Urīnizvadkanāls

Urīnizvadkanāla vai urīnizvadkanāla sauc ķermeni, kas ir veids ir doba caurule, un ir paredzēts, lai notek urīns no pūšļa uz ārpusi. No urīnizvadkanāla struktūra tiek izrunāts dzimumu atšķirības.  No urīnizvadkanāla garums sievietēm - 3-3, 5 cm

Sievietēm urīnizvadkanāls

No sievietes urīnizvadkanāla garums ir apmēram 3 0 - 3 5 cm Tas sākas no urīnpūslis ir doba un nedaudz saliektas caurule aploksnes aizmugures un zem kaunuma kaula simfīzes centru.. Aizmugurējā siena no urīnizvadkanāla sievietēm ir cieši saistīta ar priekšējā sienā maksts. Ārpus periodā braukšanu caur šo kanālu urīnu tās sienas ir vienā līmenī ar otru, tādējādi novēršot infekcijas iekļūšanu dobumā urīnpūsli. Tomēr, siena sieviešu urīnizvadkanāla piemīt laba stiepjamību, un tās lūmens var pagarināt līdz 10 mm.

Vīriešiem urīnizvadkanāls

Vīriešiem, urīnizvadkanāla ir ne tikai ķermenis urīna, un reproduktīvo sistēmu. Šajā sakarā, urīnizvadkanāla vīriešiem ir sarežģīta struktūra. Tās garums ir 20 - 25 cm, un ir trīs daļas:

1. prostatas daļa - sākot no iekšējā atvēršanas urīnpūšļa un iet cauri prostatas. Tās garums ir aptuveni 4 cm Uz katru pusi no urīnizvadkanāla vīriešiem, kas atrodas mutes ejakulācijas kanāliem.

2. membrānu daļa - īsākais un šaurāko daļa no vīrieša urīnizvadkanāla. Tās garums ir mazāks nekā 2 0 cm;

3. poraina daļa - garāko daļu urīnizvadkanāla vīriešiem, kuru garums ir no 17. līdz 20. cm atpakaļ siena poraina daļu urīnizvadkanāla atklātos kanālos bulbourethral dziedzeri..

Par garumā urīnizvadkanāla pastāv vairāki gareniskas krokas gļotādas, kas izraisa vēl lielākus lūmenu kanāla pieaugumu brīdī urinēšana un ejakulācijas.

Uretrīts

Iekaisums urīnizvadkanāla sauc uretrīts. Uretrīts iedala infekcijas un citu infekcijas. Infekciozā iekaisums urīnizvadkanāla sauc īpašām (gardnerelly, hlamīdiju, gonoreja, uc) un nespecifiskas (streptokoki, E. coli, Staphylococcus, uc) mikrofloru. Uretrīts infekcijas raksturs attīstās kā rezultātā traumatiskiem bojājumiem no sienām urīnizvadkanāla pagājušo urīnceļu akmeņu vai veic katetrizācijas, cystoscopy laikā. Citi iemesli neinfekciozu iekaisumu urīnizvadkanāla var būt alerģiskas un stāvošs procesi iegurņa zonā.

Pirmā pazīme uretrīts ir dedzināšanas sajūta urīnizvadkanālā, kas palielina strauji brīdī urinēšanu. Bez tam, ir izdalījumi no urīnizvadkanāla, valkājot gļotaini strutojoši raksturs. Simptomi uretrīts ir izteiktāka vīriešiem un sievietēm ar šo slimību ir tikai manāms simptomi, un bieži pat bez simptomiem.

Urethrorrhea

 No urīnizvadkanāla ilgums vīriešiem - 20-25 cm
 Daudzi cilvēki izteica brīdī seksuālo arousal no urīnizvadkanāla var parādīties nedaudz bezkrāsaina gļotas. Šāda izdalījumi no urīnizvadkanāla tiek uzskatīta par vienu no variantiem normas. Visu citu novadīšanas izskats ir simptoms, kas Uroģenitālās sistēmas slimības:

  • Pus - parasti novēro dabā un infekciozo uretrīts kopā ar dedzinoša sajūta urīnizvadkanālā. Izskats un skaits datu atlases lielā mērā nosaka, ņemot vērā aģents veida. Kad gonorrheal uretrīts piešķiršana krēmīga, zaļgani dzeltenā krāsā un diezgan bagātīgs. Ja Trichomoniasis parasti putojošs izdalījumi un trūcīgi.
  • Urethrorrhagia - izdalījumi no urīnizvadkanāla ir urinācijas asinis. Visbiežāk tas notiek, kā rezultātā mehāniskās traumas urīnizvadkanālā, bet var būt arī simptoms ļaundabīgiem audzējiem Uroģenitālās sistēmas.
  • Spermatorrhoea - atbrīvot neliels skaits spermatozoīdu beigās defekācija vai urinācija, ja nav erekciju un orgasmu. Spermatorrhoea ir simptoms slimības, piemēram, colliculitis un pūslīšu (iekaisums sēklu paugura un sēklas pūslīšu). Smagas muguras smadzeņu bojājumu un meningīta spermatorrhoea var būt pastāvīgs.
  •   Prostatoreya - piešķīrums prostatas sula beigās urinācija vai defekācija, un nav pievienots dedzinoša sajūta urīnizvadkanālā. Pēc izskata līdzīgs sulu prostatas spermas, un atšķirt tos tikai ar laboratorijas metodēm. Prostatoreya novērota hroniska prostatīta un iekaisumu izvadkanālu prostatas dziedzeri.
Яндекс.Метрика