Imaging gaisma

 Datortomogrāfija plaušu
 Light tomogrāfija - metode diagnozes plaušu slimībām. Pavadīt to ar gredzenveida rentgenstarojumu, ņemot bildes no gaismas dažādos leņķos. Tur bija plaši izplatīta datortomogrāfija, kas ļauj digitalizētu attēlus, kas iegūti, lai nodrošinātu, lai analizētu vairāku sadaļām plaušās.

Padarīt tomogrāfija plaušu var būt divos režīmos: novērtēt stāvokli plaušu un videnes orgānu: traheja, sirds, superior vena cava, limfmezgli, plaušu artēriju un aortu.

Dažos gadījumos, kad pastāv grūtības diagnozes, pacientam ievada kontrastu, lai iegūtu labāku izskatu viegli.

Ar tomogrāfija var atklāt hroniskas embolija, tuberkulozi, difūzā slimības, plaušu vēzi (audzēja atrašanās vietu, limfmezglu statusu, un par metastāzēm klātbūtni), pneimoniju, arodslimības, ko rada ieelpošana silīcija dioksīda daļiņas azbesta, silīcija dioksīds, uc

Indikācijas attēlu

Padarīt tomogrāfija plaušu ievadīts šādās valstīs, un aizdomas viņiem:

  • mainot struktūru plaušu audu;
  • pārkāpumi aizkrūts dziedzera,
  • pleiras šķidruma;
  • iekaisums Krūšu limfmezglus;
  • slimības krūšu kaula un ribām;
  • izmaiņas somiņu;
  • Labdabīgi un ļaundabīgi plaušu un pleiras
  • svešķermeņi plaušās;
  • bronchiectasis

Sagatavošanās attēlveidošanas plaušu

Iecelšanā šādas pārbaudes, ir nepieciešams, lai brīdinātu pacientus par ārstu par grūtniecības, laktācijas, sirds slimības, astma, vairogdziedzera problēmas, ar mielomas klātbūtne vēsture claustrophobia.

 Paskaidrojums momentuzņēmums attēlu no plaušu
 Imaging gaisma - procedūra ir nesāpīga un īss, bet pacientiem ar paaugstinātu emocionālo uzbudināmību un nemiers, ko rada plānoto pārbaudi, ir atļauts veikt nomierinošs.

Dažos gadījumos, praktizēt anestēziju pirms attēlu, lai nodrošinātu nekustīgums pacienta: Bērnu un "smago" pacientus.

Tieši pirms procedūras, pacientam būtu atņemt uz vidukli, pacelšanās rotaslietas un priekšmetus, kas satur metāla, gulēt uz galda. Pārvietot pārbaudes neiespējamu laikā. Ir elektrokardiostimulatora nav kontrindikācija attēlu.

X-ray birojs pacients ir viens, un tehnoloģija, kas uzrauga iekārtas atrodas blakus istabā. Saziņa starp tām notiek caur domofons.

Imaging rezultāti ir gatavi uzreiz pēc inspekcijas un radiologs var likties pamata diagnozi pacientam. Detalizēta noslēgts rakstveidā var iekāpj tikai pēc 1-2 dienām.

Jūs varat pavadīt tomogrāfija plaušu bērni?

Ņemot vērā, ka attēlu ietver iedarbību uz pacienta, iecelšanu tomogrāfijas plaušu bērni, ne visi vecāki to uzskata par lietderīgu un bailes nopietnas sekas radiācijas ietekmes sijām.

Iecelt tomogrāfija plaušu bērnus, ārsts nāk no šiem iemesliem, ka radiācijas deva ir maza, pati procedūra aizņem tikai 1-7 minūtes, un var būt bīstami, un ieguvumi no savlaicīgas diagnozes ir daudzas reizes augstāks nekā iedomātās kaitējumu no radiācijas. Tāpēc šāda pārbaude ir atļauts iecelt pat jaundzimušajiem.

Alternatīva gaismas attēlu un starojums var būt magnētiskās rezonanses - pētījumu balstās uz spēju ūdeņraža emisiju elektromagnētiskajiem viļņiem. Izmantojot šo metodi iespēja ir atkarīga specifiku slimības, un tas jāapspriež ar savu ārstu.

Яндекс.Метрика