Enzīmu imunoloģiskās

 Enzīmu imunoloģisko Blood
 Enzīmu imunoloģiskās tiek veikta, ja ir grūtības ar diagnozi, ja pacientam ir ģenētiska nosliece uz noteiktām slimībām, lai novērtētu terapijas efektivitāti. Analīze atklāj atsevišķus patogēnus īpašas ar antigēnu un antivielu tiem. Tajā pamatā atrodas asins imunoloģiskiem reakciju antigēnu ar specifisku antivielu, kā rezultātā komplekss ir veidots, kas ir savā sastāvā īpašas etiķetes, mainīt krāsu parauga pētīta ar reaģenta iedarbību. Krāsu intensitāte ļauj spriest par antivielu klātbūtni vai īpašas noteiktām infekcijām, un tikai ar palīdzību iekārtu nosaka to skaitu antigēniem.

Ārvalstu vielas, ko sauc par antigēniem, kas inducē aizsargājošu imūno reakciju organismā - tiek ražotas īpašas olbaltumvielas (imūnglobulīni). Katram patogēna ir savs noteikts antigēnu, un reakcija uz tiem kā uz konkrētu imunitāti. Pamatmateriāls analīze ir asinis no vēnas.

Enzīmu imunoloģiskās asins nodrošina augstas precizitātes atklāt slēptās slimības agrīnā stadijā informēt ārstu par vispārējo stāvokli pacienta un riskiem patoloģiju reproduktīvās veselības stāvokli. Veic analīzi, lai diagnosticētu vīrusu slimībām: herpes, hepatītu, citomegalovīrusu, Epšteina-Barra vīruss, utt, infekcijas, kas ir seksuāli transmisīvās: gonoreju, Ureaplasma, hlamīdijas, mikoplazmas, Trichomonas, sifilisu, lai noteiktu hormonālo līmeni, vēža diagnostiku un imūndeficīta, atklāšana un ārstēšana alerģijas.

Analīzei, bet asinis var veikt arī cerebrospinālajā šķidrumā, amnija šķidrumu, stiklveida saturu.

Analīze ietver izmantot grupu Eli-testus:

  • ELI-B tests izdarīt secinājumus par stāvokli imūnsistēmu;
  • ELI-Dia-tests, kas nosaka, vai endokrīno sistēmu. Ar savu palīdzētu diagnosticēt diabētu, pirmo un otro tipu;
  • ELI-H-12 komplekss, informācija par statusu, perifēro un centrālo nervu sistēmu;
  • ELI-Anchor-12 tests, analīzes, novērtētu stāvokli sirds un asinsvadu, kurā aprēķināts, risku insultu, sirdslēkmi;
  • Iekšējos orgānus-ELI-16 darīt, lai novērtētu vispārējo stāvokli pacients. Šis tests sniedz diagnozi 16 rādītājiem:. Zarnās, nervu sistēmas, miokarda, nieres, imūnās sistēmas, aknu, kuņģa, uc;
  • ELI-P-12 komplekss dara, lai novērtētu reproduktīvo jaudu organisma;
  • ELI-GI-12 - analīze, novērtētu stāvokli kuņģa-zarnu trakta un dod iespēju paredzēt riska patoloģiju;
  • ELI-HGCH- APS testu nosaka reproduktīvās veselības pārkāpumus.

Ar enzīmu imunoloģisko

Medicīniskajā praksē, trīs visbiežāk lietotā metode imunoloģisko: netieša, tieša un sviestmaižu veids.

 Par imunoloģisko mikroplašu
 Netieša analīzes metode ir tā, ka pirmajā posmā tās pēc antigēna adsorbētā polistirola plāksnes, kam pievieno paraugu ar konkrētiem to antivielu. Pēc reakcijas, kompleksi tiek analizēti ar anti-sugu pretvielas, kas satur īpašu etiķeti.

Tiešā metode ir ferments, imunoloģiskās, pamatojoties uz to, ka ar sorbed antigēna iezīmētu antivielu pievieno uzreiz.

Analīze sendviča tipa ir līdzīgs principā, lai veiktu netiešo metodi, bet antivielas ir adsorbēts uz plāksnītes, nevis antigēnu.

Paskaidrojums imunoloģiskās

Gadījumos, kad primārā infekcija asinīs antivielas - imūnglobulīna M. Paskaidrojums imunoloģiskās, kurā ir liecības par šo antivielu ļauj ārstam saprast, ka tas ir nepieciešams, lai veiktu ārstēšanu.

Ja ferments imunoloģiskās asins vai citu bioloģisko šķidrumu atrastas imūnglobulīna G, kas nozīmē, ka īpaši patogēns organismā bijis agrāk, tas bija jāizstrādā antivielas un ārstēšana nav nepieciešama. Ja analīze parādīja antivielu klātbūtni un klases M un G klases, pēc tam pārnes uz hronisku slimību, un prasa akūtā stadijā ārstēšanu.

In atšifrējums enzīmu imunoloģisko izņemot norādi par veidu antivielu atrasti, ir informācija par to skaitu, tāpēc sīkākus paskaidrojumus un iecelšanu vajadzētu sazināties ar personu, kas deva virzienu analīzei.

Яндекс.Метрика