Reogrāfijai

Noteikšana reogrāfijai: kopsavilkums

 Procedūra centrālā reogrāfijai
 Reogrāfijai - diagnostikas metode, kas pārbauda asins plūsmu konkrētos orgānos un audos, un visu ķermeni kopumā. Apakšējā līnija ir reogrāfijai grafika ierakstīšana, izmantojot īpašu ierīci - rheograph - izmaiņas elektrisko vadītspēju organismā, ko izraisa pulsa asins plūsmu svārstībām.

Starp visiem struktūrās ķermeņa asinis ir augstākais elektrovadītspēju. Tas nozīmē, ka sistoliskā kontrakcijas sirds laikā, kad asinis ieplūst tuvējām iestādēm elektrovadītspēja šīm ķermeņa daļām būs liels un brīdi sirds muskuļu relaksācija (diastole), pretī - zems. Pamatojoties uz liecību rheograph izejas līknes pulsa svārstības, ko sauc rheogram.

Priekšrocības reogrāfijai

Reogrāfijai - neinvazīva metode, kas ir nekaitīgi ķermeņa. Patiešām: nē aiztikts notiek. Āda un audi nav bojāti, kas nosūtīts caur tiem, elektriskā strāva ir tik mazs apjoms un biežums, kas ir vienkārši nav spējīgs darīt jebkādu būtisku kaitējumu.

Nekaitīgs - nav vienīgā priekšrocība reogrāfijai. Šī metode ir augsts jutību. Reogrāfijai novērtēt vispārējo stāvokli asinsapgāde, asins slimības identificētas kā atsevišķa iestāde, vai tas ir smadzenes, nieres vai aknas un viss organisms.

Kas ir Rheograph?

Bāze rheograph - strāvas ģenerators un uzgalis mērījumus pārskaitījumu, grafiskā veidā. Rheogram ierakstīts ar metāla elektrodiem piemēroto mērķa ķermeņa zonām. Pirms rheographs starp elektrodu un virsmu no pacienta ķermeņa audu ir ievietots spilventiņu, kas samērcēts nātrija hlorīda (tas uzlabos to savstarpējo kontaktu), un āda pati ir wiped ar spirta šķīdumu, lai attīrītu, ka taukainu plēvi.

Ko var uzskatīt par rheogram?

Rheogram izskatās sinusoid ar straujāku pieaugumu raksturo arteriālais asins plūsmu un vienmērīgu nolaišanās, kas, savukārt, ir atspoguļojums venozās plūsmas. Rūpīgi analizēt stāvokli asins plūsma reography nepieciešamā laikā, lai novērstu daudz līknes. Pieredzējis diagnostiķis pievērsīs uzmanību pareizību līknes (līdzības starp vairākām pagriezieni) un tās formas, klātbūtni un daudzumu papildu līklīniju lejupejošu fāzē. Tā, piemēram, asinsvadu distonija un aritmijas blakus līknes ir atšķirīgas formas.

 Datoru rheographic komplekss reogrāfijai
 Papildus ārējām īpašībām līknēm, ārsts nolemj vairākas matemātiskas problēmas: īpašas formulas aprēķina rheographic indeksu, par kuru noteiktu intervālu, dodoties pēc kura var spriest klātbūtni patoloģijas, un daži citi parametri (amplitūdas frekvenču likme, likme vēnu aizplūšana, pulsa viļņa izplatīšanās laika).

Centrālā reogrāfijai: sirds funkcija zem lupas

Centrālā reogrāfijai - pētījums asins plūsma plaušu artēriju un aortas - lielisks veids, kā novērtēt darbu savā sirdī. Kā asins apgāde gaismas un labais kambarus tiek vērtēti par stāvokli saraušanās funkciju sirds. Parasti rheogram plaušu artērijā šādi: slīpi augšup daļa (šajā segmentā aortas rheogram stāvāka), apaļo galu ar nelielu "bedrīte" vai lielāku viļņu un vienmērīgu nolaišanās. Veicot centrālo reogrāfijai šādu veidu rheograms atkarībā stāvokļa asins plūsmu nonāk sirdi un plaušām:

  • hypervolemic (apjoma pieaugums asins plūsmu). Par rheogram atspoguļojas augstāku sasniedza līkni ar stāvu uz leju daļu;
  • hypovolemic (samazināts asins tilpums). Līknes augstums ir samazināts tās augošā puses parādās "serifs" virsotne - dzīvoklis, dilstošā daļa kļuvuši glaimot;
  • hipertonisku (augstāks spiediens asinsvados plaušās). Līkne ir stāvas nogāzes, apaļš top un maigu slīpums.

Reogrāfijai kuģi

Reogrāfijai rheovasography kuģi vai novērtēt asins plūsmu asinsvados, kas perifērijā, t.i. ekstremitātēm. Galvenais "mērķa" rheovasography - Konteineri plecu apakšdelma, rokas (augšējās ekstremitātes), ciskas, teļiem, pēdas (apakšējās ekstremitātes). Reogrāfijai kuģi veikta tādā pašā veidā, kā aprakstīts iepriekš: lietošana taisnstūra vai lentes elektrodiem zem ādas apstrādā ar nātrija hlorīda šķīduma vai īpašu vadoša gēlu. Pārbaudīt asins plūsmu jebkurā noteiktā sadaļā (pleca, augšstilba, uc), kas ir viens elektrods tiek piemērota sākumā šajā sadaļā, un otra, attiecīgi - beigās. Piemēram, ja mēs runājam par apakšstilbam, ka šie punkti būs platība potītes un paceles Fossa.

Wave normālā rheogram ir stāvas uzlikšana daļu, apaļo vainagu un maigu cēlušās no iespējamām papildu viļņiem. Izmantojot reogrāfijai kuģi var, piemēram, likt šādu diagnozi kā oklūziju, vai kā to sauc, "smēķētāju kāju": hroniska slimība, kas skar artērijas kājas un pēdas. Par rheogram tas ir atspoguļots no augstuma līknes samazināšanu, izlīdzināšanai augšā, nekādi papildu viļņiem.

Tādējādi, ja pastāv priekšnosacījumi vai aizdomas par problēmām ar perifēro asinsvadu slimības (no tonusu un elastību, luminal sašaurinājums vai nosprostojums zaudējumiem), tad reogrāfijai kuģi spēj atbildēt uz steidzamiem jautājumiem.

Яндекс.Метрика