Ultraskaņas dzemde

 Procedūra ultraskaņas dzemde
 Ultraskaņas dzemdes un zemādas - ultraskaņas izmeklēšana, kas dod priekšstatu ginekologu par stāvokli dzemdē un zemādas (olvadu, olnīcu), to formas, izmēra un struktūras.

Kā rezultātā ultraskaņas bieži var secināt, jo neauglības, diagnosticēt ginekoloģiskās slimības.

Iezīmes ultraskaņas dzemdes un piedēkļu

Ultraskaņas dzemdes ir sievietes, kas pēc standarta pārbaudi, pamatojoties uz sūdzībām, tika konstatēti simptomi, ginekoloģiskas slimības: sāpes vēdera lejasdaļā pirms vai menstruāciju laikā, ilgstošas ​​un sāpīgas mēnešreizes, starpmenstruālu asiņošanu.

Turklāt veic ultrasonogrāfijas dzemdes grūtniecības laikā. Aptauja ievadīts apstiprinātu dzemdes (vai ārpusdzemdes grūtniecība), hydatidiform mols izņēmums. Ultraskaņas dzemdes grūtniecības agrīnajā grūtniecības laikā palīdz noskaidrot statusu grūtniecības, sava laika, un klātbūtnē patoloģiju - problēmas un iecelšanu ārstēšanas vai nepieciešamības abortiem,

Kvalitātes pārbaudi var veikt tikai tad, kad urīnpūslis ir pilns, tāpēc sieviete dažas stundas pirms ASV ieteicams izdzert 1, 5-2l ūdens. Veikt ultraskaņas 5-7 dienu ciklā.

ASV zemādas iziet parakstītas sievietēm, kurām ir sūdzības par neregulāru menstruālo asiņošanu un nav sāpes vēdera lejasdaļā, neauglību.

Kā arī ultraskaņas dzemde, izskatot caurules un olnīcu gadījumā pārbaude tiek veikta ārpus, caur priekšējā sienā vēderplēves, sievietei ir nepieciešams, lai aizpildītu urīnpūsli. Ja pacients tika iecelts iet transvaginālu pārbaudi (sensors ievietots maksts) un speciāli sagatavota, lai aizpildītu urīnpūsli nav nepieciešama.

ASV zemādas vēlams notika tajā pašā laikā, kad ultraskaņas dzemdes. Ja jūs vēlaties, lai izpētītu attīstību olnīcu folikulu, menstruālā cikla laikā ultraskaņa tiek veikta vairākas reizes.

Ar ultraskaņas dzemdes rezultāti

Aptaujas rezultāti - Un vēdera un transvaginālo sieviete kļūst par viņas rokas neilgi pēc ASV, tajā pašā dienā.

 Shēma ultraskaņas dzemdes
 Visbeidzot, ārsts sniedz informāciju par formas dzemdes, tā lielumu, sienu biezuma un endometrija saskaņošanas savu dienu ciklu, ir novirzes attīstībā un struktūras dzemdes kakla, par lielumu olnīcas, to struktūru, klātesot nobriedušu folikulu. Dati par olvadu veselīgā ASV sievietēm rezultātiem nevajadzētu būt - caurule bez patoloģijas ASV nevar redzēt.

- 70mm platums - 60mm, anteroposterior izmērs - 42mm garums: par izmēru dzemdes nav grūtniecēm noteikumi.

Par izmēru olnīcas noteikumi: platums - 25 mm, garums - 30mm, biezums - 15mm.

Papildus ar ultraskaņu dzemdes var būt dati par atklātu slimības rezultātiem:

  • fibroids - audzēji muskuļu slāņa (miometrija) dzemdes kādas labdabīgas raksturs. Ultraskaņas var atklāt fibroids tikai 1cm diametrā;
  • endometrioze. Slimība, kad dzemde ir ārpus dobumā. Ar ultraskaņas jūs nevarat nodot galīgo diagnozi, jo mazie burbuļi ir redzami tikai dzemdē, bet aptauja dod jums iespēju iecelt papildu testus;
  • polipi. Tā notiek, kad odere no dzemdes aug. Uz ASV ārsta, ja slimība redz sabiezēšanu vai izaugsmi endometrija;
  • kroplības. Ts skaidrs atšķirības izmēra, formas, atrašanās vieta vēzi. Ultraskaņas dzemdes ļauj diagnosticēt antlered, hipoplāzija, seglu dzemdē. Ja anomālijas tiek konstatēts, sieviete ievada kontrastu detalizētāku izpēti organismā;
  • kakla, vai endometrija. Ļaundabīgs audzējs konstatēts uz dzemdes kakla vai tās gļotādā;
  • policistisko olnīcas. Slimība rodas sakarā ar hormonālo nelīdzsvarotību. Par ultraskaņas ārsts saka olnīcu kapsula sabiezējums, palielinājās olnīcu cistas atrod;
  • salpingīts. Iekaisums olvadu, kuru dēļ tie veidojas saaugumi, kas var izraisīt neauglību. ASV tas ir skaidrs, ka olvadu tiek sabiezē.
  • audzēja caurules un olnīcas. ASV zemādas ļauj atklāt audzējus, novērtēt to lielumu un struktūru. Lai iegūtu precīzu diagnostiku un ārstēšanu pacientam nepieciešams veikt papildu pārbaudes.
Яндекс.Метрика