Imaging mugurkaula

 Veicot attēlveidošanas mugurkaula
 Imaging mugurkaula - detalizēta skenēšanas un pārbaude mugurkaula.

Veikt datortomogrāfija un magnētisko rezonansi.

Datortomogrāfija mugurkaula

CT skenēšanas datus iegūst, apstarojot rentgena mugurkaula un turpmāko digitalizācijas datiem.

Gatavojoties pārbaudei, pacients atturas no ēdiena - 4 stundas pirms attēlu mugurkaula nevar būt tur. Tieši pirms attēlveidošanas ir nepieciešams ņemt nost metāla priekšmetus (brilles, rotaslietas, protēzes, uc). Tiem pacientiem, kuri baidās no slēgtā telpā, ieteicams veikt nomierinošs pirms testa. Smagas muguras sāpes var veikt pretsāpju zāles.

Attēlveidošanas mugurkaula tomogrāfijas skeneri laikā pārvietojas ap pacientu un liek vajadzīgajā leņķī šāvienu.

Kad veikta pirmā attēlu sēriju, pacients ievada kontrastu un pusstundu skatoties reakciju. Ja ir nieze, izsitumi, problēmas ar elpošanu, attēlveidošanas mugurkaula neturpina. Ja kontrasts nav izraisīt alerģijas, do otro sēriju šāvienu.

Aptaujas rezultāts ir attēli (tomogrāfijas), kurā skriemeļi ir atzīmēti ar baltu, mīkstu lupatiņu - pelēka, un muguras smadzeņu šķidrumā - melna. Bez tam, atšķirīgs auduma blīvums ir arī atšķiras ar krāsu.

Padarīt ārsts iesaka attēlveidošanas mugurkaula, lai noteiktu cēloni hronisku un akūtu muguras sāpēm, novērtējot mugurkaula pirms un pēc operācijas, vēža diagnozi, un metastāzes ar starpskriemeļu diskiem.

Magnētiskās rezonanses mugurkaula

Magnētiskās rezonanses attēlveidošanas tiek uzskatīts par drošāku veselībai, kā Tas neietver starojumu: darbība MR attēlveidošanas ir balstīta uz kodolmagnētiskās rezonanses principa.

 Magnētiskās rezonanses mugurkaula
 MRI tiek uzskatīts visvairāk precīzu, izsmalcinātu un jutīga metode izskatīšanas mugurkaula.

Padarīt mugurkaula attēlveidošanas metode magnētiskās rezonanses ārsts uzskata, ka nepieciešams, lai novērtētu stāvokli mugurkaula kopumā, lai noteiktu uz muguras audu slimības, pēcoperācijas izmaiņas mugurkaulā, nosacījums starpskriemeļu diskiem, iekaisums un ieknieba nervus, mugurkaula infekcijas, izraisa muguras sāpes, audzējs muguras smadzeņu vai mugurkaula lai noteiktu datumu muguras operācijas.

Pacients pārbaudei ievieto kapsulā, tur rodas elektromagnētisko lauku, un saskaņā ar darbības molekulas cilvēka organismā ir izvietoti, kā arī elektromagnētiskie viļņi. Pēc tam, sākas skenējot mugurkaula, izmantojot radio viļņus. Ilgst attēlu no mugurkaula ir ne vairāk kā 20 minūtes.

Magnētiskās rezonanses attēlveidošanas no mugurkaula ievērojami augstākas datora kopš tas var palīdzēt jums uzzināt vairāk: mugurkaula var redzēt vairākās plaknēs un labāk vizualizētu mīksto audu.

Imaging no dzemdes kakla un mugurkaula jostas

Neaizstājams magnētiskās rezonanses metodi, diagnostikai, izskatot dzemdes kakla un jostas-krustu daļas. Šīs jomas ir visvairāk pakļauti ar dažādu defektu rašanos un veido lielāko apsekojumu mugurkaula.

Tagad MR attēlveidošanas no mugurkaula kakla daļā, kā arī attēlu ar mugurkaula jostas daļas pirmajā vietā, salīdzinot ar datortomogrāfiju, rentgenstaru difrakcijas.

Imaging no mugurkaula kakla daļā ir parakstītas osteohondrozes, trūces un izgrūšana no diska, muguras stenoze kanālu, metastātiska šūnu līmenī mugurkaula kakla daļā, traumas, nenormālības kakla sindroma (papildus kakla ribu, īsa kakla).

MR attēlveidošanas no mugurkaula jostas daļas ārsts caurlaidi osteohondrozes no jostas, trūci un izvirzījuma, audzēju metastāzes, hemangiomu sastopamība ar mugurkaula, epidurālā kosmosa, muguras smadzeņu, mugurkaula kanāla stenoze, trauma.

Яндекс.Метрика