Asinsanalīze

 Metodes asins analīžu
 Galvenā metode diagnostikas iestādēm, kas atbild par procesa asinsradi slimībām ir pētījums par asinīm. Asins transportē skābekli, barības vielas, hormoni ieiet tajos indes un toksīnus, tā ietver ķermeni un imūnās svarīgus fermentus. Tāpēc asins analīžu rezultāti ir svarīgi pētījumu par stāvokli organisma kopumā, un, protams, testi jāveic vienlaicīgi ar izmeklēšanu urīna, temperatūras mērījumu.

Atkarībā mērķi ārstiem diagnostiķiem, ir dažādas metodes, asins analīzes:

  • morfoloģiskās. Tas ir saskaitīt trombocītu, eritrocītu un leikocītu un kvalitatīvo pētījumu. Par morfoloģisko studiju materiāls parasti ir perifēro asiņu ņemti no pirksta, auss ļipiņā. Dažos gadījumos, analizēti punktveida limfas mezglu vai kaulu smadzenes.
  • Fizikāli-ķīmisko un ķīmisko izpēti. Tas tiek veikts, izmantojot bioķīmisko aprīkojumu. Tādējādi noteiktu līmeni, urīnvielas slāpekļa, glikoze, bilirubīns.
  • Bakterioloģiskā metode asins testēšanu. Izmantot, lai noteiktu bakteriālu infekciju ārstēšanai un asinis. Bakterioloģiskā analīze tiek veikta pirms sākuma antibiotiku terapija, pretējā gadījumā jūs varat saņemt viltus rezultātu. Pacientiem, kuriem ir iekaisumu fonā temperatūras paaugstināšanos, asins ņemts analīzei vai arī periodā, temperatūras paaugstināšanās, vai, tiklīdz tas sāk samazināties.
  • Seroloģija asinis. Tiek uzskatīts, pamata un tērēt to diagnosticēšanai vīrusu, baktēriju, un infekcijas slimības. Seroloģija tiek veikta asins pārliešana asins lai noteiktu asins grupu, efektivitāti vakcinācijas iestādē, infekcijas avotu. Neaizstājams asins seroloģisko diagnostikai par autoimūnām slimībām. Izmantotas asinis no vēnas materiāls, veikt to tukšā dūšā.

Asins serumā pētījums

Atsevišķi izolēti analīze asins serumā - plazmas apstrādāti saskaņā ar metodi dabas koagulācijas vai caur kalcija joniem, kas izriet no asins noņemts bezkrāsas olbaltumvielām (fibrinogēnu). No asins seruma testa vērtība ir tā iemesla dēļ, ka, jo trūkst stabilitātes tiek palielināts fibrinogēna līmenis, bet ar lielāko daļu antivielu tā saglabājas.

 Bioķīmiskā asins
 Ārstēti ar plazmas un seruma pētījumu veic, ja nepieciešams, lai noteiktu infekcijas, lai novērtētu efektivitāti vakcinācijas, nosakot bioķīmisko sastāvu asinīs.

Asins analīzes uz HIV

HIV testēšana tika veikta, lai identificētu vīrusa antivielas un grozījumus.

Asins analīzes uz HIV vēlams veikta slimnīcā, gatavojoties ķirurģija, plānojat grūtniecību pēc neaizsargāta gadījuma sekss, ar strauju svara pēc injekcijas unsterile adatām.

Pētījuma rezultāti par asins imūndeficīta vīruss ar PĶR var norādīt HIV infekcijas divu līdz trīs nedēļu laikā pēc inficēšanās. Šī asins analīzes šajā gadījumā metode tiek uzskatīta visticamākais. Tāpat ir iespējams veikt enzīmu imūnsorbcijas pārbaude, bet tas parāda jau veidojas, reaģējot uz vīrusa antivielas un objektīviem asins testu rezultātiem var iegūt tikai ar pusi vai pat trīs mēnešus pēc potēšanas.

Asins analīze īrēt tukšā dūšā: jābūt vismaz astoņas stundas pēc pēdējās ēdienreizes. Materiāla analīzi veikt sterilas šļirces no vēnas no elkoņa iekšpuses, par summu 5 ml.

Rezultātā var iegūt 2-10 dienu laikā pēc tam, kad asinis, ārsts ir pienākums par to ziņot anonīmi pacientam un, ja nepieciešams, izsniedz nosūtījumu ārstēties.

Яндекс.Метрика