Alerģiskas testi: definīcija un klasifikācija

Diagnoze alerģijas izmantojot alerģijas testu

Alerģiskas testi tika veikti, lai noteiktu personu alerģisko slimību: iepazīstināt alergēnu, sajaukt iespējamo ierosinātāju un uzrauga organisma reakciju. Alerģiskas ādas testi

Diagnosticēt alerģiju jābūt tikai un vienīgi uzlabojumi laikā - divas, trīs nedēļas pēc tam, kad veikta akūtu alerģisku personu.

Klasifikācija alerģijas testi

Atdala ādas un provokācija testus. Alerģiskas ādas testi ļauj novērtēt raksturu un apjomu iekaisuma reakciju. Pavadiet tos ieviešot alergēnu organismā caur ādu.

Ādas alerģijas testi ir sadalītas, savukārt, uz kvalitatīvo un kvantitatīvo.

Kvalitatīvie alerģijas testi ietver:

 • Direct paraugs. Alergēns lieto ārīgi, izmantojot lietojumprogrammas vai pilienu vai administrē muti, noskrāpējot ādu vai nošauti. Pozitīva reakcija ir izskats uz vietas paraugu plāksnītes, apsārtums vai iekaisums. Izstrādāt šie simptomi pēc 20 minūtēm, 6-12 stundas, vai ar vienu, divas dienas.
 • Netiešie testi. Alerģijas testus veica injekciju zem ādas vesels cilvēks serumu inficēto personu un alergēnu (dienu pēc seruma). Vēlāk veidojas ādas reakcija norāda klātbūtni antivielas pacienta asinis.

Ja kvalitāte alerģijas testu nosaka klātbūtni personas jutību pret alergēnu, kvantitatīvie testi dod iespēju novērtēt, cik lielā mērā šīs jutību. Šī diagnoze alerģijas metodi sauc allergometricheskim titrēšana, to var izmantot, lai noteiktu minimālo koncentrāciju alergēnu, kas izraisa šķietamo alerģisku reakciju

Provokatīvus pārbaudījumi, kas noteikti tikai tad, ja rezultāts ādas alerģijas testu nav tāds pats kā iepriekš savākti vai alerģija. Lai veiktu šādus izmēģinājumus ar alergēnu ir ieviesti par audu vai orgānu, kas cieta vairāk nekā citas slimības laikā.

Ir tādas veidu provokatīvs testiem: Alerģiska tests

 • Konjunktīvas - Alerģija jāiepilina konjunktīvas maisiņā zemāka. Pozitīva reakcija izpaužas kā nieze, plīsumiem un apsārtumu konjunktīvas.
 • Deguna - pētījums veikts alerģisku rinītu un siena drudzis. Vienā nāss kontrole šķidrums tika ieaudzināta, un no otras puses - alergēnu. Pozitīva reakcija tiek uzskatīta par, no otras puses, ja deguns, kurā tika ieviesta alergēnu, iezīmēja elpas trūkums un niezi.
 • Ieelpošana. Alerģija pārbaude tiek veikta, lai noteiktu cēloni astmas: pacients elpo ar palīdzību aerosola balona šķīdumu, kas satur alergēnu. Ja plaušu tilpums samazināsies par vairāk nekā 15%, reakcija uz paraugu uzskata par pozitīvu.
 • Aukstā un siltuma. Šādi provokatīvs alerģijas testus veic pie aukstuma, siltuma nātrene,
 • Ekspozīcija. Izpēti veic, ja nav skaidru simptomiem. Tās nozīme ir tā, ka pacientam, kas saskaras ar aizdomām par alergēnu vidē, kurā tā parasti glabājas.
 • Likvidēšana. Alerģijas tests tiek veikts uz principu pretējā iedarbības tests ar pārtikas alerģijām no pacienta diēta izslēdz pārtiku ir aizdomas, ka var izraisīt alerģiju, un, kad mājsaimniecības alerģijas pacienti satur alergēnu-free telpā.
 • Leykotsitopenicheskaya trombocitopēniskā un alerģijas testu. Veikta diagnosticēšanai narkotiku alerģijas un pārtikas: pēc no alergēna ieviešanu, lai uzraudzītu līmeni balto asins šūnu un trombocītu.

Ņemiet vērā, ka rezultāts testa alerģijām ietekmē uzņemšanas nomierinošus un antihistamīna līdzekļi - tie samazina reaģētspēju ādas, tāpēc lietošana šo narkotiku ir apturēta 5-7 dienas pirms testa.

Яндекс.Метрика