Biopsija vairogdziedzera

 Biopsija vairogdziedzera
 Lai noteiktu statusu vairogdziedzera šūnu un mezgliem tajā veidojas prostatas biopsiju: ​​adatu atsaukusi no tiem, lai analizētu šūnu materiāla. Procedūra tiek saukta smalku adatu biopsijas vairogdziedzera vai adatas biopsija vairogdziedzera un tas tiek uzskatīts par galveno metodi diagnozes vairogdziedzera vēzi. Biopsija dod iespēju īstenot galīgo diagnozi - ārsts jau pēc taustes būs pārbaudi un ultraskaņu, pulcēs vēsturi, pārbaudīt esošās riska faktori varēja ietekmēt izskatu audzēju.

Parādīts biopsija visiem pacientiem. Pētījuma priekšmets tikai mezglu ar netiešo pazīmēm ļaundabīgo audzēju, mezgli, kas ir lielāki par 1 cm, īpaša uzmanība tiek pievērsta atsevišķiem mezgliem.

Kā biopsija vairogdziedzera

Procedūra nav nepieciešama īpaša apmācība, veikt to bez anestēzijas. Rīcība anestēzija tiek uzskatīts par nepiemērotu, jo zāles var sajaukt ar šūnu materiālu, un tādējādi ietekmēt gala rezultātu biopsija vairogdziedzera. Turklāt, sāpes vadība būs nepieciešams veikt shot, kas sāpes ir ne ar ko neatšķiras no punkciju, un tāpēc nav jēgas. Pacienti, kuriem tas ir psiholoģiski grūti virzīties šādu procedūru, ir ieteicams ņemt nomierinoša priekšvakarā.

Pacienta biopsija vairogdziedzera laikā jāatrodas guļus stāvoklī un noliekt galvu atpakaļ. Lai iegūtu pietiekamu daudzumu šūnu materiāla parasti 2-3 ārsts liek vienu dūriena vietu. Dūriena vietā tiek apstrādātas ar alkoholu. Iegūtais materiāls tika nozvejotas lūmenu adatas tika likts uz stikla un nosūta uz histoloģijas.

Injekcijas nevar norīt, jo laikā adata var pārvietoties un analīze tiks veikti nepareizu sīkumi.

Veikt smalkas adatas biopsiju vairogdziedzera kontrolē ultraskaņas mašīna, tas palielina varbūtību vākšanas materiālu no skartās vietas. Tā procedūra ir vienkārša, to var veikt ambulatori, tas ilgst ne vairāk kā stundu.

Pēc biopsijas vairogdziedzera pat divi, trīs dienas var justies sāpīgums pie punkcijas vietā. Neliela asiņošana var rasties gadījumā, ja adata ietilpst traukā.

Ir arī gadījumi, kad, kā punkcijai rags ārsta laikā ievainota trahejas. Šajā gadījumā pacients sāk klepus, tāpēc Jums nekavējoties noņemiet adatu, un atlikt procedūru. Pacienti ar osteohondrozes un kakla vertigo īsi pēc biopsijas var justies, ievietojiet krasi pēc procedūras viņi nevar.

Novērtējums par biopsijas vairogdziedzera rezultātiem

 Adatas biopsija vairogdziedzera
 Citoloģija iegūts materiāls ilgst 3-7 dienas. Kopumā precizitāte mezgla slimība ir aptuveni 95%. Atkāpes no 100%, jo lielā mērā kvalifikācijas personāla procedūru veic tieši ar funkciju metodi: vislielāko procentuālo nav informatīvo un nepareizas diagnozes pārskatiem vienībām maza izmēra - līdz 1 cm.

Labdabīgs biopsijas rezultāti vairogdziedzera tiek uzskatīts formulējums "augstas stiprības goiter" un tās dažādās variācijas. Labdabīga biopsija ar šo rezultātu, ir 98%.

Tā kā labdabīgu un var ārstēt šādus secinājumus (95%) kā "koloidāls", "asinis", "mobilā grupa / šūnu folikulu epitēlija."

Ļaundabīgu audzēju varbūtība ir 50% zem šiem secinājumiem: "grūtības diferencējot adenomas un karcinomas", "vienība ar simptomiem atipijas un izplatīšanas folikulu epitēlija." Šādi preparāti tiek uzskatīta kā "folikulu jaunveidojumu".

Ja formulējums "serdes karcinoma / vēzis / karcinoma elementi / papillārs vairogdziedzera karcinomas", "aizdomas karcinoma", "ļaundabīga nevar izslēgt" - varbūtība ļaundabīgo audzēju ir 100%, 90% un 70%, attiecīgi.

Яндекс.Метрика