1 nedēļu grūtniecības

 1 nedēļa Grūtniecības - sagatavošana apaugļošanai
 Grūsnība ilgst - ne tikai skaistākā, bet arī lielākā daļa, kas atbild par sievietes laikā, kas lielā mērā nosaka veselību nedzimušam bērnam. Šajā laikā sieviete ir stingrā uzraudzībā akušiera-ginekologa, kas uzrauga grūtniecību un augļa attīstību.

Par ērtības novērošanas un salīdzināšanas skaitīšanas grūtniecību iet nedēļas, un parasti tas aizņem 40-42 nedēļas.

Ir dažādi veidi, kā noteikt gestācijas vecumu - Ultraskaņas rezultātus, pēc datuma ovulāciju vai koncepcijas, kad pirmo augļa kustības un citi. Visā pasaulē, visticamākais skaits tiek uzskatīts par sākumu grūtniecības no pirmās dienas pēdējā menstruālā perioda.

Kas notiek vienā nedēļā grūtniecības

Vienā grūtniecības nedēļai ir menstruālā asiņošana, kā tā ilgums dažādās sievietēm svārstās vidēji no 3 līdz 7 dienām. Faktiski, šajā laikā apaugļošanās nav notikusi. Smērēšanās pie 1 nedēļu grūtniecības ir paliekas no gļotādas dzemdē (endometrija), kas tiek noraidīts reibumā hormonālās izmaiņas organismā. Tieši tāpēc izskats pazīmes grūtniecību līdz 1 nedēļai pirms sāpes sāpes vēderā un vājums.

Pēc 1. grūtniecības nedēļai var tikai runāt par sagatavošanu sieviešu dzimumorgānu mēslošanas. Jo olnīcu folikulu (tā sauktās sieviešu dzimuma dziedzeri) pamazām sāk savu ciklisko attīstību olu (sieviešu dzimuma šūnas), kas ir paredzēti, lai dzemdēt jaunu struktūru. Gandrīz mēnesi ik ​​vienu ola ir gatava apaugļošanai. Ja sieviete plāno būt domas par grūtniecību, viņai ir jādomā par veselību auglim jau šajā agrīnajā periodā.

Vienlaicīgi ar olu folikulu veidojas sieviešu dzimuma hormonu -estrogeny. Šie hormoni sagatavot dzemdi grūtniecības kopjot - tie veicinās tās lieluma pieaugumu un palielināt apjomu piegādā kuģiem. Bet tipiskās pazīmes grūtniecības prombūtnes 1 nedēļu, jo tās termiņš ir pārāk mazs, un auglis pie 1 nedēļu grūtniecības ar dzemdes dobumā vēl.

Testēšana 1 grūtniecības nedēļai

Raksturīgi, apmēram 1 nedēļu grūtniecības runāt tikai tad, kad tas pirmo reizi nedēļa ir beigusies. Tādēļ jebkādas pazīmes grūtniecības pie 1 nedēļu ir nejauša atklājums pārbaudi, ar kuru grūtniecība sakrita hronoloģiski laikā.  Nogatavošanās olu iekšpusē folikulu var noteikt ar ultrasonogrāfiju pie 1 nedēļu grūtniecības

Tādējādi, kad ultraskaņas pie 1. grūtniecības nedēļas pēc nogatavināšanas olnīcu folikulu var atrast (vienu vai vairākus) no iekšpuses olu. Izmērs un novietojums ķermeņa dzemdes netiek mainīta, augļus vienā grūtniecības nedēļai dzemdes dobumā vēl nav skaidra. Ultraskaņas 1 nedēļa no grūtniecības, var iecelt par spēcīgu krampjveida sāpes vēderā, kad, piemēram, jūs vēlaties, lai izslēgtu ārpusdzemdes grūtniecību vai olnīcu plīsumu.

Šīs sievietes, kas kontrolēti bazālo ķermeņa temperatūru var atzīmēt, ka tas ir, kā parasti sākumā cikla, tiek nolaista.

Mērījumu vēdera 1 nedēļu grūtniecības norāda, ka tas nav palielināts apjoms, jo dzemde ir maza izmēra, tādēļ neietekmē savu formu. Palielināts vēdera apkārtmērs 1 grūtniecības nedēļai parasti ir saistīta ar citiem iemesliem, piemēram, sieviete, pievienojot savu svaru un ķermeņa tauku vidukļa rajonā.

Iegurņa eksāmenu laikā ginekologs atklāj smērēšanās 1 grūtniecības nedēļai, viegli neaizsargāti un irdenums no maksts gļotādas.

Яндекс.Метрика