļiem apakšējo ekstremitāšu ir:

 • Gūžas locītavas kustību;
 • Svins Foot malā;
 • Iztaisnošana stumbra.

Traumas muskuļi apakšējo ekstremitāšu

Visbiežāk traumas apakšējo ekstremitāšu muskuļi stiepjas, daļēju un pilnīgu plīsumiem.

Galvenais iemesls ir pārslodze stiepjas muskuļi apakšējo ekstremitāšu. Visnopietnākā trauma ir plīsušas Ahileja cīpslu, kas ir galvenā ārstēšana ir ķirurģija. Simptomi akūtu plīsumu ir sāpes, stīvums muskuļos, pietūkums kājas. Būtībā, Ahileja cīpslas plīsums notiek tāpēc, ka šķebinošs spēkošanās, rudenī, vai smagas pārslodzes muskuļus.

Kaitējuma hamstrings laikā notiek intensīva izturības vingrinājumi, squats, mērces un asas. Tas ir arī bīstams šie muskuļi ir vīšanas kustība, kas var izraisīt traumas paceles saites un cīpslas.

Ar intensīvu izmantošanu var rasties stiepjas četrgalvu un biceps muskuļus. Tādēļ ir nepieciešams, lai iesildīties muskuļus pirms vingrošanas treniņu un masāžas.

Lai samazinātu risku, ka traumu apakšējo ekstremitāšu muskuļus, jums ir nepieciešams, lai pakāpeniski nostiprināt šos muskuļus sporta vingrinājumus maigi. Atlase vingrinājumi jāveic individuāli profesionālu treneri. Veicot vingrinājumus vajadzētu zamatyvat ceļgaliem Medicīniskais elastīgais pārsējs, kas ļaus izvairīties no sastiepumiem un muskuļu plīsumi.

Яндекс.Метрика