Kardiogrāfija

 Kardiogrāfija no sirds un asinsvadu
 Par "kardioloģija" koncepts apvieno dažādas metodes, pētot sirdi. Tur bija plaši izplatīta elektrokardiogrāfija, ar kuru reģistrē elektrisko aktivitāti sirds. Šādi kuģi kardiogrāfija, sirds sniedz aplēsi par miokarda asins plūsmu, vadītspēju un sirdsdarbība, izmaiņas lielumu dobumu sirds, sabiezējumu sirds muskuli, lai konstatētu elektrolītu līdzsvara, ilgumu miokarda, toksisko miokarda bojājumiem pārkāpumus.

Sirds no ķermeņa virsmas pacienta saraksts (elektrodiem pievienots krūtīm, kājām un rokām), reģistrē par ehokardiogrāfiju un asinsvadu sirds rezultātus uz 5-10 minūtēm. Šīs diagnozes rezultāts - sirds kardiogramma, uz kuriem ārsts - internists, kardiologs vai cits speciālists var analizēt pacienta stāvokli.

Lietojot kopā kardiogrāfija kuģus un sirdi

Indikācijas ehokardiogrāfija ir sāpes, diskomforts sirds, kakla, muguras, vēdera, krūšu (kā redzams dažos gadījumos išēmija), elpas trūkums, bieža ģībonis, pietūkums kājās, augsts asinsspiediens, sirds trokšņi, reimatisma, diabēts, insults.

Padarīt kardiogramma pacientiem sniegto gatavojoties darbībai, laikā rutīnas gada pārbaudēm, grūtniecības, sagatavojot dokumentāciju pirms noteikt veselības iestādēm un sporta klubiem uc

Bez cilvēkiem pēc 40 gadiem kardiogramma ieteiktu darīt katru gadu, kaut arī tajās nav sūdzību. Tikai šādā veidā var būt laiks, lai atklātu slēpto sirds ritma traucējumi, išēmija, infarktu.

Atšifrējums EKG

 EKG sirds kardioloģija
 Padarīt kardiogramma, atšifrēt datus, un, ja nepieciešams, uzdot atbilstoša ārstēšana var būt tikai speciālists. Bet, lai saprastu, kādu no noteikumiem, kas ir svarīgi, lai atkodēšanas EKG un pacienti paši ir:

 • sirdsdarbība (AP). Indikators parāda apmēru sirds muskuļu kontrakcijas minūtē. Ja vairāk nekā 91 gabali uz vienu minūti - tahikardija, ja 59 sitieni vai mazāk - ir bradikardija. Sirdsdarbības frekvences likme pieaugušajam - 60-90 sitieniem.
 • Elektriskā ass sirds (EOS). Šis skaitlis ir iegūts, ehokardiogrāfiju, tas palīdz izprast stāvokli sirds, lai noteiktu funkcijas tās dažādām struktūrvienībām. Kardiogramma var dot normāli, horizontālās, vertikālās un novirze uz kreiso vai labo stāvokli EOS.
 • Sinus regulāru ritmu. Tāpēc mēs aicinām normālu sirds ritmu, kas nosaka sinusa mezglā.
 • Non-sinusa ritms. Šis formulējums kardiogramma sirds liecina, ka sirds ritms nav norādīts sinusa mezglā, bet daži sekundārs avots elektrisko potenciālu sirds, kas savukārt liek domāt, sirds slimības.
 • Sinusa aritmija (neregulāra sinusa ritms). Šis termins nozīmē, ka nepareizi kardiogrāfija ierakstīts sinusa ritmu ar pakāpenisku samazināšanos un palielināt sirdsdarbības ātrumu. Tas var būt bez elpošanas aritmija un elpošanas ceļu.
 • Priekškambaru fibrilācija, vai priekškambaru fibrilācija. Šis secinājums kardiogrāfija kuģi un sirds saka, ka ir sirds ritma traucējumi, visbiežāk sastopamas pacientiem pēc 60 gadiem, protekayuscheee bez acīmredzamiem simptomiem, un bieži izraisa sirds mazspēja, insults, smadzeņu.
 • Lēkme ātriju fibrilācijas. Tāpēc mēs aicinām ehokardiogrāfija atklāja pēkšņs uzbrukums ātriju fibrilācijas. Šis nosacījums prasa tūlītēju ārstēšanu, un jo ātrāk tas ir sākusies, visticamāk atjaunotu normālu sirds ritmu.
 • Ātriju plandīšanās. Dažādas aritmijas, kas tiek uzskatīts sliktāks nekā klasiskā aritmiju.
 • Aritmija vai aritmija. Tātad kardiogramma sirds sauc ārkārtas kontrakcijas sirds muskuļa izraisa patoloģisku impulsu. Kambaru priekšlaicīgas Beats var būt, un priekškambaru atrioventrikulyanoy - atkarībā no zonas sirds, ja nav šādu impulsu.
 • Wolff-Parkinsona-White (WPW). Iedzimta, ko raksturo neparasti elektrisko impulsu un bīstamu aritmiju.
 • Sinuatriālā bloks. Atšifrēt EKG formulējums norāda, ka ir pārkāpts pulss uz priekškambaru miokarda no sinusa mezglā. Šī patoloģija ir izplatīta cardiosclerosis, kardiomiopātija, miokardītu, sirdslēkme, narkotiku pārdozēšana, kāliju, beta blokatori, sirds glikozīdi, pēc sirds operācijas.
 • Atrioventikulyarnaya blokāde. Šī anomālija ir konstatēta uz pulsa kardioloģija no Atria uz sirds kambarus sirdi. Tas izraisa pārkāpumu nav sinhrono kontrakcijas sirds kambarus un Atria no sirds.
 • Pilnīga, nepilnīga saišķis filiāle bloks. Pārkāpšana impulsa biezumu kambaru miokarda. Šī novirze izpaužas sirds slimībām, cardiosclerosis, miokardītu, miokarda infarkts, miokarda hipertrofiju, paaugstināts spiediens.
 • Hipertrofija kreisā / labā kambara. Ts pieaugums kambara izmēra vai sabiezējums tās sienām.
 • Rētas. Kardiogrāfija šim secinājumam saka, ka pēdējais pacients ir cietusi sirdslēkme. Šajā gadījumā, profilaktiska ārstēšana, lai novērstu atkārtošanos un novērst cēloni asinsrites traucējumiem.
 • Pagarināšanās intervāla QT. In atšifrējums EKG kā norāda iegūto vai iedzimtas sirds vadīšanas traucējumiem, ko pavada ģībonis, aritmijas, sirdsdarbības apstāšanās.

Šajā uzmērīšanas procesa veikt kardiogrammu un bērni bieži parakstītas, taču jāatzīmē, ka, pildot savus kardiogrāfija parametri atšķiras no pieaugušajiem. Bērniem līdz vienam gadam, ir tipisks svārstības sirdsdarbība atkarībā no to uzvedību. Vidējais biežums kontrakciju tiem - 138 insultu EOS - vertikālas. Kardiogrāfija bērniem 1-6 gadiem parādīts vertikāli, un dažreiz normāla horizontālā pozīcija EOS, biežums samazinājumu - 128 insultu, bieži konstatē elpošanas sinusa aritmija. Sirds kardiogramma bērni 7-15 l norāda, ka normālā sirdsdarbība - 65-90 sitieniem EOS pozīciju - vertikāla vai normālu, ko raksturo elpošanas aritmija.

Яндекс.Метрика