Imaging smadzeņu

 Magnētiskās rezonanses attēlveidošanas smadzeņu
 Imaging smadzeņu - neaizstājams metode diagnosticēšanai strukturālās izmaiņas ar smadzeņu un asinsvadiem.

Ir dažādas metodes smadzeņu attēlveidošanas, raksturo rezultātus un ir atšķirīga ietekme uz cilvēka ķermeni.

Datortomogrāfija smadzeņu

Datortomogrāfija ļauj stratificēta analīze smadzenēs: uzskata to vairākās sadaļās pāris milimetriem.

Imaging smadzeņu ar apstarošanu

Brain attēlveidošanas var veikt, izmantojot rentgenstarojumu - pacienta galva X-rayed. Produkcija ir melnbalto attēlu, kurā redzami audzēja sekas traumas, insulta un citu patoloģisku procesu. Metode tiek uzskatīta par diezgan informatīvi, bet nedroši sakarā ar to, ka pacientam ir pakļaujamas apstarošanai būtiski.

Magnētiskās rezonanses attēlveidošanas no smadzeņu kuģiem

Grūti, bet ļoti precīza metode diagnozes tiek uzskatīta magnētiskā rezonanse no smadzeņu kuģiem. Lai iegūtu attēla efektu, izmantojot magnētisko rezonansi ūdeņraža atomiem. Ar šo attēlveidošanas smadzeņu var atklāt multiplo sklerozi, iekaisuma un sirds un asinsvadu slimības, ražot plānas sadaļām smadzenēs un pārbaudot dažādas jomas asins piegādi uz trīsdimensiju attēlu. Tomogrāfija cerebrovaskulāri patoloģija atklāj cirkulāciju agrīnā stadijā. Šī metode tiek uzskatīts par drošu, tas var tikt izmantots, lai veiktu attēlveidošanas smadzeņu un bērnu. Tikai šajā gadījumā, pārbaudot zīdaiņu laikā, tie bija anestēzijas, viņi baro divas stundas pirms attēlu.

 Datortomogrāfija smadzeņu
 Imaging smadzeņu-bērnam pirmsskolas vecumā, ir vēlams piešķirt no rīta. Dienu pirms procedūras ieteicams likt bērnam gulēt vēlāk nekā parasti - tā, ka viņš bija miegains un, attiecīgi, mazkustīgs un klusums pārbaudes laikā.

Pavadīt tomogrāfija smadzeņu bērns zem ārsta un anesteziologs (ja tiek veikti anestēziju) uzraudzībā.

Tikai kontrindikācija izmantošanas metode ir izmantot pacienta stimulatoru - magnētiskais lauks ir negatīva ietekme uz viņu darbu. Piešķirt līdzīgu smadzeņu attēlveidošanas no pacienta sūdzībām par troksni ausīs, reibonis, biežas galvassāpes, ar vertebrobasilar mazspēju, veģetatīvās-asinsvadu distonija, asinsvadu išēmijas smadzenēs pēc insulta.

Pozitronu emisijas tomogrāfijas

Sīkākajām detaļām var uzskatīt smadzenes izmantojot pozitronu emisijas tomogrāfijas (PET), pamatojoties uz izmantošanu radiofarmaceitisko preparātu - īpaši jāmarķē ar radionuklīdiem ķimikālijām.

Aptaujas rezultāts ir krāsu attēlu, ko jūs varat redzēt pieejamas un mainās krāsa no veseliem jomām patoloģijas un zināt precīzu savu atrašanās vietu. Šī metode ir efektīva, lai attēlveidošanas smadzeņu aizdomas asinsvadu anomālijas un iekaisuma smadzenēs, tas var parādīt pat maziem audzējiem (1 cm), neizraisa klīniskās izpausmes. Izmantojot PET noteikt išēmisko slimību, Alcheimera slimību, epilepsiju, uzzināt par sekām traumām.

No citām sugām tomogrāfijas PET ir raksturīgs ar to, ka tas tiek piemērots, lai pētītu anatomija orgānu un audu un novērtēt to funkcionalitāti. Piemēram, ja CT skenēšanas rāda lokalizāciju audzēja smadzenēs, PET ļauj novērtēt savu izaugsmi. Diezgan bieži šīs divas metodes tiek kombinētas uzlabotas attēlveidošanas analīzei pacienta stāvokļa.

Tas ir iespējams veikt pozitronu emisijas tomogrāfija grūtniecības un zīdīšanas laikā, kā arī pacientus nopietna slimība - sakarā ar nepieciešamību uz ilgu laiku, lai saglabātu klusums.

Яндекс.Метрика