Rheoencephalography

 Rheoencephalography cerebrovaskulāri
 Rheoencephalography ir ar augstas frekvences medicīnisko diagnozi, pamatojoties uz vāju elektrisko iedarbību, izmantojot speciālu aprīkojumu, lai atsevišķās jomās smadzenēs. Pateicoties rheoencephalography var veikt pētniecības kuģus smadzenēs, atklāt slimību un patoloģiju.

Klīniskajā praksē rheoencephalography veikts, lai identificētu dažādas asinsvadu bojājumiem smadzenēs, definīciju funkcionālajām spējām apgrozībā asinsvados, kontroli intrakraniāla spiediena pēcoperācijas periodā, un par smadzeņu traumu.

Principi Reoentsefalografichesky pētījums

Mūsdienu diagnostikas caur rheoencephalography metode ar diviem instrumentiem - reģistratoru un rheographic prefiksu. Iekārtas ļauj novērtēt asins plūsmu asinsvados smadzenēs.

Gaitā rheoencephalography reģistrē impulsa variācijas kuģiem smadzenēm un paredzamo asins plūsmas ātrumu un caurlaidību asinsvadu tonuss un stāvokli noteiktā teritorijā smadzenēs.

Pacients laikā rheoencephalography guļot uz muguras vai vēdera (atkarībā no diagnozes veida) joprojām, aizver acis un mēģina nevis reaģēt uz ārējiem stimuliem.

Speciālists diagnoze ir rheoencephalography izvērtējot šādus rādītājus:

- No pulsa viļņu regularitāte,

- Konfigurācija un slīpums dilstošā un augošā daļām,

- Pozīcija robs,

- Klātbūtne un sadalījums venozās viļņa

- Papildus impulsu vilnis.

Diagnostikas rezultāti ir ļoti precīza un var atklāt pilnu klīnisko ainu par noteiktu smadzeņu asinsvadu slimībām.

Veidi rheoencephalography

 Uzskaites rheoencephalography

  • Frontomastoidalnoe nolaupīšanu (diagnoze miega artērijā) tiek darīts, ar ko tā automātiski elektrodus priekšpusē galvas.
  • Oktsipitomastoidalnoe novirzīšanu (iekšējā diagnostika mugurkaula artērijas) veic, novietojot elektrodus uz pakausis un mastoidalnye procesos.

Papildus rheoencephalography ierakstīto elektrokardiogrammu un noteikt sirds ritmu.

Indikācijas rheoencephalography

- Paaugstināts intrakraniālais spiediens,

- Biežas galvassāpes, migrēnas, reibonis,

- Spazmas, smadzeņu kuģiem,

- Ateroskleroze,

- Asinsvadu distonija,

- Galvas traumas un zilumi no dažāda smaguma,

- pārkāpumi vestibulārā aparāta.

Tas ir arī apliecinājums rheoencephalography ir dažādi psihosomatiski traucējumi, bezmiegs, ģībonis, traucējumi uztveres, dzirdes zudumu un redzējumu.

Nozīme rheoencephalography

Svarīgas priekšrocības šī diagnostikas metodes ir tās droši un nesāpīgi, augstas precizitātes lasījumi, iespēju ilgtermiņa pārraudzību un kontroli pār to, kā darbojas smadzeņu kuģiem.

High-Rheoencephalography sniedz informāciju par asins plūsmu un smadzeņu asins pildījumu, noteiktu elastību asinsvadu, smadzeņu un noteikt negatīvos faktorus, kas ietekmē asinsriti, izraisot hipertensiju un galvassāpes.

Arī šī diagnostikas metode ir augsta efektivitāte novēršanai dažādu slimību smadzenēs, trombi un asinsvadu nosprostošanās, insults. Making savlaicīgu diagnostiku ļauj kontrolēt negatīvās procesus asinsvados smadzenēs un noteikt efektīvāko terapiju.

Яндекс.Метрика