10 Weeks Grūtnieces

Pēc 10 nedēļu grūtniecības vecumam nedzimušam bērnam ir 8 nedēļas no ieņemšanas brīža. Ar Advent 10 grūtniecības nedēļās iet otro posmu krīzes attiecībās, "Dievmātes augli."  Pēc 10 nedēļām grūtniecības, auglis vairoties nervu šūnas smadzenēs

Izmaiņas auglim

Lielums augļu līdz 10 grūtniecības nedēļās ir apmēram 35 - 40 mm garumā, un svars sasniedz 5 g, tas ir, izmērs no tā, kas jau atbilst mazo aprikožu. Līdz pusei garums augļu iekrīt galvā, bet astes pēdas atstājuši vispār, viņš pagriezās pret coccyx.

Augļa sirdsdarbība pēc 10 nedēļu grūtniecības, apmēram 150-160 sitieni minūtē, tas ir gandrīz kā jaundzimušo bērnu.

Šajā laikā jau veidojas rokām un kājām nākotne mazulis var atšķirt savu ceļgalu un elkoņu locītavas. No ilgu laiku augļu aktīvi kustēties, viņa kustības kļūst aizvien daudzveidīgāka, lai gan nav jūtama, ko sieviete. Attīsta mīmiku - augļi no viņa mutes atveras un aizveras, nes rokas uz viņas sejas, Hamming un grimaces un liek savus pirkstus viņa mutē.

Matu nedzimis bērns vēl nav pieejami, bet maz ķermenis sāk pārklāt ar gaismas vellus matiņus - pavilnas.

Pēc 10 nedēļu grūtniecības intensīvi vairojas nervu šūnām smadzenēs, visa nervu sistēma tiek dalīts ar laiku centrālo un perifēro. Tas ir vecumā no 10 grūtniecības nedēļās, jūs varat reģistrēt elektrisko potenciālu augļa smadzeņu, norādot savu darbību.

Pastāvīgi attīstība imūnās, limfātisko sistēmu, zarnas praktiski viss veidojas. Sākas Laid vulvas, bet ultraskaņas pēc 10 grūtniecības nedēļās, augļa dzimums vēl nevar saskatīt. Par seksa dziedzeri sāk ražot hormonus.

Izmaiņas sievietēm 10 nedēļu grūtniecības

Pēc 10 grūtniecības nedēļās tiek ievērojami samazināts simptomus agrīnā toksicitātes veidā slikta dūša, vemšana un devīgs siekalošanās. Mātes ķermeņa un auglis gandrīz pilnībā pielāgota līdzāspastāvēšanu. Bet var saglabāties vājums, nogurums, neuzmanība un garastāvokļa svārstības.

Vēders 10 grūtniecības nedēļās vēl nav noapaļotas, lai gan dzemde ir greipfrūta lielumā ir salīdzināms ar, un iegurni tas kļūst pārblīvēta. Dažreiz dzemdes pieaugums izraisa bieža urinēšana un aizcietējums. Bet tas ir īslaicīga problēma, tiklīdz dzemde ir palielinājusies tik ļoti, ka nāk no iegurņa dobumā, viņi apstāties.

Uz vēdera pie 10 grūtniecības nedēļās, dažas sievietes parādās tumšs tievu līniju, kas iet pie sirds nabu.

Grūtnieces 10 nedēļas, smagas toksikozes dažreiz zaudēt svaru, bet biežāk no šī brīža ir svara pieaugums, ne vairāk kā 2 - 3 kg. Grūtniecības laikā sievietes svars palielina ne tikai sakarā ar pieaugošo dzemdē, augļa un amnija šķidrumu. Palielināt ražas taukaudi, kas nogulsnējas uz augšstilbiem, vēdera, krūtīm. Tāpēc ķermenis saglabā uzturvielas nākotnes zīdāt bērnu.  Izmērs auglim pie 10 nedēļu grūtniecības - 35-40 mm

Veltīta 10. grūtniecības nedēļai, nedrīkst būt iemesls bažām, ja tie ir dzeltenīgi vai bālgans, nav smakas. Tādā gadījumā, ja izdalījumi 10 nedēļu grūtniecības bagātīgs ieraudzēts, irdenums un pavada nieze vai dedzināšana, tās var būt simptoms strazdu (kandidozi no maksts). Tā ir samērā izplatīta grūtniecības laikā, sakarā ar izmaiņām skābes bāzes līdzsvaru, hormonālās izmaiņas un samazināta imunitāte. Kad piena sēnīte, jākonsultējas ar ārstu par ārstēšanu, jo grūtniecības laikā dažas zāles var kaitēt nedzimušajam bērnam.

Sāpes 10 grūtniecības nedēļās sievietei vajadzētu brīdināt. Ja tiem ir pievienots smērēšanās, tas var būt simptoms aborts sākās.

Aptauja par 10 grūtniecības nedēļās

Parasti ultraskaņas at 10 grūtniecības nedēļās tiek noteikts visām sievietēm, kā skrīninga pētījumā. Normālas grūtniecības laikā - tas ir pirmais ultraskaņas izmeklēšana auglim, tā rezultāti tiek vērtēti par summu, augļi, to kustību un sirdsdarbība, bruto anomālijas un kroplības. Detection augļa anomāliju nav savienojamas ar dzīvību tik agrā stadijā grūtniecības, var būt norāde par tās pārtraukšanu. Ultraskaņas pie 10 nedēļu grūtniecības apstiprina dzīvotspēju auglim, un precizē termiņu grūtniecības.

Svarīgs aptauja 10 grūtniecības nedēļās ir asins analīzes uz cukuru. Tas, protams, iet tukšā dūšā. Tas ir īpaši svarīgi, lai veiktu pētījumu par cukura līmeni asinīs grūtniecēm, kas vecāki par 25 gadiem, liekais svars vai ģimenes anamnēzē diabētu. Grūtniecība dod ievērojamu slogu visām sistēmām sievietes ķermeņa, un tiem draud bieži šajā periodā sākas diabētu.

Яндекс.Метрика