Ultraskaņas no sirds

 Par ultraskaņas sirds procedūra
 Ultraskaņas pārbaude sirds (sirds ultraskaņas) - ir instrumentālā veids, kā izpētīt sirdi, kas ļauj identificēt dažādas patoloģijas, kas var rasties jebkurā vecumā. Dažreiz kļūdaini domāja, ko darīt ar ultraskaņu sirds ir nepieciešama tikai, lai noteiktu anomālijas sirds. Patiesībā, ultraskaņas sirds atklāj plašu dažādu slimību papildus iedzimtus defektus. Ultraskaņas sirds ļoti informatīva metode pētījumu, kas ļauj mums, lai iegūtu informāciju ne tikai par situāciju vārstu, bet arī lielumu dobumu sirds, klātesot patoloģisko straumes asins, sirds muskuli. Šis paņēmiens ir ne tikai viņa informatīva, bet arī droši. Tāpēc iespējams veikt ultrasonogrāfijas sirds ultraskaņas sirds un jaundzimušo grūtniecības laikā, kas neietekmē veselību ne mātes, ne bērnam.

Indikācijas ultraskaņu sirds

Indikācijas ultraskaņas no sirds var gan plānots un avārijas.

Tas attiecas uz plānoto liecību sirds pusaudža gados un pirms grūtniecības. Visi jaunieši vecumā no 14 gadiem, ir ieteicams veikt ultraskaņas no sirds. Nepieciešamība pēc šī pētījuma šajā vecumā sakarā ar to, ka pusaudži sāk strauji augt. Organisms aug nevienmērīgi jebkuras struktūras aug ātrāk, daži lēnāk. Sirds muskuļa nav atšķirīgs iespēja intensīvas izaugsmes, tāpēc periods paaugstinātu stresu par miokarda var izraisīt patoloģiskas procesus sirds.

 Holding ultraskaņas no sirds
 Ja mēs runājam par grūtniecību, nepieciešamību ultraskaņu no sirds sakarā ar to, ka grūtniecība palielina slodzi uz sirds un asinsvadu sistēmu. Šā iemesla dēļ, ja sirds bija vērojams struktūrā noviržu no normas, kas nav diagnosticēts iepriekšējos posmos sievietes dzīvē, tas var ietekmēt grūtniecības gaitu. Tas noved pie traucējumiem normālu dzīves sieviete, jo rezultāts var būt jautājums par abortu. Tāpat ir iespējams veikt ultraskaņas no sirds un grūtniecības laikā, ja sievietei ir hroniska sirds slimības, un pētījums netika veikts iepriekš. Ultraskaņas neietekmē jaunattīstības auglim.

Palielināta fiziskā aktivitāte var arī ietekmēt stāvokli sirds, tāpēc cilvēkiem, kuri ir profesionāli iesaistīti sporta vajadzētu periodiski jādara ultraskaņas no sirds.

Steidzami indikācijas ultraskaņu sirds ietver: klātbūtni trokšņa sirdī, jo īpaši, ja tas tiek diagnosticēta jaundzimušajam, pazemina asinsspiedienu, izskatu, elpas trūkums, sāpes sirdī, bērna klātbūtnē, zilgana krāsojamā nasolabial trīsstūrī starp trauksme vai barošanu.

Kontrindikācijas ultraskaņas no sirds

Ir praktiski nav kontrindikāciju. Ir reizes, kad to darīt ultraskaņas no sirds nav iespējama tehnisku problēmu dēļ. Šāda situācija var rasties, ja tas ir nepieciešams, lai veiktu ultraskaņas no sirds, un nav jaundzimušo sensori noteiktos mazo izmēru. Arī tas var būt neiespējami veikt ultraskaņas no sirds uz maziem bērniem, kuriem ir negatīva attieksme pret šo procedūru.

No ultraskaņas sirds metodoloģija

Pie sirds sirds ultraskaņas ir spēja audu dažādu blīvumu dažādos veidos, lai atspoguļotu ultraskaņu. Sensori uztveršanas ierīce ultraskaņas viļņi, kas tiek atspoguļoti no sirds un balstīties uz ekrāna attēlu rezultātu. Informatīvie attēli iegūti atkarīga no jutību sensoru. Dažādas sprauslas sensoriem, kas ļauj lielāku informāciju, kas iegūta no sirds ultraskaņas laikā. Izmantojot šos sensorus ir iespējams novērot kustību asins iekšpusē dobumu no sirds, kas ļauj diagnosticēt atvilni (atpakaļ asins plūsmu).

Slimībām un apstākļiem, kas var tikt diagnosticēta ultraskaņu no sirds laikā

Ultraskaņas sirds zīdaiņiem atklāj anomālijas sirds un tās anomālijas. Ar ultraskaņu, lai diagnosticētu iespējamo sirds mazspēja sirds vārsts, atgriešanos asins plūsmu, diagnosticēta vārstuļu endokardīts. Ultraskaņas no sirds dod priekšstatu par sirds muskuļa struktūras un tā hipertrofijas klātbūtnē cilvēka hipertensija.

Яндекс.Метрика