Biopsija no dzemdes kakla

 Biopsija no dzemdes kakla
 Dzemdes kakla biopsija ir veikta pēc ginekoloģiskā izmeklēšana vai analīžu rezultāti tika konstatēti novirzi. Kakls - šaurs un apakšējā daļa dzemdes kas savieno maksts un dzemdes atrodas starp taisnajai zarnai un urīnpūsli, no tā ņem paraugu audu tālākai analīzei un apstiprināt vai atspēkot aizdomas par klātbūtni anomāliju, pirmsvēža bojājumi vai vēzi.

Iezīmes procedūras

Biopsija tika veikta 5-7 dienu ciklā pēc pārtraukšanas menstruācijas. Veikt žogu materiālu pētniecībai tikai, ja nav infekcijas, tāpēc pirms biopsija ir nepieciešama, lai izmeklētu floru maksts. Ja infekcija tiek atklāta, pirmā sieviete iecelts ārstēšanu un tikai pēc tam iegūstot labus rezultātus, ko veic biopsiju analīzēm.

Biopsija no dzemdes kakla - procedūra ir nesāpīga, īss laiks, tiek veikta bez anestēzijas dzemdes kakla ne sāpes galotnes, un procedūras laikā sieviete jūtas gaismas stiepjas - tas samazina dzemdi, reaģējot uz pieskārienu instrumentu. Lai minimizētu samazinājums ir pietiekams, lai atpūstos.

Lai savāktu materiālu izmantojot skalpeli radionozh, biopsijas knaibles, elektropetlyu.

Biopsija, ko kontrolē ar colposcope - ierīces līdzīgs mikroskopu, un atsaukties uz grozīto daļu epitēlija kā kontrastvielu izmanto Lugola.

Dzemdes kakla biopsija erozijas laikā

Dzemdes kakla erozija sauc piesarkums ka ginekologs var atklāt ar standarta vizuālo apskati. Sarkanums norāda, ka ir iekaisums, dzemdes kakla, un līdz ar to paaugstinātu inficēšanās risku. Antibiotiku terapija ir bieži neefektīva, un nepieciešams, lai strādātu tieši ar centru iekaisuma. Tāpēc papildus iecelt sievieti iziet kolposkopija biopsiju no dzemdes kakla erozija, kad - lai noteiktu epitēlijā statusu un atlasi pieeju ārstēšanai: medicīnisku vai ķirurģisku.

 Dzemdes kakla biopsija erozijas laikā
 Kad erozija dzemdes kakla biopsija palīdz noteikt hronisku cervicīts - izrakstīt pretvīrusu vai pretiekaisuma ārstēšanu; plakanšūnu metaplāzija - dzīšanas process erozijas, kas neprasa ārstēšanu; leukoplakia - ārstēta ķirurģiski; dzīvoklis kārpas - noteiktā pretvīrusu terapiju un, iespējams, pēc otrā biopsijas, ķirurģija; displāzija - izrakstīt pretiekaisuma, pretvīrusu, vai operācija; Dzemdes kakla vēzis - sievietes vajadzētu būt saskaņā ar onkologs uzraudzībā un iziet atbilstošu ārstēšanu.

Veidi dzemdes kakla biopsijas

Atkarībā no rezultātiem un stāvokli kolposkopija dzemdes kakla biopsija, var veikt nelielu paraugu audos vai noņemtu vietni, kurā anomālija. Tāpēc atšķirt šo biopsijas veidiem:

  • conization. Izmantojot skalpeli vai lāzera kakla konusveida noņemt audu fragmentu;
  • biopsija. Materiāls pētījumā - mazi gabaliņi epitēliju ņemti no vairākām vietām dzemdes kakla;
  • endocervikālo biopsija. Ar palīdzību īpašus instrumentus - curette izgrebj no dzemdes kakla gļotas;

Kas notiek pēc biopsijas

Sieviete pēc procedūras var būt vēl dažas dienas, lai justos vieglas krampji, lai atbrīvotos no kuriem var tikt pieņemts kā pretsāpju.

Atveseļošanās periods pēc biopsijas var ilgt vairākas dienas vai nedēļas. Šajā laikā, var novērot pēc atdalīšanas dzemdes kakla biopsiju - kā nelielu brūna un mērenu asiņošana no maksts.

Pēc biopsijas no dzemdes kakla vismaz divas nedēļas jāatturas no fiziskas slodzes un seksuālo aktivitāti.

Discharge pēc biopsijas no dzemdes kakla var būt zaļgani vai brūns un doties dažas dienas, ja pirms procedūra tika veikta, un pagarināja kolposkopija dzemdes kakla tika ārstēti ar speciālām risinājumiem.

Yellow izdalījumi pēc biopsijas no dzemdes kakla vai novadīšanas ar nepatīkamu asu aromātu var liecināt par infekciju, tādēļ sievietēm vajadzētu konsultēties ar ārstu.

Meklēt medicīnisko palīdzību un, ja atveseļošanās periodā, bija simptomi:

  • smaga asiņošana no maksts intensitāte ir līdzīga vai lielāka par menstruālo asiņošanu;
  • stipras sāpes vēderā;
  • drudzis.

Pēc biopsijas un analīzes rezultātu sieviete var iecelt vai atkārtoti kolposkopija pētījumu vai adekvātu ārstēšanu konstatēto noviržu.

Яндекс.Метрика