Tiesības kambara

Tiesības kambara - ar kameras cilvēka sirds, kas sākas ar plaušu asinsriti. Kopā četrām kamerām sirdī. Tiesības kambara saņem Deoxygenated asinis no labās Atrium brīdī diastolā caur trikuspidālā vārstu, un tiek sūknēts pie sistoles caur plaušu vārstu uz plaušu stumbra. Pareizais kambara - viena no četrām kamerām cilvēka sirds

No labā kambara struktūra

Tiesības kambara norobežo no kreisās aizmugurējās un priekšējās kambaru rievas uz virsmas sirds. Tas ir atdalīta no labās Atrium izmantojot vainags rievas izvirzīšanās. Ārmala no kambara ir smailu forma un sauc labā mala. No kambara forma atgādina neregulāru trīsstūrveida piramīdas, ar augšu un uz labo bāzi, un top - pa kreisi un uz leju.

Aizmugurējā siena kambara ir plakana forma, un priekšā - izliekta. Iekšējā siena ir kreisā kambara sienas, tas ir izliekta forma (izliektu uz labo kambara).

Skatoties pareizā kambara virsotnes lapās līmenī sirds, tas ir līdzīgs slots izstieptas uz anteroposterior virzienā. Un, ja paskatās no vidējā un augšējā trešdaļā no sirds - tas līdzinās formu trijstūra, kura bāze ir nodalījums starp vēderiņiem, jutting pareizajā dobumā.

Kambara dobums ir divas sadaļas: aizmugures un priekšējā šaurāka. Anterior sauc Conus arteriosus, tā ir atvere, caur kuru tiek savienota ar plaušu stumbra. Aizmugurējais pats nodaļa sazinās ar labo Atrium izmantojot pareizo atrioventrikulāro atvēršanu.

Uz iekšējās virsmas aizmugures ietilpst, ir daudz muskuļu sijas, kas veido blīvu tīklu.

No atrioventrikulāro atveres apkārtmērs uzstādīts tiesības atrioventrikulāro vārsts, kas novērš pretplūsmas pārvietot asinis no sirds kambara uz labo Atrium.

Vārstu veido trīs trīsstūrveida sargi: priekšējā, mugurējās un starpsienas. Visi slēģiem ir bezmaksas malas dobumā kambara.

Sadalīšanās atloks, kas atrodas tuvāk kambaru starpsienu un piestiprina pie mediālas daļu atrioventrikulārā atvēršanu. Priekšējais vāciņš ir piestiprināts pie priekšējā daļā mediālas atvēršanas tas saskaras Conus arteriosus. Bagažnieka pievienots vidusdaļa porciju posteroexternal caurumiem. Bieži starp aizmugurējiem durvīm un starpsienām var redzēt nelielu papildu zobu.

No plaušu stumbra un kreisi atvēršana ir priekšā un ved uz plaušu stumbra. Gar malām caurumiem var redzēt trīs sargi: priekšā, pa kreisi un pa labi. Viņu bezmaksas malas iespiesties plaušu stumbra, un kopā tie veido plaušu vārstu.

Slimībām, kas saistītas ar labo kambara

Visbiežāk slimība labo kambara:

 • Stenoze plaušu stumbra;
 • Tiesības kambaru hipertrofija;
 • Tiesības kambaru infarkts;
 • Blokāde labo kambara.

Stenoze plaušu stumbra

Muguras stenoze ir sašaurinājums plaušu artērijas izolēts. Sašaurinājums iziet uz plaušu artērijas var atrasties dažādos līmeņos:

 • Subvalvular stenoze, plaušu embolija tiek ražots kā rezultātā izplatīšanas šķiedrainu audu un muskuļu departamenta infundibulyarnom kambarī.
 • Stenoze no šķiedrveida gredzenu veido krustpunktā pareizā kambara miokarda ar plaušu stumbra.
 • Izolēt vārstuļa stenoze ir visbiežāk sastopamā sirds slimība (aptuveni 9% no iedzimtu sirdskaiti). Tādējādi vice plaušu vārsts ir membrānas ar urbuma diametru no 2 līdz 10 mm. Nošķiršana vērtnes bieži vien trūkst, commissure izlīdzinās.

Plaušu stenoze palielina spiedienu labā kambara, kas palielina slogu uz viņu. Šis rezultāts ir ievietots pareizā kambara pieaugumu.

Tiesības kambaru hipertrofija

Faktiski, tiesības hipertrofija nav slimība, bet gan sindroms, kas norāda uz miokarda pieaugumu un izraisa virkni nopietnu slimību. Diagnoze labo kambara hipertrofiju

No labā kambara palielināšanās dēļ pieaugumu kardiomitotsitov. Parasti, šis nosacījums ir slimība un kopā ar citiem sirds un asinsvadu slimībām.

No labā kambara pieaugums ir diezgan reti un bieži diagnosticēta pacientiem ar tādām slimībām kā pneimonija un hronisku bronhītu, plaušu fibrozes un emfizēma, plaušu fibrozes, bronhiālo astmu. Kā jau minēts iepriekš, hipertrofija labā kambara var izraisīt stenozi vai iedzimta sirdskaite.

No labā kambara normālā stāvoklī svars ir aptuveni trīs reizes mazāks nekā masu pa kreisi. Tas izskaidro pārsvaru veselīgu sirds elektriskās aktivitātes kreisā kambara. Ņemot vērā iepriekš minēto, tiesības kambara hipertrofija ir daudz grūtāk noteikt elektrokardiogrammu.

Pamatojoties uz pakāpes pieaugumu labajā kambara hipertrofiju, ir šādi tipi:

 • Izrunā hipertrofija - ja tiesības kambara masa ir lielāka nekā pa kreisi;
 • Vidēji hipertrofija - kreisā kambara vairāk nekā tiesības, bet tiesības novērot procesus uzbudinājums, kas saistīti ar tā palielināšanu;
 • Mērens hipertrofija - kreisā kambara masa ir daudz lielāka nekā tiesības, bet tieši nedaudz pieauga.

Tiesības kambaru infarkts

Aptuveni 30% no pacientiem ar miokarda zemāks zināmā mērā ietekmēja labo kambara. Izolēta tiesības kambara infarkts notiek daudz retāk. Bieži masveida sirdslēkme izraisa smagu labo kambara mazspēja, pie kuras simptoms Kussmaul, pietūkums kakla vēnām, hepatomegāliju. Iespējams hipotensija. Pirmajā dienā tas bieži novērots ar ST segmenta pacēlumu vairāk krūšu rezultātā.

No labā kambara pakāpi var noteikt, izmantojot ehokardiogrammu.

Blokāde labo kambara

Blokāde labā kambara notiek aptuveni 0, 6-0, 4% no veseliem cilvēkiem. Prognozes slimības ir atkarīgs no sirds slimības. Piemēram, izolētā blokādes prognoze ir diezgan labvēlīgs, jo nav tendence attīstīties koronāro sirds slimību.

Blokāde labā kambara var attīstīties kā rezultātā plaušu embolija vai sirdslēkmes priekšā. Ja nosprostošanās notiek, kā rezultātā no sirdslēkmes, perspektīvas negatīvs, jo gada pirmajos mēnešos bieži nāk sirds mazspēja un pēkšņa nāve.

Blokāde, kas izriet no plaušu embolijas parasti ir pārejošas un novēroja galvenokārt pacientiem ar plaušu slimību smagā formā.

Яндекс.Метрика