Ultraskaņas nieru

 Nieru ultraskaņas procedūra
 Nieru ultraskaņas (ultraskaņa) - ir visefektīvākais un tomēr droša metode diagnostikas urīna sistēmas slimībām. Nieres ir labi pieejama tieši šāda veida pētījumiem, un, pateicoties modernajām tehnoloģijām un metodes precizitāte nedod pat datortomogrāfiju, un dažos gadījumos, piemēram, novērtējot nieru asinsrite Doplera ultraskaņas nodrošina unikāli dati.

Nieru ultraskaņas noteikt izmēru, izvietojumu un formu nieru, urīnpūšļa un urīnvada. Turklāt pētījums veikts, lai pielāgotos biopsijas adatu, lai iegūtu šķidrumu no turpmākiem abscess vai cista, vai, ja nepieciešams, lai instalētu drenāžas caurules. Izmantojot šo procedūru, un lai noteiktu asins plūsmu nierēs vai novērtēt transplantāts pēc nieres transplantācijas.

Indikācijas nieru ultrasonogrāfija

Padarīt nieru ultraskaņas ārsts iesaka katram pacientam ar tādiem simptomiem kā:

 • slimība, endokrīno sistēmu;
 • enurēze;
 • augsts asinsspiediens;
 • sāpes jostas reģionā;
 • dizuricheskie traucējumi;
 • iedzimta anomālija ārējo dzimumorgānu;
 • patoloģiskie būtnes;
 • akūtas un hroniskas iekaisuma procesus;
 • traumatiski ievainojumi;
 • darbības traucējumi nierēm;
 • infekcijas slimību un iekaisuma procesu;
 • Patoloģiskas izmaiņas urīna analīze.

Padarīt ultrasonogrāfijas nieres un virsnieres ir ieteicama pacientiem ar nemainīgi augstu asinsspiedienu, kas nevar samazināt ārstēšanu.

Neskatoties uz to, ka laikā, grūtniecības ultraskaņas nieres mūsu valstī nav nepieciešama pētījumu, ir ieteicams darīt visas sievietes, kas gatavojas kļūt par mātēm, jo ​​īpaši attiecībā uz visām sūdzībām, klātesot par daļu no Uroģenitālās sistēmas un nierēm. Ņemot vērā, ka grūtniecība pati par sevi ir faktors, provocējot nieru slimības progresēšanu un rašanos infekciju, atklāšanu nieru problēmas diezgan bieži šajā dzīves posmā sieviešu. Tādēļ nieru ultraskaņas grūtniecības laikā ir ļoti liela nozīme, lai uzraudzītu veselību topošajai māmiņai.

Tāpat pārliecinieties, lai nieru ultraskaņa ir nepieciešami, lai visiem profesionāļiem, lai saņemtu medicīnas grāmatas kārtējo pārbaudes laikā.

Kā sagatavoties nieru ultrasonogrāfija

Pacienti, kam veic procedūru, interesē jautājums, kā sagatavoties nieru ultraskaņas. Patiešām, daži ir īpašas prasības: nevajag jebkādu īpašu diētu vai zarnu kustības. Turklāt, pat klizmas ir kontrindicēta.

 Holding ultrasonogrāfijas nieres
 Vienīgais nosacījums nieru ultraskaņas - pilns urīnpūslis. Tāpēc, apmēram vienu stundu pirms ārstēšanas pacientam jāizdzer 2-4 glāzes šķidruma (ūdens vai sulas).

Kā ultraskaņas nieres

Veic pētījumus pacientam, parasti guļus stāvoklī, reti - stāvot. Jomā pētniecības ārsta saņem speciālu gēlu - "diriģents" Ultraskaņas, liek sensora bloku un sāk vizualizēt orgānus.

Sākas ar Izskatot urīnpūšļa, jo iztukšošana to ir grūti saskatīt, tad pāriet uz urīnvada, pakāpeniski pāriet uz nierēm.

Lai pētītu otro nieres, pacients tiks lūgts apgāzties. Pēc pieprasījuma ārsts var būt nepieciešams veikt dziļu elpu, aizturiet elpu, atpūsties vai, gluži pretēji, lai uzpūst vēderu. Gaitā pētniecības speciālista dos vairākus īsus pārtraukumus, lai noteiktu attēlu uz monitora vienību un veiktu nepieciešamos mērījumus.

Ultraskaņas nieru bērniem

Pārbaude nieres bērniem parasti ir parakstītas pēc ikdienas laboratorijas testos ar sūdzībām par sāpju sindromi vai citas norādes klātbūtni, pamatojoties uz medicīnisko vēsturi. Nieru ultraskaņas zīdaiņiem ārsta komplekti, kā arī ultraskaņas vajadzība - ir pilnīgi droša un nesāpīga, šī procedūra var veikt pat pirmajā mēnesī mazuļa dzīvē.

Ultraskaņas nieru bērniem ļauj apstiprināt vai atspēkot šo vai šo slimību, noteikt pakāpi tās smaguma, ja nepieciešams, pieņem lēmumu par ārstēšanas shēmas.

Яндекс.Метрика