Spermogram

 Spermas analīzi un tās noteikumi
 Spermas analīze ir detalizēta analīze par izšļākt (spermas), pētījums par spermas zem mikroskopa. Šī analīze ļauj novērtēt vīriešu auglību, tas ir, tās spēja iedomāties. Atkāpes no parastajiem spermas parametriem uzrāda samazinājumu par iespēju ieņemt bērnu dabiskā veidā. Tomēr šādas novirzes neizslēdz varbūtību koncepcijas. Dzimstības samazināšanās izraisīt izmaiņas spermas morfoloģijas, fizikālo un ķīmisko īpašību spermā, klātesot ārvalstu komponenti spermu.

Sagatavošanās spermogramme

Trīs līdz piecas dienas pirms pētījuma būtu jāizslēdz alkohols, narkotikas, īpaši antibiotikas. Aizliegts apmeklēt pirti un saunu, kā pārkaršana spermas novedīs pie nāves. Pirms izvērtēt nepieciešamību novērst nevajadzīgu trauksmi un stresu. Šis periods ir obligāta atturība.

Masturbācija tiek uzskatīts galvenais veids, kā iegūt izšļākt spermu .  Gatavojoties pētījumā tika apkopota ar visu spermu, kas ir atbrīvota laikā ejakulācija .  Sperma spermas (no pašu pirmo un pašu pēdējo daļu) tika savākti plastmasas sterilā traukā .  Uzticamība rezultātu studiju sperma ir atkarīga no transporta, kā arī laiku, nosacījumus, pēc kura konteiners tika transportēts uz laboratoriju .  Vēlams, konteiners tika veikti divdesmit minūtes pēc ejakulācijas .  Do not get spermu spermas caur pārtraukta dzimumakta, orālo seksu, dzimuma prezervatīvu .  Siekalu komponenti lateksa prezervatīvu, izdalījumi no maksts var ietekmēt ejakulāta kvalitāti .  Par uzticamu un objektīvu rezultātu, ir nepieciešams, ka sperma tika veikta četras reizes ar divu nedēļu intervālu .

Par spermas noteikumi

Normas attiecībā uz spermas ir šādas vērtības galvenajiem rādītājiem:

 • spermas tilpuma (4 ml);
 • spermas viskozitāte (no 0 līdz 5 cm);
 • spermas koncentrācija (vairāk nekā 20 miljoni uz 1 ml spermas);
 • spermatozoīdu skaitu (vairāk nekā 60 miljoni spermu);
 • spermas kustīgums (& gt; 25% vai A + B & gt; 50%);
 • spermas morfoloģijas (20%);
 • skaits dzīvu spermas (50%);
 • šūnu skaits spermatoģenēzes (2%).

Paskaidrojums par spermas

Pētījumā, pirmkārt, pārbaudīt laiku spermas sašķidrināšanas. Palielinot sperma sašķidrināšanas ilgāk gūt pilnīgu mobilitāti. Pie ļoti likvīdiem spermu varbūtība apaugļošanās ievērojami samazināts. No spermas viskozitāti nosaka garuma pavedienu izveidota ar noteces spermas ar speciālu adatu vai pipeti. Viskozitāti ejakulāta palielināšana parasti novēro hronisku iekaisumu seksa dziedzeru - vesiculitis vai prostatītu.

Bieza sperma spermas analīze liecina par iespējamu vīriešu neauglība. Lai noteiktu viskozitāti spermu, tas tiek savākti šļircē un izvada caur speciālu adatu. Ir svarīgi analizēt apjomu ejakulāta. Optimālais daudzums izšļākt apjoma tiek uzskatīts līdz 4 ml. Neliels daudzums spermas atbrīvo norāda uz ļoti vāja spēja mēslot problēmu ar vīriešu veselību. Samazinātu to apjomu sēklas šķidruma parāda nepietiekamo sēklas pūslīšu, prostatas. Excess izšļākt apjoms var būt saistīts ar iekaisuma procesu dzimumdziedzeru.

Parasti, krāsa spermas ir dzeltenīgi balts vai pelēcīga. Brūnā vai sarkanu nokrāsu spermatozoīdu izskats ir hroniskas pūslīšu calculous forma prostatīts, dzimumorgānu traumas. Yellow sperma nokļūst izmantot pārtikas krāsvielu un dažas zāles.

Par iespēju koncepciju, saka skaits spermu. Saskaitīt spermatozoīdu var būt, izmantojot speciālu mikroskopu. Tiek uzskatīts normālu summu divdesmit miljoniem spermatozoīdu mililitrā ejakulāta.

In atšifrējums spermas pievērst īpašu uzmanību mobilitātei spermu. Galu galā, lielākā daļa kustīgās spermas drīzāk apvienot ar olu. Spermas analīze palīdz noteikt skaitu patoloģisku spermatozoīdu.

Pārkāpumi reproduktīvās funkcijas nosaka skābuma sēklas šķidruma. Ar spermogramme normālu spermatozoīdu vajadzētu būt pH 7, 2. līdz 7., pH 8. novirze no normas norāda uz iespējamu iekaisumu seksa dziedzeri (pūslīši, prostatas).

Samazinot skaitu spermas spermogramme sauc Oligospermija. Oligospermatism parasti rāda samazinājumu efektivitāti sēkliniekos. Darba sēkliniekiem var nomākts sakarā ar zemāku koncentrācijas asinīs vīriešu dzimumhormonu, iekaisumu, epitēlija bojājumiem cieš toksiskas sēklinieku izmaiņas vielmaiņu. Polizoospermiya - pieauga spermatozoīdu skaitu (vairāk nekā 120 miljoni / ml).

Spermas kustīgums - svarīgākais komponents spermu. Kā mobilitāte spermas var iedalīt četrās grupās:

 • Grupa - aktīvi spermatozoīdi ar taisnvirziena kustībā;
 • B grupa - lēni pārvietojas spermu ar taisnvirziena kustībā;
 • C grupa - lēni pārvietojas sperma ar rotācijas vai svārstīgā kustībā;
 • D grupa - spermas nekustīgs.

Asthenozoospermia - samazināts spermatozoīdu kustīgumu. Spermas kustīgums var samazināt ar dažādām slimībām un visu siltuma veidu un toksisku ietekmi uz sēkliniekos.

No spermas morfoloģiju tiek uzskatīta par ļoti svarīgs rādītājs spermu. Šis rādītājs atspoguļo procentuālo spermu spēj apaugļošanai spermas. Nekrospermiya - samazinot koncentrāciju dzīvu spermatozoīdu. Aglutinācija (līmēšana spermas) var novērot hronisku iekaisuma procesiem vīriešu dzimumdziedzeru. Ja aglutinācija spermatozoīdu kustīgumu gandrīz vienmēr ir samazināts.

Novērtējums spermas

 Precīzāku rezultātu var iegūt, dekodēšanas spermu
 Dekodēšanas spermas parasti vada ārsts andrologs. Ja atšifrējums spermu visus rādītājus, būs normas robežās, izredzes veikt ātru un veiksmīgu koncepcijas ir pietiekami liels. Ja ir kādas novirzes, tad apmēram mēnesi ieceļ recidīvs pētniecību. Tā kā spermas analīzes rezultāti var atšķirties, gala secinājumus var izdarīt tikai pēc diviem vai trim pētījumiem. Ir vērts atzīmēt, ka tikai spermas analīžu rezultātus nevar precīzi diagnosticēt, jo varbūtība koncepcijas atkarīga no daudziem citiem faktoriem - sieviešu reproduktīvo veselību, biežumu un ilgumu dzimumakta, kā arī vecuma un pacienta stāvokļa.

Яндекс.Метрика