Fluorogrāfija gaisma

 Passage of rentgenoskopijā
 Fluorogrāfija gaisma - pētījums par krūtīm, izmantojot rentgenstarojumu iekļūst plaušu audus un pārvadā par filmu, izmantojot luminiscences mikroskopisku daļiņu gaismas zīmējumu.

Veica pētījumu, lai cilvēki vairāk nekā 18 gadus. Biežums sanāksmes - ne vairāk kā 1 reizi gadā. Šis noteikums attiecas tikai veikt fluorogrāfija veselīgas plaušas, kad ir nepieciešama turpmāka izmeklēšana.

Tiek uzskatīts, ka photoroentgenography gaisma - nav pietiekami informatīvs aptauju, bet, ar kuras palīdzību dati ļauj identificēt izmaiņas struktūrā plaušu audu un kļūt par ieganstu tālākai, sīkāku pārbaudi.

Krūšu kurvja orgānu savādāk absorbē starojumu, tāpēc attēls izskatās nevienmērīgs. Sirds, bronhu un atzarojumos izskatās spilgti plankumi, ja plaušas veselīgi plaušu audu photoroentgenography displeji viendabīga un vienota. Bet, ja iekaisums plaušās, lai fluorogrāfiskās, atkarībā no izmaiņām iekaisuši audos būs redzams, vai tumšāka - blīvums plaušu audu pieaudzis, vai būs redzams zibens porcijas - Air audums ir diezgan augsts.

Fluorogrāfija gaismas smēķētājs

Ir konstatēts, ka izmaiņas plaušu un elpceļu nepamanīti pat pēc pirmās cigaretes smēķēt. Tāpēc, smēķētāji - cilvēki, kam ir paaugstināts risks no plaušu slimībām, tas ir ļoti ieteicams, lai iet fluorogrāfija gaismas gadu.

 Fluorogrāfija gaisma
 Ne vienmēr fluorogrāfija gaismas smēķētājs var parādīt attīstību patoloģiskā procesa agrīnā stadijā - vairumā gadījumu tas nesākas ar plaušu un bronhu koks, bet, tomēr, šāds pētījums atklāj audzējs un roņus plaušu audos, kas parādījās plaušu dobumu šķidrums, sabiezēšana sienām bronhos.

Pārspīlēt nozīmi pagājušo šāda aptauja smēķētājs grūti: agrīnu diagnostiku, izmantojot Fluoroskopijā pneimoniju, tas dod iespēju iecelt pēc iespējas ātrāk nepieciešams ārstēšanu un izvairīties no nopietnas sekas.

Paskaidrojums fluorogram kad tie plaušu fluorogrāfija

Par rentgenstarojumu rezultāti parasti gatavo dažas dienas, tad saņēma photofluorogram apsver radiologam un gadījumā, kas notika photoroentgenography veselīgas plaušas, turpmāka pārbaude pacientam nav nosūtīts. Pretējā gadījumā, ja radiologs konstatētas izmaiņas plaušu audos, persona var nosūtīt, lai precizētu diagnozi par rentgena stariem vai tuberkulozes aptiekā.

Fotogrāfijām, kas iegūti pēc plaušu Fluoroskopijā radiologam pievienots secinājumu, kas var nozīmēt šādus paziņojumus:

  • saknes izvērsto noslēgta. Roots viegli veidojas limfmezglus un asinsvadus, plaušu artēriju un Vīni, galveno bronhu, bronhiālā artērijas. Šajā jomā kopumā laba veselība zīmogs norāda bronhītu, pneimoniju un citām iekaisuma, iespējams, hroniskas procesus.
  • Roots tyazhisty. Visbiežāk, šāds secinājums pēc plaušu rentgena norāda bronhīts vai cita akūta / hroniska process. Šādas izmaiņas plaušu audu bieži atrodams plaušās smēķētājs Fluoroskopijā.
  • Palielināts asinsvadu (plaušu) modelis. Plaušu zīmējums veido ēnas vēnām un plaušu artērijās un ja asinsapgāde dēļ iekaisumu intensitāti, un tā var un bronhītu, un sākotnējā stadijā vēzi, un pneimonija uz rentgena stariem skaidri, ka asinsvadu modelis izceļas too. Turklāt, rentgenstariem atklāts gaismas pastiprinājums modeli var arī norādīt problēmas, sirds un asinsvadu sistēmu.
  • Šķiedrains audi. Atklātie saistaudi plaušās liecina, ka agrāk cilvēks cietis plaušu slimība. Tas varētu būt trauma, infekcija vai operācija. Neskatoties uz to, ka šāds secinājums, norādot zaudējumu daļu no plaušu audiem, šis rezultāts bieži vien dod fluorogrāfija veselīgas plaušas.
  • Focal ēnas. Ts gaisma ēna par fluorogram līdz 1 cm. Ja šie centri ir atrodami maziem un vidējiem daļās plaušās, tas var būt pneimonija. Smagas iekaisums norāda formulējumu, lai noslēgtu Fluoroskopijā gaismas "negludas malas", "apvienojot ēnas", "pastiprināta asinsvadu modeli." Ja centri liels plakans un blīvs, tad iekaisuma process samazinās. Ja centri ir atrodami augšējos reģionos plaušās, tas var norādīt, tuberkulozi.
  • Calcifications. Ts apaļas formas ēnā atgādina kaulu blīvumu. Briesmām, piemēram parādības nepārstāv, bet tikai teikt, ka pacients bijis kontakts ar pacientiem ar pneimoniju, tuberkulozi, inficētas ar parazītiem, uc, bet ķermenis nav dota infekcijas un baktēriju patogēnus izdalīta noguldījumu kalcija sāļu.
  • Plevroapikalnye pīlingi, tapas. Atklātie fluorogrāfija plaušu struktūru saistaudu - saaugumi, vairumā gadījumu nav nepieciešama ārstēšana, bet tikai norāda pleiras iekaisumu pagātnē. Dažreiz saaugumi izraisīt sāpes, kas šajā gadījumā, meklēt medicīnisko palīdzību. Plevroapikalnymi sauc biezinošos slāņus galotnēm plaušām, un tie arī norāda uz to, ka cilvēks cietis iekaisumu ietekmē pleiras (visbiežāk tuberkuloze).
  • Sinus aizzīmogo vai bezmaksas. Pleiras blakusdobumu - veido krokās pleiras dobumā. Ja plaušas ir veselīgi, Fluoroskopijā liecina, ka deguna blakusdobumu ir bezmaksas. Bet dažreiz ir šķidruma uzkrāšanās (šajā gadījumā ir nepieciešama ārstēšana) vai metinātas tapas.
  • Izmaiņas diafragmu. Šāds secinājums pēc fluorogrāfiskās dota plaušās, kad persona ir konstatēts anomālija diafragmas, kas varētu izstrādāt sliktu iedzimtību, aptaukošanās, celma tapas, pēc ciešanas pleirīts, aknu slimības, barības vads, kuņģa vai zarnu. Šādā gadījumā parasti ir parakstītas papildu pārbaudi.
  • No videnes ēna tiek pārvietoti vai jāpaplašina. Videni sauc telpu starp plaušām un orgāniem tajā ir - ir aorta, barības vada, sirds, traheja, limfas kuģiem, mezglus, aizkrūts dziedzeris. Expansion videni ēna ir vērojams saistībā ar paplašināšanos no sirds, hipertensija, sastrēguma sirds mazspēju, miokardītu. Videnes maiņu var norādīt nevienmērīgu uzkrāšanos gaisa vai šķidruma pleiras, lielu audzēju plaušās. Šis secinājums Fluoroskopijā indikators norāda, ka jums vajadzētu nekavējoties doties sīkāku izpēti un ārstēšanu.
Яндекс.Метрика