Pavada

Holtera monitorēšana ir metode, funkcionālās diagnostikas, kas ļauj veikt ikdienas uzraudzību elektrokardiogrammā. EKG ieraksts tiek nepārtraukti veikta no 24 stundām līdz trīs dienām. Izmanto, lai uzraudzītu EKG Holtera - nelielu portatīvo reģistratoru, kas atspoguļo pulksteni darbu sirdi un raksta par viņa darbu dienā datorā. Atšifrē šos ierakstus vēlāk kardiologs.  Pavada - portatīvo medicīnas administrators, kas tiek izmantots, lai reģistrētu elektrokardiogrammu

Holtera monitorēšana tika nosaukts pēc pētnieks Džons Norman. Holtera, kurš pirmo reizi izmantots šo ierīci praktizēt 1961.gadā.

Uzstādot Holtera monitoru elektrodi tiek pievienoti pacienta krūtīm. Elektrodi, savukārt, savienots ar reģistratoru. Protams, pacients piedzīvo dažas neērtības nēsājot ierīci, tomēr pētījums pats par sevi ir ļoti informatīva un precīzi, ļaujot kardiologs, lai noteiktu precīzu diagnozi.

Programma nodrošina datu analīzi un noteikšanu visu slimību un sirds veidiem, jo ​​īpaši uzbrukumiem stenokardijas un aritmijas, kas var būtiski efektivitātes paaugstināšanai ārstēšanai sirds un asinsvadu slimībām.

Tas liecina, Holtera uzraudzīt?

Izmantojot Holtera EKG parakstītas galvenokārt, lai noteiktu sirds aritmiju -. Priekškambaru fibrilācija epizodes, priekšlaicīgas ritmu un tā tālāk, kas ir diezgan grūti noteikt īsu pētījuma laikā - normāli elektrokardiogrammas.

Tā gadās, ka dažas neparastas samazinājumi veselīgu sirds muskuli acīmredzamu tikai aktīvas izmantošanas, spēcīgu emocionālo triecienu laikā, vai citās situācijās. Šajos gadījumos, šādi pārkāpumi nevar noteikt ar parasto elektrokardiogrammas, bet holter- uzraudzība pacients var dzīvot normālu dzīvi: iesaistīties konkrētā sportā, darbs, pieņemt jebkādu nostāju ķermeņa, uc

Arī, izmantojot Holtera pētījumu, var identificēt dažādas asinsrites traucējumi sirds muskuli, jo īpaši ST segmenta pārmaiņas sporta vai fiziskās aktivitātes.

Vai Holtera pētījums negatīvi ietekmēt pacienta veselību?

Nevienam nekaitē veselībai Holtera EKG nav. Nav arī elektriskās strāvas trieciena risks.

Lai nesabojātu ierīces uzvilktu to nav ieteicams lietot vannā vai peldēt, lai novērstu ūdens kļūst iekšā. Tas arī nav ieteicama, kamēr valkā Holtera iet caur metāla detektoru.

Kā Holtera kontrolēt?

Pirms ierīce piešķir pacienta ķermeņa, ieteicams dušā, jo nākamajā dienā vai pat vairāk nav iespējams veikt vannā un veikt monitoru.  HOTER monitorings - metode diagnosticēt sirds

Uz krūtīm pacienta un ārsta nosaka elektrodus regulē savu nostāju. Pēc tam, ārsts savieno elektrodus ar vadiem ierakstīšanas ierīces, kas ir piestiprināta pie pacienta ar īpašu jostu.

Ārsts uzdod pacientam, mācot viņam saglabāt dienasgrāmata. Tas ir nepieciešams, lai uzzinātu pareizos dekodēšanas datiem, kuri saņemti no ierīces. Pacientu ieraksti miega, nomodā, fiziskās aktivitātes, atpūtu, kā arī visi simptomi (sāpes krūšu kaula, tahikardija, aritmija, uc) ar precīzu laiku.

Pēc instalēšanas ierīces un sarakstu ar norādījumu pacients var atgriezties savā ierastajā dzīves ritmā un ikdienas rūpēm.

Holtera monitors - procedūra ir absolūti nesāpīga. Neliela neērtības pacientam rodas tikai nēsājot ierīci, ja ierīce vadi un kaste paslēpta zem apģērba. Miega laikā, tas nav ieteicams, lai pacientam apgāzties uz vēdera, jo elektrodi līdz ar to var pārvietot, kas pārkāpj datu ierakstu.

Par Holtera pētījuma rezultāti

Noņem Pavada tieši kardiologs vai medmāsa. Pacientam dod ārstam blogu darbību un simptomus, ko ārsts izdara ekspertīzi ierīci kopā ar datiem.

Atkarībā no situācijas, ārsts pieņem galīgo diagnozi vai nosūtīt pacientu uz papildu pārbaudi. Ja kādu dienu par Holtera pētījuma rezultāti neļāva ārsts lai noteiktu priekšstatu, viņš var iecelt pagaidu pacients valkā sirdsdarbības ierakstīšanas ierīce, kas pacients aktivizētu sevi Sākoties trauksmes simptomu laikā.

Яндекс.Метрика