Vēdera muskuļi

Vēdera muskuļi - muskuļu grupu, kas atrodas vēdera dobumā un aizsargāt dzīvībai svarīgos orgānos, kas atrodas tajā. Vēdera muskuļi cilvēks

Vēdera muskuļu struktūra

Starp grupas vēdera muskuļi atbrīvot:

 • Rectus abdominis muskuļu pievienots pie zobenveidīgs krūšu kaula skrimšļa ribām V-VII un kaunuma kaulu. Šis garais izstiepējmuskulis, kas attiecas uz priekšējā sienā vēdera dobumā. Muskuļu šķiedras rectus pārtrauca vairākas šķērsvirziena audums no cīpslu, kas veicina veidošanos "graudiņi" nospiešana uz vēdera;
 • Šķērsvirziena Vēdera muskuļi pievienotie sānu trešdaļā cirkšņa saišu un gūžas kaula;
 • Iekšējie slīpi vēdera muskuļi, kas atrodas pietiekami dziļi, un piestiprinātas pie gūžas kaula un apakšējā ribas skrimšļa;
 • Ārējais slīpi muskulis vēdera, kas atrodas tieši zem ādas un pievieno gūžas kaula, kaunuma kaula simfīzes centru un ārējo virsmu V-XII ribām.

Balta līnija vēdera ir sloksnes cīpsla pieslēguma rectus abdominis. Tā sākas zobenveidīgs procesu krūšu kaula un beidzas kaunuma kaula simfīzes centru. Balta līnija tā augšējā daļa ir plata un naba ir no 2 ar 2. un 5 cm. Zemāk naba tas sašaurina un kļūst biezāka anteroposterior virzienā.

Nabas gredzens rētaudi, kas atrodas gandrīz vidū balto līniju un savieno ar ādas nabas.

Gaismas krāsa baltu līniju vēdera galvenokārt saistīts ar nabadzību asinsvadu, kas tiek izmantota, kad nepieciešamība pēc vēdera dobuma operācijas, piemēram, cesarean sadaļā.

No vēdera muskuļiem funkcija

Muskuļu vēders turēt orgāni, kuri atrodas vēdera dobumā. Ierobežojot vēdera dobuma un veidojot tā saukto vēdera vēdera muskuļi izdarīt spiedienu uz iekšējiem orgāniem, kas slēgtās tajā. Tas izpaužas ar klepus, vemšana, aktus urinācija, defekācija un dzemdībām. Ārpus šīm muskuļu grupām aizsardzībā vēdera dobumā piedalās diafragmu.

Vēdera muskuļi ir iesaistīti arī elpošanas kustības, velkot ribas lejupvērstu kas veicina izelpošana.

Turklāt, jūs varat izvēlēties funkcijas katra muskuļiem vēdera:

 • Ārējās obliques ir iesaistīti rumpja priekšu un līkumos. Viņi arī piedalīties celšanas un veicot smagus priekšmetus. Šie muskuļi ir pastāvīgā darbībā, atbalstot ķermeni vertikālā stāvoklī;
 • Iekšējie slīpi muskuļi iesaistīti liekšana mugurkaula, un ar ārējiem slīpiem muskuļiem ir nepieciešami, lai ķermenis pagriežas un apakšējās malas;
 • Tiešā muskuļu nepieciešams saliekt mugurkaula, jo muskuļi ir antagonisti, arī extensor to.

Stiprināt vēdera muskuļus

Vēdera muskuļi Vingrinājumi vēdera muskuļiem
 Tie veic dažādas funkcijas, tāpēc ir ieteicams, lai saglabātu formu.

Vingrinājumi vēdera muskuļiem, jūs varat izvēlēties savu vai ievērot noteiktu sistēmu, kas izstrādāta, lai stiprinātu vēdera. Lai sasniegtu maksimālu labumu no vingrinājumi vēdera muskuļiem, ieteicams veikt regulāras mācības.

Stiprināt vēdera muskuļus pēc dzemdībām jāsāk piesardzīgi, jo relaksācijas šīs muskuļu grupas var viegli radīt traumas, tostarp trūce Linea Alba. Paturiet prātā, ka intensīva apmācība, lai nostiprinātu vēdera muskuļus pēc dzemdībām var veikt ne agrāk kā sešus mēnešus pēc tam, kad viņiem.

Raksturīgi, pēc intensīvas apmācības vēdera muskuļi sāp, kas ir saistīta ar atbrīvošanu no pienskābes. Raksturīgi, pēc dažām dienām sāpes iet prom. Lai novērstu sāpes muskuļos vēdera, vai samazināt to skaitu vajadzētu:

 • Izmantot regulāri, palielinot slogu šīs grupas muskuļu pakāpeniski;
 • Pirms sākuma intensīva treniņa muskuļiem jābūt uzsildīt vismaz 15 minūtes, lai sagatavotu viņus slodzi;
 • Pēc treniņa stiept muskuļus, kas ir bijuši zemu stresa, kas ir ieteicams veikt stiepšanās vingrinājumi. Turklāt, jūs varat veikt siltā sāls vannā vai izmantot sasilšanas ziedes, kas būtu viegli paberzē ar sāpju jomā.

Pušums vēdera muskuļi ne tikai no intensīviem treniņiem, bet arī veikt neparastu fizisku darbu, kas izraisa ilgstošu spriedzi no muskuļu grupām. Lai mazinātu sāpes, šajā gadījumā, tas parasti ir pietiekami, lai karstā vannā vai veikt sauna.

Яндекс.Метрика