Elektroencefalogrāfija

 Uzskaites elektroencefalogrāfija
 Klīniskā Elektroencefalogrāfija - veids, kā mācīties funkcionālo aktivitāti nervu sistēmu. Pamatojoties uz metodi, EEG fiksē elektriskos potenciālu smadzenēs un tas ir vienkāršs summējot procesiem, kas notiek neironiem smadzenēs.

Elektroencefalogrāfija smadzeņu parakstītas paroksizmālo valstīm, psihosomatiskās, kognitīvo, emocionālo, uzvedības, garīgās, neirotiskiem traucējumiem, ar traumatiskiem smadzeņu traumas novērtēt to nopietnību un izvērtēt, kā darbojas smadzeņu dyscirculatory atveseļošanās dinamiku un asinsvadu izmaiņas iekaisuma slimības, nervu sistēmas, endokrīnās sistēmas patoloģijas raksturs.

Elektroencefalogrāfija ir parakstītas bērni pirmsdzemdību traucējumiem nervu sistēmu.

Par metodi elektroencefalogrāfijas iezīme ir tā, ka to nevar izmantot diagnostikai organisko bojājumu, nervu sistēmas, un nav paredzētas gala diagnozes. EEG priekšrocība ir tā, ka rezultāti ir objektīvi un var novērtēt stāvokli smadzenēs bez nopietna iejaukšanās stāšanās pacientam.

Klīniskā EEG tiek uzskatīta vispiemērotākā metode, lai novērtētu stāvokli brieduma nervu sistēmas smadzeņu vispār, un izpētīt neiropsiholoģisko bāzes garīgo aktivitāti.

Kā ieviest metodi elektroencefalogrāfijas

Lai veiktu pārbaudi, pacienta galva ir pievienots elektrodiem, kas saistīti ar malkas cirtējs smadzeņu darbību.

Elektrodi un ierakstīšanas ierīces ir atšķirīgs atkarībā no uzdevuma.

 Elektroencefalogrāfija Brain
 Tilta elektrodus izmanto klīniskajā EEG tiem pacientiem, kuri spēj palikt kādu laiku atrodas pusguļus stāvoklī vai sēdus un izpildīt komandas neurophysiologist veicot pētījumus. Šādus elektrodus var lietot encephalography bērniem laikā pēc 3-5 gadiem un pieaugušajiem, kuri apzinās un sabiedrisks.

Cup elektrods tiek izmantota, lai pētītu smadzeņu aktivitāti pacientu bezsamaņā, bērniņi, ilgtermiņa EEG pētījumu par smadzeņu un smadzeņu darbību miega laikā.

Adatu elektrodi tiek izmantoti inspekcijas darbībai aprēķināšanai dziļumu anestēzijas un vispārējo pacienta veselības stāvokļa laikā. Parasti Elektrodi injicē galvas ādā, un neiroķirurģiskas operācijas tiek ievadīts tieši smadzenēs.

Elektroencefalogrāfija bērni

Bērni ar invaliditāti runas, motors un garīgo attīstību arvien nesen iecelts elektroencefalogrāfija. Šīs metodes priekšrocība ir tā, ka, neraugoties uz prombūtnes krampjiem, EEG metode ļauj atklāt slēptās patoloģiskās traucējumi smadzeņu darbību.

Piešķirt elektroencefalogrāfija bērnus šādos gadījumos:

  • kavēšanās attīstībā psiho-emocionālo traucējumu nezināmas izcelsmes, ieskaitot gadījumos iecelšanas stimulēt neirotrofisko ārstēšanu;
  • lai novērtētu atbilstību smadzenēs bērna vecuma;
  • par diferenciālo diagnozi epilepsijas un ārstēšanas efektivitāti gadījumos, kad ir sūdzības par daļu no samaņas zudums, krampji, ģībonis uzraudzību, panikas lēkmes, statistiku, epizodes izbalēšanu;
  • ar pasliktināšanos sava bērna skolu un asu nepamatotas pārkāpumu uzvedību. Elektroencefalogrāfija šajos gadījumos tiek izmantotas, lai izvēlētos pareizu ārstēšanas metodi;
  • dažādās miega traucējumi, bailes un murgi, kājām un runā viņa miegu;
  • audzēju, trauma, traucējumiem smadzeņu asinsrites traucējumus, citām slimībām, kas smadzenēs.

Kontrindikācijas elektroencefalogrāfija nekāda īpaša sagatavošanas procedūra nav nepieciešama.

Яндекс.Метрика